Перейти до публікації

Sun Oil


Lucky_qwe

Рекомендовані повідомлення

Всем привет, я последние два месяца заливаю 95-й на Sun Oil, очень доволен, на сегодня цена 18,95грн/1л. Есть кто еще у них заправляется, какие результаты ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем привет, я последние два месяца заливаю 95-й на Sun Oil, очень доволен, на сегодня цена 18,95грн/1л. Есть кто еще у них заправляется, какие результаты ?

Я заправился два раза, оба раза нагрели минимум на 1л на 20 литрах, у меня после отстрела влазит 7-7,5 литров, они умудрились залить 9, бенз отвратительный, на нём у меня машина не едет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

похоже что развиваются и стараются занять свою часть рынка, и увеличить её. будем наблюдать )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

похоже что развиваются и стараются занять свою часть рынка, и увеличить её. будем наблюдать )))

Молодцы конечно, у них на 15 коп дешевле чем на авиасе, но бенз действительно не фонтан, по крайней мере 92,а там смотреть будем.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

взяли самые проливные азс весты в аренду и работают. Имхо та же Веста только в профиль,посмотрим не повторится ли история как с Лотосом

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я лучше посмотрю со стороны ))) рядом нету, бенза в баке много, до конца лета хватит наверное )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.