Перейти до публікації

5 повідомлень у цій темі

В свій час я шукав фахівців при копіюванні mini CD.http://lanos.com.ua/forum/topic/76215-dityachij-noutbuk/ Скопіювати його мені так і не получилось. Але пройшов час і дочка своїми діями загнала у середину гніздо підключення "мишки" звичайне 3,5 мм. гніздо. Виходу не має прийшлось розбирати. І був вражений особливо з  mini CD приймача

9642cbad8bbc.jpg

4a4b318cbd8e.jpg

Виявляється що на диску взагалі не має ніяких даних записано. тому і не дивно що я не зміг зробити з нього копію.

Принцип роботи полягає в тому що без диску одна кількість функцій (в даному випадку 60), а при встановлені диску замикається контакт і появляються інші функції. 

Тому можна не переживати про "дані" на диску, їх можна замінити любим mini CD.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока соседнюю тему не прочёл, даже не понимал об чём речь, завернул красиво, как в фильмах про кладоискателей. :beer:

Поділитися повідомленням

Вам еще повезло, что детский ноутбук, у меня он уже выпрашивает купить тут http://skay.ua/  планшет по интересней,  детские ей уже не интересны видите ли))

Поділитися повідомленням

да дети сейчас с запросами пошли ,я купил самый дешовый планшет Mystery MID-721 и проблема отпала

Змінено користувачем Demansss
Убрал ссылку

Поділитися повідомленням

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор