Перейти до публікації

Авто не заводится


Shax

Рекомендовані повідомлення

Сколько нужно программистов, чтобы закрутить лампочку?

Ответ: ни сколько - такая задача на программном уровне не решается.

 

Это к прошивке никакого отношения не имеет... нужно продуть ресивер и цилиндры от лишнего газа или глушиться на бензине.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Можливо й так. Але виникають запитання: цю іскру спричиняє сам МЗ при подачі на нього "+"  (контакт D МЗ) з замка запалювання (без подачі з мікаса імпульсів керування на контакти A, B), чи це мікас подає цей імпульс на МЗ по лінії керування (контакти 1, 20) при подачі сигналу "запалювання" на контакт 27. В першому випадку без варіантів. В другому, на мій погляд, відпрацьовує електроніка мікаса, яка керується прошивкою. Планую підчепити світлодіоди через транзисторні ключі на контакти 1, 20 і прослідкувати. Але, скоріш за все, я візуально на світлодіодах не помічу такого короткого імпульсу. Прийдеться чіплятись осцилографом. Це думки вголос...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чиптюнинг здесь не поможет как было замечено выше, т.к.  мозг о искре - ни сном ни духом.  Думаю эта недоискра возникает изза временной микроразницы подачи напряжения на первичку (+12В сразу при повороте ключа) и "масс" на управляющие выводы (задержка на включение эбу).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

11 минут назад, Андрей Ко сказал:

Чиптюнинг здесь не поможет как было замечено выше, т.к.  мозг о искре - ни сном ни духом.

Як ні слухом ні духом? А хто ж формує керуючі імпульси на 1 і 20 контактах мікаса (мозга) згідно сигналу з ДПКВ? В прошивці всі "корисні" імпульси іскри контролюються і редагуються. А от де беруться "шкідливі"?..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 минуты назад, martinger сказал:

Як ні слухом ні духом?

я имел ввиду паразитную искру

4 минуты назад, martinger сказал:

 А от де беруться "шкідливі"?..

описал выше

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Грішив на свій МЗ. Мінявся з товаришем. Думав, що зразу ж при подачі "+" на МЗ він спонтанно генерує цю паразитку. У нього мій працює ідеально, без цих паразиток. А його у мене так само, з паразитками...

Десь тут у паралельній темі один форумчанин писав про ці паразитки (знайду - вставлю ссилку), стверджував, що це біда саме мікасів. У Января (апаратного 99% клона мікаса) такого немає. А якщо в апаратку мікаса легко заливається прошивка января, то...

Змінено користувачем martinger
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...
1   0

Потрібна допомога!!!

Не заводиться двигун на Нубірі 1.6 16v 1998 р.в.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 годин тому, Олександр Циган сказав:

Потрібна допомога!!!

Не заводиться двигун на Нубірі 1.6 16v 1998 р.в.

А бензин есть?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.