Перейти до публікації

Київ, Яремче, Ворохта


xxxmatadorxxx

Рекомендовані повідомлення

Планую поїздку на день Незалежності. Може хтось підкаже кращий маршрут ( з огляду на стан доріг)? Куди піти, що подивитись?  Де краще знімати житло.  Дякую

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Траса Київ-Чоп до Дубно і дальше Кременець, Тернопіль, Бучач, Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта. З Бучача до Івано-Франківська дороги на 3+, 4- їхати можна. До Яремчі на 4 бали.

Є варіант їхати до Камянець-Подільського, Хотин, Чернівці, Коломия, Косів, Яремче.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У всіх західних областях стан доріг дуже поганенький...

У Львівській області найгірший)

 

Що подивитися в Яремче: 10 місць, які не можна пропустити

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Визначні місця смт. Ворохта 

 

 

Ну і пам`ятайте, що на день Незалежності в горах буде дуже багато туристів, тому номера в будинках треба замовляти наперед, бажано за місяць і потім контролювати бронь).

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я б радив не вбивати ходову по напрямку Дубно-Франківськ

А спокійно доїхати до Стрия і від нього повернути на Франківськ. Точно буде краще для ходової і нервів водія.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я б радив не вбивати ходову по напрямку Дубно-Франківськ

А спокійно доїхати до Стрия і від нього повернути на Франківськ. Точно буде краще для ходової і нервів водія.

 

Не поганий варіант. Питання у відстані, часі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Від Стрия до Івано-Франківська дорога теж не дуже...Якщо брати в середньому, то на 3...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Від Стрия до Івано-Франківська дорога теж не дуже...Якщо брати в середньому, то на 3...

Та нормальна ще дорога,я у минулу суботу там їхав. А от Чернівці- Коломия- Івано-Франківськ це жах,дорога вся видовбана і йде постійно через населені пункти,мені цей відрізок дуже не сподобався. При чому в Чернівецькій області дорога ще нічого,а як тільки почалася Івано-Франківська все- дороги не стало)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А от трасу Київ-Чоп я проїхав від самого початку і до кінця (десь 800 з гаком км) за день і навіть не стомився і це на вантажному автомобілі. Отримав задоволення,дорожне покриття супер,а краєвиди які,аж голова кругом...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Рекомендую остановиться в туркомплексе Ворохта. Мы двумя семьями там отдыхали зимой и получили огромнейшую массу положительных впечатлений. Считаю, что оно того стоит.

Ездили на поезде, так что по дороге ничего прокомментировать не могу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я вообще на поезде ( и моя семья тоже) не могу ездить. Очень любим Карпаты и всё что там, каждый год ездим, но только на авто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
1,5 тис.   153

поеду скоро в те места )) 
маршрут выбрал до Дубно, там на юг, на Кременец, Тернополь, объездная И_Ф и дальше по теме.

в прошлом году ездил там - в Дубно дорога закончилась. Много раз ранее ездил через

Житомир - Чуднов - Любар - Староконстантинов - Хмельницкий - Тернополь... И зимой ездил и летом. Но вот в прошлом

году решил по совету друзей поехать на Дубно... Наверное, и на сегодня, это самый верный путь, хоть на круг

туда-обратно лишних 100 км набегает... Но логически получается правильно ехать именно так...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С Новоград-Волынска раньше ездил Шепетовка-Лановцы-Збараж-Тернополь-Чортков-Городенко-Коломыя , но уже несколько лет чуть дальше, но гораздо лучше Ровно-Дубно-Кременец-Тернополь-Бучач(объезная)-Тысменица-Коломыя.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Ворохті рекомендую зупинптись комплекс "Скита" (є сайт) , минулого року там відпочивав мені сподобалось

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так як зараз дорога від Києва до ІФ? В липні іду у Яблуницю. Як зараз оптимальніше по витратах нервів на поганих дорогах.:) З Житомира на Тернопіль можна іхати? Чи через Дубно?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так як зараз дорога від Києва до ІФ? В липні іду у Яблуницю. Як зараз оптимальніше по витратах нервів на поганих дорогах. :) З Житомира на Тернопіль можна іхати? Чи через Дубно?

Однозначно через Ровно Дубно Кременец

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,8 тис.   2

 

раса Київ-Чоп до Дубно і дальше Кременець, Тернопіль, Бучач, Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта.

Поддержу. В прошлом году в сентябре ездили Киев - Микулычин, туда участок Тернополь - Ивано-Франковск ехали через Бережаны - Рогатин - Бурштын, дорога  - ужос. Назад поехали через Бучач - дорога хоть и не идеальная, но все же заметно лучше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,5 тис.   153

помучал сегодня гугл и айгоу
основной вариант получается в карпаты из Киева - до Ровно, от туда на Дубно, Кременец и на Тернополь. От Тернополя, условно, дорога одна. Второй маршрут, которым я всегда ездил: после Житомира на Чуднов, Любар, Грицев, Ямполь, Лановцы, Збараж, Тернополь... Скорее всего поеду этим маршрутом, будет день на дорогу, торопиться будет не куда, красиво там все же... Неспешно доберусь... Она самая короткая, не сильно загружена... /будем надеяться/  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

помучал сегодня гугл и айгоу

основной вариант получается в карпаты из Киева - до Ровно, от туда на Дубно, Кременец и на Тернополь. От Тернополя, условно, дорога одна. Второй маршрут, которым я всегда ездил: после Житомира на Чуднов, Любар, Грицев, Ямполь, Лановцы, Збараж, Тернополь... Скорее всего поеду этим маршрутом, будет день на дорогу, торопиться будет не куда, красиво там все же... Неспешно доберусь... Она самая короткая, не сильно загружена... /будем надеяться/

Разница с Житомира до Тернополя через Чуднов и через Ровно 66 км. Но дорога несравнима. Я думаю экономии по топливу, времени точно не будет и по подвеске тоже  А если не спешишь, то в Дубно можно заехать в замок, мне очень понравилось.

Змінено користувачем Vitiki
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,5 тис.   153

я вот что еще подумал - можно поехать до Брод и от туда на Тернополь

и при это разница с "нижним" маршрутом составляет 100 км а это уже предмет разговора

вот )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Дубно - Тернополь - годами проверенный вариант, с нормальной дорогой (Е85). А Броды - Тернополь это ад. До границы с Тернопольской обл. будет яма на яме.

Если такое - 

- повод для экономии 8л бензина, то, конечно, можно и так проехать )))
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не зрозумів яких саме 8л бензини ?

По таких ямах на 2-3 передачах і розхід буде немаленький , + підвищена ймовірність на купівлю в найближчий час нових з/п:

Гуми, дисків, амортизаторів, опорних підш. , салінблоків, пружин, шарових, подушок мотора,.... .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

все все, друзья )) 
дубно - тернополь наш вариант

проеду отпишусь

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

все все, друзья )) 

дубно - тернополь наш вариант

проеду отпишусь

 

Когда едете? я выезжаю 31,06, рано утром

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

29-го в понедельник

киев-буковель /для начала/

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну так напишіть як там чого :) чи є асфальт? Бо я іду 1.07 :)

П.с. 31.06 немає :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.