Перейти до публікації

Chery A19 - чергова новинка китайців


sens2012

Рекомендовані повідомлення

У меня ассоциация с Чери = Амулет = Ужас на колёсах.... Если бы брал Китай, то это был бы  Морис Гараж, Эмгранд и тд из породистых узкоглазых.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вічна тема, коли розглядається ціна якоїсь нової машини - "....та за такі гроші...." і йде дальше перелік машин б/у. Зрозумійте, людина, яка хоче машину з салону, купівлю вживаної не розглядає принципово. Не будемо вдаватися в причини, це обговорювалося не раз. Задумайтесь лише, чому в Європі і світі так стрімко дешевіють вживані машини. Це те саме, що ходити в секондхендних штанах, навіть коли вони від Версачі.

У меня секондхендный ливайс даст фору 99% базарных новых джинсов, хотите верьте, хотите - нет. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня секондхендный ливайс даст фору 99% базарных новых джинсов, хотите верьте, хотите - нет. 

Вірю, бо був в числі перших, хто возив секонд з Польщі. На тому непогано піднявся. Але зараз в секонді не ходжу. Вже четверту машину поспіль купуємо з салону. Ще залежить від віку. Дайте 10 тис. дол. 18 річному пацану і 50 річному дядькові..............Перший купить "круту" тачку на базарі, другий піде в автосалон. Власне, такі китайці, як А19, для тих других, які і Ланоса нового брали за 9000, в той час як молоді добивали 15 річні БМВ за тих же 9 штук. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня ассоциация с Чери = Амулет = Ужас на колёсах.... Если бы брал Китай, то это был бы  Морис Гараж, Эмгранд и тд из породистых узкоглазых.

Погоджуюсь. Чері репутацію собі підмочив тим Амулетом. Хоча мої співробітники мають амулети не один рік і виглядають вони на стоянці непогано. Як воно там насправді не знаю, але їздять на роботу щодня. То саме - співробітниця їздить на QQ і також щодня на колесах. Але факт залишається фактом - Джилі обійшло Чері в якості і продажах. Я б також краще взяв Емгранд. Але обсудити новинку також цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Погоджуюсь. Чері репутацію собі підмочив тим Амулетом. Хоча мої співробітники мають амулети не один рік і виглядають вони на стоянці непогано. Як воно там насправді не знаю, але їздять на роботу щодня. То саме - співробітниця їздить на QQ і також щодня на колесах. Але факт залишається фактом - Джилі обійшло Чері в якості і продажах. Я б також краще взяв Емгранд. Але обсудити новинку також цікаво. 

перейду с вами на вы.вы сами пишите что за 120 тыс грн можно купить много чего и нового и это новое китай.просто смешно видеть когда человек пишет и хвалит китай а сам ездит на шкоде.китай и в африке китай и какой бы он не был я его не когда в жизни не куплю-лучше велик иметь чем чери.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

ХМ.... Новое но китай или бу но иномарка.

У меня сомнений нет))

А у вас?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

ПС у мну знакомый 1.8Т суперба за 8 000уе слил.

А тут чинай такого вида да 10ку...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

перейду с вами на вы.вы сами пишите что за 120 тыс грн можно купить много чего и нового и это новое китай.просто смешно видеть когда человек пишет и хвалит китай а сам ездит на шкоде.китай и в африке китай и какой бы он не был я его не когда в жизни не куплю-лучше велик иметь чем чери.

Я особливо китай не хвалю. Але тенденція 

 

ПС у мну знакомый 1.8Т суперба за 8 000уе слил.

А тут чинай такого вида да 10ку...

Співчуваю тому, хто його купив..... Ви думаєте, я цін на б/у не знаю?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тенденція з благополуччям українців така, що скоро всі на китай будемо дивитися. Я маю не лише Шкоду, а і Джилі СК. Зовсім непогана машина. Якщо хтось хоче велосипед замість китайця, то це його вибір. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ХМ.... Новое но китай или бу но иномарка.

У меня сомнений нет))

А у вас?

От я взяв новий Джилі СК за 6500 дол. За таку саму суму я міг би взяти Логан 2006-2008 років з пробігом за 100 тис. Не хочу машину з пробігом 100 тис. Хтось хоче - будьласка! Я не хочу. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ПС у мну знакомый 1.8Т суперба за 8 000уе слил.

А тут чинай такого вида да 10ку...

Суперб за 8000 - це або не розмитнений, або десятирічний з пробігом під 300 тис. Такі ціни на ринку. Ваш знайомий може альтруїст?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

От я взяв новий Джилі СК за 6500 дол. За таку саму суму я міг би взяти Логан 2006-2008 років з пробігом за 100 тис. Не хочу машину з пробігом 100 тис. Хтось хоче - будьласка! Я не хочу.

А я захотел и взял. Доволен. И главное уверен в качестве метала и запчастей. Ну и в том что при не дай бог дтп то смогу выжить в отличии от ск.

  

Суперб за 8000 - це або не розмитнений, або десятирічний з пробігом під 300 тис. Такі ціни на ринку. Ваш знайомий може альтруїст?

На авториа он стоял за 10500. Но вот так случилось что ему подвернулся почти новый суперб на автомате 2014г. Вот он спешно и слил свои два авто. Суперб и Приору.

ПС машинка его была в хорошем состоянии. Я сам хотел забрать но неуспел продать свою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

Тенденція з благополуччям українців така, що скоро всі на китай будемо дивитися. Я маю не лише Шкоду, а і Джилі СК. Зовсім непогана машина. Якщо хтось хоче велосипед замість китайця, то це його вибір.

Тенденция тут нипричём. Если человек хочет купить авто то у него для этого есть энная сумма денег.

А вот второй этап это выбор.

И насчёт велика не стоит.... Или у нас китай по цене велосипеда аист?)))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И насчёт велика не стоит.... Или у нас китай по цене велосипеда аист?)))))

Ну... Практически, хоть и не аист. :)

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 Як завжди, обговорення новинки зводиться до обговорення б/у за аналогічні гроші. Апріорі нова машина - це не дешево. Зрозуміло, що за такі гроші є з чого вибрати на ринку вживаних машин..... Але, якщо послуговуватися такою логікою, то нові машини взагалі не продавалися б. Проте, на форумі купа людей, які купили Ланоси, Сенси саме в салоні. З сумою в кишені 8-9 тис. дол. вони могли також вибрати прекрасне б/у, адже сума немала. Думаю, не варто продовжувати таку дискусію. Кожен вибирає те, що йому ближче - хтось насолоджується новим авто, а хтось є прихильником б/у. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ХМ.... Новое но китай или бу но иномарка.

У меня сомнений нет))

А у вас?

Почитав ваш бортовик б/у Логана. Ви купили авто з пробігом 113 тис. А потім в оголошенні про продаж (не пройшло і року) ви пишете таке:

".....Распишу что поменяли Масло фильтр масляныйАнтифризПомпаРемень грмРемень навесногоРоликиПередние рычаги в сборе 

Рулевые тяги обе комплектВтулки стабилизатора 

Стойки стабилизатора Задний сальник коленвала замена масла в КПП Масло синтетика. 

замена масла в КПП. 

126 000 установленно ГБО 4го поколения. 

129 000 регулировка клап Семейный автомобиль, не такси. 

132 000 замена задних ступичных подшипников. 

138 000 замена полуоси в сборе Маслянные передние стойки, Подшипники опорные и опоры....."

І це вважається розумна трата грошей на б/у ? Купити, перебрати половину машини, встановити ГБО ................і продавати дешевше, ніж купили. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

..і продавати дешевше, ніж купили. 

Але в гривнях він, точно, у програші не буде)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Але в гривнях він, точно, у програші не буде)

гривні потрібні щоби кашу їсти. А щоб купувати машину, необхідна валюта. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

 

І це вважається розумна трата грошей на б/у ? Купити, перебрати половину машини, встановити ГБО ................і продавати дешевше, ніж купили. 

Да. Если нет денег на новую ХОРОШУЮ машину.

А перебирал я её для себя и по своим требованиям. ГБО понятно для чего установленно. Я умею считать деньги)

И с чего вы взяли что дешевле? Считайте в гривне)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

гривні потрібні щоби кашу їсти. А щоб купувати машину, необхідна валюта. 

Ой ли....

Или у нас в Украине нац валюта доллар?

Не оправдывайте свою тягу к новому китайавтопрому))) Здесь вы врядли кого то убедите.

За сим откланяюсь дабы небыло флуда.

Удачи.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Может я не понимаю чего-то но я уже лучше бы ездил на тазе чем на китае

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Может я не понимаю чего-то но я уже лучше бы ездил на тазе чем на китае

Як кажуть: хазяин - барин..............

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Подивився на сьогоднішні ціни на Джилі: СК - від 82900, МК - від 116900, GS6 - від 130900, Емгранд - від 152900................. Долар - 13 !!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Голий Сенс - 85750, базовий Ланос - 101675, Віда - 118825, Форза - 122500, КІА Ріо - від 191100............. :suicide: .При таких розкладах жарт про велосипед вже не смішний.  :lorry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тем более что более-менее хороший велосипед стоит как четверть голого сенса

Змінено користувачем ErV
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.