Перейти до публікації

Рульова рейка реставрацiя чи нова?


nazar88

Рекомендовані повідомлення

Пiдкажiть що вигiднiше i надiйнiше реставрувати рейку чи купити нову?Один майстер каже реставрувати iнший каже що це викинутi грошi,деу сенс 2005 108тис.км. дякую

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в запорожье стоит отреставрировать рейку 350 грн.реальный пробег этой рейки после реставрации 70-100 тыс.сам езжу на такой и покупать ноаую на 15-20 тыс даже не думал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я думаю однозначно - реставрація. От в кого її робити, я б радив спитати в таксистів в кого вони роблять ( я так зробив). В Івано-Франківську робить п.Богдан коштує 350-400 грн., так я знаю одного таксиста на сенсі що після реставрації в нього наїздив 350 тис. в продав не знаючи проблем з рейкою

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

я думаю однозначно - реставрація. От в кого її робити, я б радив спитати в таксистів в кого вони роблять ( я так зробив). В Івано-Франківську робить п.Богдан коштує 350-400 грн., так я знаю одного таксиста на сенсі що після реставрації в нього наїздив 350 тис. в продав не знаючи проблем з рейкою

 

 

Хто у Франківську робить?

Чого на місцеві зустрічі клубу не приїжджаєте?))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.