Перейти до публікації
berezne

Поїздка в Польшу на роботу.

10 повідомлень у цій темі

Як і переважна більшість наших громадян, буквально за місяць, я також стану безробітним. І от маю намір поїхати на сезонні роботи в Польщу. Звісно своїм автомобілем. В інтернеті прочитав вимоги до комплектації автомобіля і його технічного стану. Про те, що пускають з правами старого зразка (отримані в 2007 році і закатані в пластик) також прочитав (http://lanos.com.ua/forum/topic/72779-prava-starogo-obraztca-i-poezdka-v-evropu/). Це все зрозуміло, але питання ще є.

1. На номерному знакові в декількох місцях на цифрах злізла фарба. Ну в нас в Україні це проблеми не викликає, але в мене є підозра, що це не сподобається полякам. Варто міняти номер чи ні?

2. Який максимальний термін перебування автомобіля на території Польщі? Якщо робота затягнеться на 1-1,5-3 місяця чи не буде проблем при поверненні?

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще питання. В мене, що в правах водія, що в свідоцтві по реєстрацію ТЗ, а що в закордонному паспорті по різному написали прізвище на англійській мові. Свідоцтво та права видавалися ще в 2007 році. Сам розумію, що головним з цих документів є паспорт, який виданий два роки назад. Чи потрібно переробляти свідоцтво про реєстрацію ТЗ та правами водія, щоби на всіх документах прізвище писалося однаково? 

Змінено користувачем berezne

Поділитися повідомленням

По пребыванию и по номерам не скажу, а вот по документах - однозначно должно быть одинаково. Когда переделывал права, меня сразу предупредили, чтобы взял с собой загранпаспорт для введения правильных данных, по авто так же желательно. Какие могут быть последствия - не скажу, но лучше перестраховаться.

Поділитися повідомленням

В мене на загран паспорті і в правах порізному написані фамілії, проблем не було, на митниці ніхто в права дивитись не буде

Поділитися повідомленням

А в свідоцтво про реєстрацію ТЗ дивляться чи співпадають прізвища?

Поділитися повідомленням

Я бы переделал! 

Поділитися повідомленням

Как вы докажите, что это ваши права? Пахнет подделкой документов! Зачем лишние проблемы? Если работа официальная - то нужно будет предоставлять паспорт и права для оформления и начнуться первые проблемы. На границе пропустят без проблем, а вот что дальше? Не дай бог ДТП, а у вас ещё и права с опечаткой и вы в другой стране. Там сразу в тюрьму до выяснения обстоятельств... ИМХО

Поділитися повідомленням

Замінив документи (свідоцтво та права водія). Коштувало 400 грн та три години очікування.

Поділитися повідомленням

@berezne, все по закону робили чи через рішал?  У мене в посвідченні водія не правильна дата народження стоїть... Тут на місці то не критично, а от може колись яка поїздка відбудеться за кордон. то мабуть проблема появиться... Скільки може коштувати заміна посвідчення?

Поділитися повідомленням

Робив сам. Час в мене був тож три години очікування для мене були не критичними. Тим більше в МРЕО на даний час, порівняно з іншими роками, пусто. В черзі зі мною було всього п'ять чоловік. Майже ніхто нічого не продає і не купує. Заміна посвідчення без здачі екзаменів коштувало мені 145 грн.

Поділитися повідомленням

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор