Перейти до публікації

Газові заправки Хмельницького


abtarch

Рекомендовані повідомлення

    Декілька днів назад встановив ГБО-4 на свою машинку. Зараз стало питання де заправлятись у Хмельницькому. Думаю таке питання цікавить не тільки мене.

Багато людей їздять на газі вже не один рік. Думаю іх досвід теж буде не зайвим. 

    Отже озвучу питання які цікавлять мене як новачка (можете мене поправити)

        1. Розміщення АГЗС у Хмельницькому та області.

        2. Якість газу на цих заправках, ціна, порядність заправщиків та власників (недолив, перелив і т.д.).

        3. Як краще заправлятись, до повного, до щелчка, на певну суму і т.д.

Змінено користувачем abtarch
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Можу порекомендувати вам пошукати АГЗС, де продають не СПБТ (суміш пропан-бутанова технічна), ПБА (пропан-бутан автомобільний). Хоча я не знаю які АГЗС в Хмельницькому продають ПБА. Але не виключено, що такі можуть бути.

1. Досить розгалужену мережу мають "ПРИВАТівські" ("сині") АГЗС, тобто, "Укрнафта", "АВІАС" та ANP. В Хмельницькому також непогано представлені АГЗС "Авантаж-7". Розміщення може підказати Інтернет.

2. Гадаю, що газ у них якщо український, то практично одного і того ж  виробника. Стосовно цін, то ось сайт

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Не рекомендую АГЗС мережі "Авантаж-7" по просп. Миру, що між АЗС "ОККО" та "Хмельниччина-Авто" (вона дещо схована метрів за 50 від проспекту). Там в мій балон 63 л залили 65,3 л. Практично, якщо в балоні немає відсікача (це небезпечно, особливо влітку), то в нього може увійти максимум на 1 л менше від об'єму балону, але аж ніяк не більше, бо СПБТ - це рідина.

3. Бажано, і про це пишуть на сайтах (між іншим, ось цікавий сайт казати заправнику залити кількість газу на 4-5 л менше об'єму балону. В теплу пору року, якщо до повного балону, то краще заправлятися рано-вранці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не рекомендую АГЗС мережі "Авантаж-7" по просп. Миру, що між АЗС "ОККО" та "Хмельниччина-Авто" (вона дещо схована метрів за 50 від проспекту). Там в мій балон 63 л залили 65,3 л.

+1

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нещодавно помітив дивну річ:

Заправляючись на Авіасі біля газконтори отримав 22 літри в газовий бак, причому мультиклапан не спрацював. Це була лише дозаправка, проїхав 130 км всього.

До цього з пустого до повного балона ( до спрацювання мультиклапана ) на тій-же заправці виходило 38 літрів.

Коли мультиклапан не працював ( був заглуешний від попереднього власника ) — в 43-х літровий балон заправили мало не 43.5 літри, там-же.

 

Вчора заправився на іншій заправці ( дорожча на 15коп/л ) на пустий балон — отримав лише 35 літрів.

І от не можу зрозуміти: в чому ж річ таких дивних заправок? кожний раз по новому, температура на вулиці приблизно однакова була ( 15-18C° )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заправники тоже хочуть їсти хліб з маслом. 

У мене аналогічна ситуація була. Після чого взяв за правило заправляти по 35 літрів. (балон 43л. тор), від пустого до повного, мультиклапан не спрацьовував. Але розхід вирівнявся при даній кількості заправленого газу проїзжав від 290 до 320 км. в залежності в місті чи за містом і від сезону.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заправники тоже хочуть їсти хліб з маслом. 

У мене аналогічна ситуація була. Після чого взяв за правило заправляти по 35 літрів. (балон 43л. тор), від пустого до повного, мультиклапан не спрацьовував. Але розхід вирівнявся при даній кількості заправленого газу проїзжав від 290 до 320 км. в залежності в місті чи за містом і від сезону.

   Оно то конечно, но хочется чтобы на масло они не на мне зарабатывали. 

А по сути, мне тоже больше нравится заправлять определённое количество. В балон 38л. заправляю 30 литров уже несколько раз подряд, заправка шел на окружной возле Катиона. Газ по 9.55 + подарок пакетик чипсов в последний раз. Проезжаю до пустого где то 310 км плюс минус 5км. Езда приблизительно 30% город и 70% трасса. Если наши трассы можно так назвать. До полного ещё пока не пробовал задуваться, чёй то стрёмно, так как мне отсекатель не поставили. Хотя, ради интереса хочу попробовать, что бы знать сколько влезет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Нещодавно помітив дивну річ:

Заправляючись на Авіасі біля газконтори отримав 22 літри в газовий бак, причому мультиклапан не спрацював. Це була лише дозаправка, проїхав 130 км всього.

До цього з пустого до повного балона ( до спрацювання мультиклапана ) на тій-же заправці виходило 38 літрів.

Коли мультиклапан не працював ( був заглуешний від попереднього власника ) — в 43-х літровий балон заправили мало не 43.5 літри, там-же.

 

Вчора заправився на іншій заправці ( дорожча на 15коп/л ) на пустий балон — отримав лише 35 літрів.

І от не можу зрозуміти: в чому ж річ таких дивних заправок? кожний раз по новому, температура на вулиці приблизно однакова була ( 15-18C° )

     Ну при  нормально настроеннй отсечке 80% от 43л это 34.4л, это ваш литраж. Так что на последней заправке Вас не пытались надуть. Если ещё на этом газе будет и нормальный расход, то это ваша заправка. А 15 коп/л это не те деньги, что бы их экономить. Я так думаю.... А вообще то озвучте название заправки, если не секрет. Не  думаю что это будет рекламма. Как то ж надо бороться с халтурщиками

Змінено користувачем abtarch
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

     Ну при  нормально настроеннй отсечке 80% от 43л это 34.4л, это ваш литраж. Так что на последней заправке Вас не пытались надуть. Если ещё на этом газе будет и нормальный расход, то это ваша заправка. А 15 коп/л это не те деньги, что бы их экономить. Я так думаю.... А вообще то озвучте название заправки, если не секрет. Не  думаю что это будет рекламма. Как то ж надо бороться с халтурщиками

 

Я згоден з вами, що 33-34л — це норма, а от 38 — це дурять.

 

Змінив Авіас біля газконтори на ОККО по вул. Озерній ( все в межах району проживання ).

Порахувати точну витрату зараз важко: часом їжджу я, часом — дружина, ми їздимо по-різному, тому витрара буває різна.

Але зараз середня витрата близько 12л по місту ( якщо з кондиціонером — 13-14 ).

 

До зміни заправки була 15-16 по місту без кондиціонера на тій-самій літній гумі, що зараз.

 

Ця ситуаці дуже дивна мені, бо колись на авіасі виходила більш реальна витрата і заправка — заправлявся там півроку.

Поки не почала від заправки до заправки рости витрата по 0.5л ( при цьому поставив нормальні форсунки і налаштував нормально газ, поставив літню гуму, пришйла весна ).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

До зміни заправки була 15-16 по місту без кондиціонера на тій-самій літній гумі, що зараз.

 

      Ну 15-16 це взагалі космос, на мій погляд, тут треба було щось робити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну 15-16 це взагалі космос, на мій погляд, тут треба було щось робити.

Більш ніж впевнений, що такої витрати реально не було, коли мені в бак повний на 50-60% заливали 30 літрів

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Більш ніж впевнений, що такої витрати реально не було, коли мені в бак повний на 50-60% заливали 30 літрів

   Ось на цій сторінці я писав невеличкий звіт про мою першу тисячу км. на газу,  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 , там є і про мою вітрату газу і про заправку на якій задуваюсь, якщо цікаво почитайте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

Заправлявся на АNP на Гречанах біля кінцевої рогатих і на ОККО, різниці ніякої. Бажано в жару заправлятись вранці або коли стемніє... Більше і якісніше газ

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

         Останні декілька разів заправлявся на БРСМ на виїзді. Взяв карточку, з нею там дійсно гарні знижки. Що вам сказати, 50х50. Було що машина летіла, а останні два рази ніби хто з заді щось причепив. Ти жмеш на газ а вона не їде. Та й по об'єму мені здається дурять трохи, по моїх розрахунках вже повний бак має бути, а лічильник і не думає зупинятись..... Може ще хтось на цій заправці заправляється, відпишіться, які ваші враження.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки Окко на Купріна, і розхід в нормі і іде нормально.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Тільки Окко на Купріна, і розхід в нормі і іде нормально.

      В принципе да. На данный момент лучшее предложение, с учётом 40 коп. скидки с фишкой. В пятницу заправлялся, час простоял в очереди. Но машинка ожила, да и с объёмом вроде всё в порядке (заправлялся до полного, бак 38 литров, влезло где то 34...35 после чего колонка начала медлнно останавливаться,думаю это нормально).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Добрий день. Сьогодні заправлявся на ОККО по вул. Озерній. В пустий балон на 43л. вдули 43,5л. (відсічка не спрацювала, далі сказав щоб відключили, бо побоявся). Раніше заправлявся на укрнафті, авантажі і брсм і більше ніж 37 літрів вдути не могли. Почав виясняти з менеджером з заправки як таке може бути, то він зказав, що в мій балон по їхніх нормах влазить до 50 літрів. Не було часу далі розбиратись, бо спішив. Поясніть мені будь-ласка чи може таке бути. І чи є хтось на форумі хто заправляється на цій заправці і скільки в пустий балон влазить до повного. Перший раз заїхав і така неприємність. Дуже всім дякую за відповіді. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
В 1 марта 2017 г. в 15:56, bags1979 сказал:

Добрий день. Сьогодні заправлявся на ОККО по вул. Озерній. В пустий балон на 43л. вдули 43,5л. (відсічка не спрацювала, далі сказав щоб відключили, бо побоявся). Раніше заправлявся на укрнафті, авантажі і брсм і більше ніж 37 літрів вдути не могли. Почав виясняти з менеджером з заправки як таке може бути, то він зказав, що в мій балон по їхніх нормах влазить до 50 літрів. Не було часу далі розбиратись, бо спішив. Поясніть мені будь-ласка чи може таке бути. І чи є хтось на форумі хто заправляється на цій заправці і скільки в пустий балон влазить до повного. Перший раз заїхав і така неприємність. Дуже всім дякую за відповіді. Удачі.

       Ну якщо выключити закони фізики і включити жадібність заправників.... тоді мабуть може.  Інакше ніяк. 
 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заправляйте 30 літрів, не більше, і на багато менше будуть Вас дурити.

Що у Вас по цінам?
У нас на БРСМ 11,09, на ВОГ 11,99 і SUN 11,80..

ппц, за три дні на гривню підняли

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Добрий день. Дякую всім за відповіді і поради. По результатах пробігу можу лише сказати, що проїхав я на тій заправці на кілометрів 30 більше ніж зазвичай, коли заправляв 37 літрів. Коротше надули мене. Надалі заправляюсь не більше 30 літрів. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.