Перейти до публікації

Компресор для заправки автомобіля метаном з побутової труби


Санич

Рекомендовані повідомлення

Чи є на форумі власники домашніх метанових заправок? Хочу почути відгуки власників, або тих хто про них щось знає.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отзывов нет, т.к. соседи у которых гаснут конфорки и начинает в них засасывать воздух быстро отбивают желание и возможность.

А вообще заниматься таким дома не очень хорошая идея 200 атмосфер все таки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Це заводські італьянські компресори, спеціально розраховані для заправки вдма, при потужності 5 м3 за годину комфорки не погаснуть, і тим білше повітря через них не птягне. Можете ознайомитись з ними на офіційному сайті  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новый покупать накладно, а вот если б/у от немцев организовать  ,  тогда другое дело. Но очень неохотно они их продают.  Обычно зарядка ночь занимает по времени.  Интересовался тоже я как то этим делом.

И конфорки у соседей не тухнут.. Не надо чепуху писать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Про конфорки мне рассказывали, дядька использовал танковый компрессор. Так что в каждой шутке есть доля шутки.

По деньгам это выгодно, но сколько стоит компрессор и сколько он будет окупаться. Куб заправленного газа будет стоить около 5 гривен. Компрессор должен быть недалеко от машины, а это значит его носить туда-сюда. И еще вопрос безопасности тоже не простой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новый покупать накладно, а вот если б/у от немцев организовать  ,  тогда другое дело. Но очень неохотно они их продают.  Обычно зарядка ночь занимает по времени.  Интересовался тоже я как то этим делом.

И конфорки у соседей не тухнут.. Не надо чепуху писать.

Новий дорого, зате у них є повна підтримка з всима розхідниками і запасними частинами, а на привезений б/у де запчастини брати? Для мене новий компресор окупиться за 2 - 3 роки. Чому ніч? Якщо взяти з потужністю 5 м3/год. то заправка легкового авто займе 2 - 3 години. Хочу собі такий придбати, але не хочиться бути першим, шукаю власників, і реальні відгуки!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Про конфорки мне рассказывали, дядька использовал танковый компрессор. Так что в каждой шутке есть доля шутки.

По деньгам это выгодно, но сколько стоит компрессор и сколько он будет окупаться. Куб заправленного газа будет стоить около 5 гривен. Компрессор должен быть недалеко от машины, а это значит его носить туда-сюда. И еще вопрос безопасности тоже не простой.

У заводського компресора є захист, він ніколи в житті не створить вакуум в гтс. Куб газу буде коштувати максимум 2 грн! Навіщо носити? Ставиш компресор в гаражі, до нього підводиш магістраль, і заправляєшся. Представники "Колтрі" в груди себе б"ють що компресор цілком безпечний для домашнього використовуваня. За границею при покупці автомобіля з заводським метановим гбо такий компресор іде в комплекті, люди реально ними користуються, а у нас нефтяні магнати не пускають це діло в хід.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если вы об этом задумались значит ездите вы много, т.е не факт что уложитесь во вторую категорию

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А еще компрессор стоит 5270 евро + к нему преобразователь надо 330 евро

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

При этом их в наличии нет, т.е. в новом завозе цена поменяется возможно. 

 

Если посчитать 5270+330 это 5600 евро, средний курс пусть 18, итого 100800 гривен. Пусть в месяц Вы тратите на газ 1000 гривен, это 100 месяцев или 8,5 лет можно заправлять машину за эти деньги (если газ и электричество будут бесплатны), а т.к. за газ и свет придется платить окупаемость будет лет 10, если не больше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мій колега для свого VW Caddy придбав б/в компресор в Україні. Він, правда, був не робочий і трошки розкомплектовний, але і ціна на нього була смішна. Відремонтував і поставив в себе на фірмі його (живе в квартирі, то ж там ставити немає де, а на фірмі (власній) він постійно).  Так от заправка з нуля 40 кубів газу в нього складала 2 години. Було вигідно, так як вартість в любому випадку дешевше ніж на заправці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А еще компрессор стоит 5270 евро + к нему преобразователь надо 330 евро

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

При этом их в наличии нет, т.е. в новом завозе цена поменяется возможно. 

 

Если посчитать 5270+330 это 5600 евро, средний курс пусть 18, итого 100800 гривен. Пусть в месяц Вы тратите на газ 1000 гривен, это 100 месяцев или 8,5 лет можно заправлять машину за эти деньги (если газ и электричество будут бесплатны), а т.к. за газ и свет придется платить окупаемость будет лет 10, если не больше.

Переобразоватєль мені не потрібен, так як у мене є 3 фази. Компресори виготовляються персонально для кожного на протязі 2 місяців з дня замовлення,ціна  покищо на них 5270, питання ліміту мене не стосується. В місяць я тратю мінімум 2500 грн. термін окупаємості для мене буде максимум 4 роки,якщо прирівняти до ціни газу на заправках, а якщо до ціни бензину, то 2. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мій колега для свого VW Caddy придбав б/в компресор в Україні. Він, правда, був не робочий і трошки розкомплектовний, але і ціна на нього була смішна. Відремонтував і поставив в себе на фірмі його (живе в квартирі, то ж там ставити немає де, а на фірмі (власній) він постійно).  Так от заправка з нуля 40 кубів газу в нього складала 2 години. Було вигідно, так як вартість в любому випадку дешевше ніж на заправці.

Що це за такий компресор що качає 20 куб.м./год? Чому ви пишите в минулому часі? Він зараз ним не користується?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Еще такой нюанс может быть что газовщики в связи с резко увеличенным потреблением начнут интересоваться на тему подключения к сети без переделки проекта

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Переобразоватєль мені не потрібен, так як у мене є 3 фази. Компресори виготовляються персонально для кожного на протязі 2 місяців з дня замовлення,ціна  покищо на них 5270, питання ліміту мене не стосується. В місяць я тратю мінімум 2500 грн. термін окупаємості для мене буде максимум 4 роки,якщо прирівняти до ціни газу на заправках, а якщо до ціни бензину, то 2. 

Такое впечатление, что Вы не спрашиваете а себя уговариваете :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Еще такой нюанс может быть что газовщики в связи с резко увеличенным потреблением начнут интересоваться на тему подключения к сети без переделки проекта

Газовщики свої, питань не буде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Що це за такий компресор що качає 20 куб.м./год? Чому ви пишите в минулому часі? Він зараз ним не користується?

 

Що за компресор не знаю не допитувався. З виду був схожий на колишній радянського зразка. Швидше всього був призначений качати повітря чи якісь інші гази в балони. Хоча шо качати метан, а шо качати той же самий кисень для компресора різниці, як на мене, не має.  В минулому часі пишу бо бачив як він ним заправляє свою машину зо два роки назад. Просто часто з ним не бачуся, а при нагоді є більш нагальні теми для спілкування ніж про компресор. Але на своєму кадіку ще іздить, то в принципі і компресор повинен був ще залишитись, якщо звісно не продав. Я думаю, що клієнтів на нього довго шукати не прийшлося б.

 

P.S. Ось тут знайшов по швидкому 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 . У всякому разі це не 5000 доларів, а результат матимете той же самий.

Змінено користувачем berezne
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а в мене питання... а в нас в побутових трубах метан? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так. Газ який задувають в балони на АГНКС і який горить вдома на газовій плиті з одної й тої ж труби.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так. Газ який задувають в балони на АГНКС і який горить вдома на газовій плиті з одної й тої ж труби.

 

Метан чи пропан?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, так от мене те ж саме цікавило.... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.