Перейти до публікації

Chery A19 - чергова новинка китайців


sens2012

Рекомендовані повідомлення

Цікава думка власників Ланосів про це авто як потенційну заміну Ланоса.

 

Двигун - від Форзи, 1.5, 109 к.с. 140 Н.М. при 4500 об. 

Підвіска передня - макферсон, задня - балка. Тестери пишуть, що м"яка, без стуків. 

Ціна: не визначена. Продажі ще не стартували. Передбачається в районі 130 тис.грн.

 

59b1946791ac.jpg


1eded9c8122e.jpg


835955b30085.jpg


ffb31526333c.jpg


c8a17f9a758a.jpg


17872329dc92.jpg


3bb753c1f665.jpg


0220a43c408d.jpg


4b73c45490e7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На мою думку, виглядає цілком нормально. Лише магнітолу необхідно замінити на якусь з великим сенсорним екраном. В росії коштує як Гранта. Гранта - відро в порівнянні з цим. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Chery Bonus 3 в начальном исполнении Basic составляет у нас 420 000 рублей. В оснащение включены передние подушки безопасности, ABS + EBD, кондиционер, электростеклоподъемники всех дверей, подогрев передних сидений и штатная магнитола с USB.

Источник: 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 @ allcarz.ru

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Габаритная длина нового Чери Бонус 3 (А19) составляет 4 450 мм (величина колесной базы – 2 570), ширина – 1 748, высота – 1 493, дорожный просвет (клиренс) равен 151 мм, а объем багажного отсека заявлен на уровне 500 литров.

Источник: 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 @ allcarz.ru

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо пластик буде смердіти як у всіх китайців, то дійсно в топку!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

Снаружи ужас :neee:  Очередная сборная солянка с попытками скопировать чужое и прилепить своё. :stop:

Внутри лучше чем снаружи но не стоит забывать что это только промо фото. :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А чё сразу в топку? Как по мне нормальная замена ланоса сенса за 130 косых, или полная комплектация ланоса за 119 000 лучше?

П.С. смотрел только на фотки, после випитого с кумом 1л целебного бальзама.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

 

П.С. смотрел только на фотки, после випитого с кумом 1л целебного бальзама.

После второй литры вообще красавец будет)))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ооооооооооооооооо люди за 120000тыс грн я бы лучше взял лачети которой 2-3 года и ездил бы еще лет 5 и был рад как слон.вы что так рекламировать китай.в топкууууууу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

После второй литры вообще красавец будет)))))

:bratuha:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У нас продажи еще не начались, а машинка то на фото на новых Крымских номерах!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А кто кстати заметил, что у переднего пассажира блок управления стеклоподьёмниками на 4 стекла?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

У нас продажи еще не начались, а машинка то на фото на новых Крымских номерах!

Там фотошоп сплошной. И фон и номера.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На вид ацтой. Если из нового,то за эти деньги взял бы Заз Виду,ведро конечно тоже ещё то,но не такое позорнячее. ИМХО :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

А кто кстати заметил, что у переднего пассажира блок управления стеклоподьёмниками на 4 стекла?

Точно. Я сразу и не увидел.

Бальзам на пользу идёт. :bratuha:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Самое убийственное в китайцах это вонь которую не отбить ничем. Никакие технические новшества не заставят меня нюхать китайцев

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Бальзам на пользу идёт. :bratuha:

Это точно, лечь спать хотел, да куда там, накрывает.

П.С. а по теме: чего так наехали на машину? не пойму, вроде нармальная и салон так, ни чего себе, как по мне ни чем не хуже ВИДЫ или ФОРЗЫ.

На ней проехаться надо, помнится упадал я за JAC S5 ,так вот появились первые отзывы про ходовку и расход, вот теперь можно с уверенностью сказать, а ну его на фиг.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю как все, но я считаю что лепить из старого новое, не хорошо. Подвеска должна быть не зависимая, дисковые тормоза по кругу. А так это автомобиль конца 80-х начало 90-х только в новом кузове.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Там фотошоп сплошной. И фон и номера.

Є багато інших фото цієї машини. Просто я вибрав ті, які найкраще передають суть. На інших фото видно, що салон зібраний якісно. Зазори по кузову рівномірні. Про номери я поняття не мав, що вони кримські. Дизайн - поняття суб"єктивне. Не шедевр, але вцілому непогано. Загальні пропорції витримані, підштамповки на боковинах симпатичні. Пропорції коліс до кузова також в нормі, на відміну від Авео-Віди, де колеса задавлені масивним кузовом. Чері А19 машина немала - 4.5 м довжини. Позаду місця для трьох багато, стеля не тисне, тунеля на підлозі майже нема (є відео тестдрайву). Нагадаю, машина розглядається як заміна Ланосу, який поступово сходить з арени. Звичайно, А19 не тягатися з грандами. Навіть з Джилі Емграндом 1.8 за 144 тис. не тягатися. Думаю, А19 буде мати шанс лише при ціні 115-120 тис. Адже базовий Емгранд 1.5 коштує 126 тис. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю как все, но я считаю что лепить из старого новое, не хорошо. Подвеска должна быть не зависимая, дисковые тормоза по кругу. А так это автомобиль конца 80-х начало 90-х только в новом кузове.

Для чого автомобілю з такими швидкісними характеристиками незалежна підвіска і дискові задні гальма? Ось Шкода на новому Рапіді застосувала балку і позаду барабани. Рапід відмінно веде себе на дорозі. Це всіма визнано. Прогрес заради самого прогресу також не є добре. Для бюджетної машини технічні рішення 80-90-х років - це саме то. Просто, надійно, дешево. Світовий автопром ще з часів Гольфа-1 початку 70-х сидить на розробленій німцями схемі: передній привід, поперечний двигун, спереді - макферсон, позаду - напівзалежна скручувана балка. Для 100 сильних машин це ідеальна схема, відходити від якої собі дорожче. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Самое убийственное в китайцах это вонь которую не отбить ничем. Никакие технические новшества не заставят меня нюхать китайцев

В мене Джилі СК специфічно пахли десь 1.5 місяця після покупки. І проявлявся запах лише після стоянки зачиненої машини на сонці. Згодом ніякого запаху вже не відчувалося. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ооооооооооооооооо люди за 120000тыс грн я бы лучше взял лачети которой 2-3 года и ездил бы еще лет 5 и был рад как слон.вы что так рекламировать китай.в топкууууууу.

Вічна тема, коли розглядається ціна якоїсь нової машини - "....та за такі гроші...." і йде дальше перелік машин б/у. Зрозумійте, людина, яка хоче машину з салону, купівлю вживаної не розглядає принципово. Не будемо вдаватися в причини, це обговорювалося не раз. Задумайтесь лише, чому в Європі і світі так стрімко дешевіють вживані машини. Це те саме, що ходити в секондхендних штанах, навіть коли вони від Версачі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, у мене наприклад маленька дитина, і я не хочу щоб вона дихала китайським запахом...А він майже не вивітрюється...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.