Перейти до публікації

способы увеличения мощности двигателя


victor_soren

Рекомендовані повідомлення

Є такий старий анекдот. Розлучається подружня пара і суддя запитує жінку, яка є ініціатором розлучення: яка ваша причина розлучення ? Жінка відповідає: "Він мене не задовольняє". Жіночий голос з залу: "Він пів міста задовольняє, а тільки тебе, дурненьку, не задовольняє". Так ось. Близько 150 людей, причому не тільки з нашого міста,  їздять з такою модернізацією і задоволені. І рекомендують своїм друзям та знайомим. Невже покращення їздових характеристик всім їм, 150 чоловікам,  тільки здається ? А декілька людей, що навіть не тримали такого дроселя в руках, глибоко переконані що ця модернізація нічого не дає. Хтось з мудрих давно сказав, що саме гірше, це мати справу з самовпевненими некомпетентними людьми.

Вибачте, не хотів втручатися в дискусію, але мені досить прикро, що люди, абсолютно не компетентні в питаннях механічної доводки двигуна, звинувачують мене в тому, що я "продаю повітря", тобто, в шарлатанстві. Безумовно, і я далеко не все знаю ( тільки обмежені люди впевнені що вони все знають), але коли я в чомусь не розбираюсь і не знаю принципу дії, я просто  промовчу. Щоб не виглядати, м'яко кажучи, некомпетентним. А інколи і смішним.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є такий старий анекдот. Розлучається подружня пара і суддя запитує жінку, яка є ініціатором розлучення: яка ваша причина розлучення ? Жінка відповідає: "Він мене не задовольняє". Жіночий голос з залу: "Він пів міста задовольняє, а тільки тебе, дурненьку, не задовольняє". Так ось. Близько 150 людей, причому не тільки з нашого міста,  їздять з такою модернізацією і задоволені. І рекомендують своїм друзям та знайомим. Невже покращення їздових характеристик всім їм, 150 чоловікам,  тільки здається ? А декілька людей, що навіть не тримали такого дроселя в руках, глибоко переконані що ця модернізація нічого не дає. Хтось з мудрих давно сказав, що саме гірше, це мати справу з самовпевненими некомпетентними людьми.

Вибачте, не хотів втручатися в дискусію, але мені досить прикро, що люди, абсолютно не компетентні в питаннях механічної доводки двигуна, звинувачують мене в тому, що я "продаю повітря", тобто, в шарлатанстві. Безумовно, і я далеко не все знаю ( тільки обмежені люди впевнені що вони все знають), але коли я в чомусь не розбираюсь і не знаю принципу дії, я просто  промовчу. Щоб не виглядати, м'яко кажучи, некомпетентним. А інколи і смішним. В очах тих, хто цим займається вже 20 років.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Разрезная шестерня нужна больше для того двигателя на котором стоит тюнингованый распредвал ,он же горбаты ,он же спортивный распредвал , она нужна для более точных настроек фаз грм ,можно конечно поставить на обычный двигатель , но толку будет не много. Фильтр пониженного  сопротивления так же ничего не даст толком . Правильнее было бы начинать тюнинг с железа, поршней ,шатунов  ,клапанов,маховика , доводки гбц ,впуска  и тд , ну ,а в последнюю очередь уже думать о дросселе ,чип тюнинге , и нулёвом фильтре . 

Правильнее было бы начинать тюнинг с железа, поршней ,шатунов  ,клапанов,маховика , доводки гбц ,впуска  и тд

  Тут я з вами повністю згоден. Я за 22 роки таких робіт виконав зо два десятки - це досить таки об'ємні роботи і відповідно коштують. Навіть полегшення такої простої деталі як поршневий палець - досить непроста задача. Я вже не говорю про полегшення та балансування шатуна. Та й полегшення (токарні роботи) впускного клапана це досить точна та тонка робота. А ось роботи  з дросельним патрубком - це компроміс: і по вартості не дорого, і результат відчутний. Я зараз про технічну сторону питання, а зовсім не про рекламу цієї роботи.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну  а в чем заключаются эти работы с дроссельным патрубком? Не ну понятно, секретов раскрывать не стоит, ну хотя бы немного теории.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

могу ошибаться, но...

 

 

 так все равно больше чем надо/можно воздуха не зайдет в цилиндры.  Якби ви знали що таке газодинамічний наддув, то такого не писали би  - правильно настроєний впуск "дозаряджає" циліндри повітрям нагнетателя, компрессора(как в турбированых движках) нету. воздух то всасывается в полость цилиндров вакуумом (шото вроде этого). объем цилиндра/камеры сгорания не изменился. Є такий показник - коефіцієнт наповнення циліндра. Якби ви знали що це таке, то такого не писали б. Безумовно, об'єм циліндрів двигуна не змінюється, а маса повітря, що надходить в циліндри при більшому коефіцієнті наповнення, збільшується. Зрозуміло, що не в такій кількості, як від турбіни/компресора, та все ж достатньо для відчутного підвищення крутного моменту двигуна. Просто дивно , що людина дискутує, а не знає елементарних речей. Продовжую "лікбез".  16 клапанів, щоб ви собі знали, теж не збільшує об'єму циліндрів двигуна, проте покращує наповнення циліндрів повітрям порівняно з двигуном такого ж об'єму, але з 8 клапанами.

 

 

если при стандартном движке будет поступать больше воздуха чем топлива получается бедная смесь. это как вроде похоже на подсос воздуха.

при подсосе воздуха двигатель работает не корректно. и еще есть такое понятие как Стехиометрическая смесь — это смесь, состав которой обеспечивает полное сгорание топлива без остатка избыточного окислителя. Це неправда - для максимально повного згоряння палива має бути надлишок повітря. Є такий коефіцієнт "альфа" - коефіцієнт надлишку повітря В двигателях внутреннего сгорания окислитель-атмосферный кислород. Коэффициент избытка окислителя(α) для горючей стехиометрической смеси равен единице. Знову неправда - якщо суміш стехіометрична, то ніякого надлишку повітря немає. Для двигателей внутреннего сгорания с искровым зажиганием, стехиометрическим считается соотношение воздух / топливо, равное 14,7:1 (массовые части). Для пропана это соотношение равно 15.6:1

Так, дещо ви знаєте, але я б на вашому місці глибоко не дискутував би - знань замало. Вибачте за відвертість - самі напросилися.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну  а в чем заключаются эти работы с дроссельным патрубком? Не ну понятно, секретов раскрывать не стоит, ну хотя бы немного теории.

Відбувається покращення наповнення циліндрів повітрям. Приблизно так, як це відбувається при використанні фільтра-"нульовика", але значно ефективніше, як зараз модно казати - "нулевик" нервно курит в стороне...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А как же выхлоп? Столько воздуха нужно куда-то девать, может стоит доработать глушитель?)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем желающим сделать из ланоса панамеру желаю удачи. Я поезжу на стоке - меня устраивает. Придерживаюсь мнения что если машина ездит нужно не мешать ей работать. Всем добра.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

если воздуха будет больше чем нужно, то смесь станет обедненной.

не знаю как работают движки без лямбда зонда, но ведь как раз ЭБУ по результатм датчиков ляьмды, дад

пытается поддерживать соотношение топлива и кислорода на заданном уровне.

и если потсавить больший дроссель то ЭБУ все равно будет стараться выдержать заложенное в программу соотношение.

так что размер дросселя не влияет на состав смеси,

скорее всего эффект в том, что меньше сопротивление прохождения воздуха,

но в т аком случае еще больший эффект даст турбонаддув, процентов 25-30 к мощности

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

и  +1 ! Поддерживаю

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А как же выхлоп? Столько воздуха нужно куда-то девать, может стоит доработать глушитель?)

А як же в двигунах з наддувом ? Так там компресор або турбіна подає набагато більше повітря, ніж модернізований дросельний патрубок пропускає. Тут не настільки багато додаткового повітря, щоб треба було щось додатково робити. Зі всім впораються датчики та ЕБУ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для того, щоб припинити ці часто і багато в чому неконструктивні дискусії, пропоную конструктивний крок назустріч. Готовий зустрітися зі всіма бажаючими і продемонструвати роботу модернізованого дросельного патрубка на будь-якому автомобілі з числа Ланосів різних комплектацій та ВАЗів. Алгоритм пропоную наступний. Приїжджає на зустріч хоча би три чоловіки. Одному з них на двигун я встановлюю свій модернізований дросельний патрубок і проводяться тестові заїзди спочатку з одним водієм, а потім з навантаженням - з декількома пасажирами. При бажанні члени "комісії" зможуть теж проїхати і протестувати цю модернізацію. Але умови наступні.

1. Я не маю бути знайомий з людиною, на автомобілі якої буде тестуватися мій модернізований дросельний патрубок.

2. Автомобіль має бути справний.

3. Якщо автомобіль на газу, то бажано хоча би третього і вище покоління - 1-е та 2-е покоління має антихлопковий механізм і його не дуже зручно знімати та ставити назад. Хоча...

4. Двигун автомобіля має бути стандартного виконання, без всіляких "прибамбасів". Це необхідно для чистоти експерименту, щоб ці "прибамбаси", можливо, не підсилювали ефект.

5. Було б краще, щоб це був автомобіль з бортовим комп'ютером, який би показував витрати палива. Це міг би бути і будь-який інжекторний ВАЗ з БК, наприклад, ВАЗ 110, 111, 112.

6. Режими тестування - звичайна неспортивна їзда, оберти двигуна 1500 - 3500 об./хв., помірно-динамічний розгін, без "тупого" вдавлювання в підлогу, тобто, так, як щоденно їздить середньостатистичний водій.

6. Якщо водій автомобіля не відчує ефекту, я перераховую ланос-клубу 30 грн. як за рекламу і виплачую власнику тестованого автомобіля гроші за витрачене паливо (1-1,5 л,в процесі тестування  більше не витратимо).

7. Якщо водій  відчує ефект, кожен з присутній моїх опонентів виплачує ланос-клубу по 30 грн. і власнику автомобіля по 15-20 грн. (за 1-1,5 л бензину).

8. Всі розуміють і погоджуються на те, що автомобіль з встановленим для тестування модернізованим дросельним патрубком на спортивний автомобіль не перетворюється, а просто стає більш моментним (тяговитим) та динамічним.

Все "перчатка вызова брошена, жду дуэлянта и секундантов".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

если воздуха будет больше чем нужно, то смесь станет обедненной. Да, именно так и будет, т.е. коэффициент избытка воздуха "альфа"  ( 1,05 - 1,25) будет стремиться к максимуму в зависимости от различных режимов.

не знаю как работают движки без лямбда зонда, но ведь как раз ЭБУ по результатм датчиков ляьмды, дад Эти значения "альфы" учтутся ЭБУ, причём, корректно. Система ведь не зря называется "адаптивная", она ведь микропроцессорная и есть обратная связь.

пытается поддерживать соотношение топлива и кислорода на заданном уровне. Да, как я уже напомнил читателям, система ведь адаптивная.

и если потсавить больший дроссель то ЭБУ все равно будет стараться выдержать заложенное в программу соотношение. Да, но не надо забывать, что смесь бывает: 1) нормальная (стехиометрическая); 2) обеднённая; 3) бедная; 4) обогащённая; 5) богатая. И всё это очень хорошо знает ЭБУ, который, говоря простым языком, "руководит" процессом в зависимости от условий.

так что размер дросселя не влияет на состав смеси, Не сам дроссель, а его пропускная способность (как говорят "важен не размер, а умение им пользоваться", никакой пошлости, просто для наглядности).

скорее всего эффект в том, что меньше сопротивление прохождения воздуха, Да, именно так и есть, преодолевая сопротивление на впуске, увеличиваем "дозарядку" цилиндра воздухом.

но в т аком случае еще больший эффект даст турбонаддув, процентов 25-30 к мощности Да, именно так и будет. Но это очень дорогой путь к крутящему моменту и мощности, а есть и более простой способ, который называется "газодинамический наддув". Конечно, по еффекту это далеко не турбина или компрессор. Но всё-таки это реально работает. Кстати, разрезная (настроечная) шестерня в том числе и для этого и существует (не буду вдаваться в технические подробности, кто не знает - найдёт в интернете информацию).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

расточенные дросели на жигулях уже пройденный этап, разница чувствуется особенно после стока.

меня лично больше интересует техническая сторона, топикстартер не смог объяснить суть переделки, а это и было в первую

очередь интересно, может чего там нового придумали.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для того, щоб припинити ці часто і багато в чому неконструктивні дискусії, пропоную конструктивний крок назустріч. Готовий зустрітися зі всіма бажаючими і продемонструвати роботу модернізованого дросельного патрубка на будь-якому автомобілі з числа Ланосів різних комплектацій та ВАЗів. Алгоритм пропоную наступний. Приїжджає на зустріч хоча би три чоловіки. Одному з них на двигун я встановлюю свій модернізований дросельний патрубок і проводяться тестові заїзди спочатку з одним водієм, а потім з навантаженням - з декількома пасажирами. При бажанні члени "комісії" зможуть теж проїхати і протестувати цю модернізацію. Але умови наступні.

1. Я не маю бути знайомий з людиною, на автомобілі якої буде тестуватися мій модернізований дросельний патрубок.

2. Автомобіль має бути справний.

3. Якщо автомобіль на газу, то бажано хоча би третього і вище покоління - 1-е та 2-е покоління має антихлопковий механізм і його не дуже зручно знімати та ставити назад. Хоча...

4. Двигун автомобіля має бути стандартного виконання, без всіляких "прибамбасів". Це необхідно для чистоти експерименту, щоб ці "прибамбаси", можливо, не підсилювали ефект.

5. Було б краще, щоб це був автомобіль з бортовим комп'ютером, який би показував витрати палива. Це міг би бути і будь-який інжекторний ВАЗ з БК, наприклад, ВАЗ 110, 111, 112.

6. Режими тестування - звичайна неспортивна їзда, оберти двигуна 1500 - 3500 об./хв., помірно-динамічний розгін, без "тупого" вдавлювання в підлогу, тобто, так, як щоденно їздить середньостатистичний водій.

6. Якщо водій автомобіля не відчує ефекту, я перераховую ланос-клубу 30 грн. як за рекламу і виплачую власнику тестованого автомобіля гроші за витрачене паливо (1-1,5 л,в процесі тестування  більше не витратимо).

7. Якщо водій  відчує ефект, кожен з присутній моїх опонентів виплачує ланос-клубу по 30 грн. і власнику автомобіля по 15-20 грн. (за 1-1,5 л бензину).

8. Всі розуміють і погоджуються на те, що автомобіль з встановленим для тестування модернізованим дросельним патрубком на спортивний автомобіль не перетворюється, а просто стає більш моментним (тяговитим) та динамічним.

Все "перчатка вызова брошена, жду дуэлянта и секундантов".

І ще.

9. Ніхто не "дихає в потилицю", всі стоять біля автомобіля на відстані 1-1,5 м, ніхто нічого не фотографує.

10. Ніяких з моєї сторони лекцій на тему "технологія модернізації", тихенько ставлю дросель та поїхали.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

расточенные дросели на жигулях уже пройденный этап, разница чувствуется особенно после стока.

меня лично больше интересует техническая сторона, топикстартер не смог объяснить суть переделки, а это и было в первую

очередь интересно, может чего там нового придумали.

Для чого розточувати дросельні патрубки ? Вони є у продажу вже збільшених розмірів - можна просто купити, але вони мають недоліки тих, що стоять з заводу. Я виконую дещо іншу роботу - вдосконалюю штатні, тобто, роблю те, чого не хоче, а, відповідно, і не може  зробити завод-виробник. Завод - це масове виробництво зі всіма наслідками, що з відси витікають. Хто має освіту інженера-механіка, як я, чудово знає, що я маю на увазі. Відкривати навчальний процес якось не планував. Просто "невежды" (несведущие в чём-то люди)  своїми репліками, прошу вибачення, "дістали". Тому і пропоную привселюдно провести тестування.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну в принципі я готовий бути в ролі тестового кролика якщо мій лач підходить ;)

тільки БК в мене нема, витрати пального заміряти не зможем (хібашо хтось позичитись на момент тесту), встановлене гбо 4покоління але можем потестити на бензині різницю їздових якостей...

 

я збирався трошки пізніше вникнутись в дане питання так як поки не до цього (Сергій в курсі про що я) але вже раз тут така "дуель" то окай -))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І ще.

9. Ніхто не "дихає в потилицю", всі стоять біля автомобіля на відстані 1-1,5 м, ніхто нічого не фотографує.

10. Ніяких з моєї сторони лекцій на тему "технологія модернізації", тихенько ставлю дросель та поїхали.

Такие вещи на стенде проверяются, а не самовнушением с помощью китайских БК. Всё твоё творчество из серии "Гербалайф"  :energy:

Змінено користувачем bnn
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну в принципі я готовий бути в ролі тестового кролика якщо мій лач підходить ;)

тільки БК в мене нема, витрати пального заміряти не зможем (хібашо хтось позичитись на момент тесту), встановлене гбо 4покоління але можем потестити на бензині різницю їздових якостей...

 

я збирався трошки пізніше вникнутись в дане питання так як поки не до цього (Сергій в курсі про що я) але вже раз тут така "дуель" то окай -))

Автомобіль Лачетті з двигуном 1,6 л підходить. Ми з вами особисто не знайомі, тому сподіватимусь на об'єктивність. Будь ласка, зустрічаємось. Місце так час уточнимо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Такие вещи на стенде проверяются, а не самовнушением с помощью китайских БК. Всё твоё творчество из серии "Гербалайф"  :energy:

Такие вещи на стенде проверяются, а не самовнушением с помощью китайских БК

1. Будь ласка, хто тобі заважає перевірити на стенді ?

2. Цікаво, а чи багато таких, кому чіпували ЕБУ, їздили перевірятися на стенд ? Чіпованих знаю багато, а таких, що їздили на стенд - жодного. Хоча вони відмічають позитивні зміни після чіпування.

3. Всім скептикам надаю можливість перевірити все самому.

Всё твоё творчество из серии "Гербалайф"

4. Ти з моєю творчістю не можеш бути знайомий, бо з Миколаєва ніхто модернізацію не замовляв.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Автомобіль Лачетті з двигуном 1,6 л підходить. Ми з вами особисто не знайомі, тому сподіватимусь на об'єктивність. Будь ласка, зустрічаємось. Місце так час уточнимо.

Могу приехать посмотреть на этот цирк ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Могу приехать посмотреть на этот цирк ;)

Цирк будеш дивитися в себе вдома по телевізору.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цирк будеш дивитися в себе вдома по телевізору.

Что за фамильярность? Спуститесь с небес на землю, ау

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что за фамильярность? Спуститесь с небес на землю, ау

Я адекватно відповів на вашу, м'яко кажучи, не ввічливу фразу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я адекватно відповів на вашу, м'яко кажучи, не ввічливу фразу.

Моё видение данного вопроса я выразил вполне адекватно без уклонов на осокорбления личности, а ваш хамовитый ответ не добавляет вам чести. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.