• Объявления

• james

Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
DeREP

Незрозумілий стук спереду

В теме 30 сообщений

Доброго дня, шановне панство!

Ось вже півроку як не дає спокою незрозумілий глухий стукіт спереду (і зліва, і справа). Стукіт частішає прямопропорційно набору швидкості: чим швидше їду, тим частіше чутно "удари". По кузову/салону вібрацій немає, лише звук. Побував вже на 5! СТО - всі, наче в один голос кажуть, що з ходовкою все добре. Вже і не знаю, що робити. Допоможіть, будь-ласка, порадою. Можливо, хтось зіштовхувався із подібним. Я розумію, що це все одно, що оперувати пацієнта по телефону, але вже іншого виходу не бачу.

П.С. Заміна втулок стабілізатора, подушок двигуна результату не дали (хоча і були вони, м'яко кажучи, "підгулявшими"). Всі кріплення (подушки) вихлопної замінені на нові

Буду дуже вдячний за пораду!

Поделиться сообщением

А банально проверить диски? Их ровность. Резину тоже. Биение ещё могут дать тормозные диски.

На руле чуствуется?

Изменено пользователем D&B

Поделиться сообщением

Після заміни подушок двигуна на руль нічого не відчуваю у всіх швидкісний режимах (до 140 км/год). Я лише чую глухий стукіт, ніяких змін у поводженні авто на дорозі немає. В сторону не тягне. Їде рівно.

Колеса також перевірені - все ок.

А от за гальмівні диски - дякую. До такого ще не додумався. Їх міняв 25 тис. тому. Гляну. Просто не думав, що вони можуть видавати такі надокучливі звуки.

Поделиться сообщением

А от за гальмівні диски - дякую. До такого ще не додумався. Їх міняв 25 тис. тому. Гляну. Просто не думав, що вони можуть видавати такі надокучливі звуки.

Это как вариант.

А как эти звуки появились? После чего то или просто так?

Стук меняеться если ехать по плохой дороге?

Изменено пользователем D&B

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Та я уже увесь форум перечитав - це перше, що я зробив)))

Зазвичай пишуть, що на нерівній дорозі стукає, а у мене навпаки - на нерівній не так чутно, як на ідеальній.

Ден, дякую, що відразу хоча б якісь варіанти пропонуєш. Не очікував, що хтось відгукнеться!

Поделиться сообщением

Та я уже увесь форум перечитав - це перше, що я зробив)))

Зазвичай пишуть, що на нерівній дорозі стукає, а у мене навпаки - на нерівній не так чутно, як на ідеальній.

Ден, дякую, що відразу хоча б якісь варіанти пропонуєш. Не очікував, що хтось відгукнеться!

Хм..... А если на стенд загнать? Типо такого чтобы на ходу посмотрети и послушать.

Поделиться сообщением

Хм..... А если на стенд загнать?

Я ще такого поблизу не знайшов (часу їздити по Києву, на жаль, немає). Думаю, поки запитаю тут, можливо у когось були точно такі ж "симптоми", як у мене. Якщо нічого не вирішиться - беру відпустку і поїду шукати.

Поделиться сообщением

А может стоит гранаты проверить. Я где-то слышал, что в очень редких случаях они могут стучать. Еще как вариант проверить навесное: помпу, гену, ролики и т.д., хотя маловероятно. Ну и кпп послушай. Моя мысля в том, что может и не ходовка стучит. 

Изменено пользователем Stas3ds

Поделиться сообщением

А может стоит гранаты проверить. Я где-то слышал, что в очень редких случаях они могут стучать

+1. Тоже вариант. Допустим у мну на Логане граната не хрустела а стучала. Правда такая беда при повороте происходит а не на прямой. Хотя проверить стоит конечно. 

Поделиться сообщением

А может стоит гранаты проверить. Я где-то слышал, что в очень редких случаях они могут стучать. Еще как вариант проверить навесное: помпу, гену, ролики и т.д., хотя маловероятно. Ну и кпп послушай. Моя мысля в том, что может и не ходовка стучит. 

От тут вже цікаво. Адже я акцентував свою увагу постійно на ходовій (ну і вихлопну "подьоргав") + колеса перевірив.

Поделиться сообщением

@DeREP, а спробуй десь машину підняти на підйомнику, завести і включити передачу, імітуючи "їзду". так може щось краще знизу почується чи побачиться. 

Поделиться сообщением

дійсно, це скоріш за все, самий оптимальний варіант. Залишилось знайти напарника і підйомник, або таке СТО. Займусь на вихідних.

Усім, хто відгукнувся, дякую.

Поделиться сообщением

Займусь на вихідних..

ВIдпишись потiм що воно таке було...

Поделиться сообщением

У меня стучало тоже в зависимости от оборотов двигателя был и ритм стуков. Заменил сцепление и тишина.

Поделиться сообщением

У меня стучало тоже в зависимости от оборотов двигателя был и ритм стуков. Заменил сцепление и тишина.

O_o

Що саме було замінено? Корзина, диск чи підшипник? Чи все відразу? Як виявили, що це саме воно стукає?

Поделиться сообщением

не дочекавшись вихідних, заїхав на підйомник, як радив catkiev. Розігнав до 100 км/год, майстер зі штуковиною, схожою на стетоскоп педіатра, прослухував зайві звуки.

Висновок: передній лівий підшипник ступиці гуде. Більше ніяких "аномалій" не виявлено. Але для мене не зрозуміло, підшипник гуде, а я чую стук. Та ще й не лише справа, а й зліва. Хіба таке може бути?

Поделиться сообщением

. Хіба таке може бути?

Вся соль в том что стук может проявляться ТОЛЬКО под нагрузкой весом автомобиля. Допустим те же шрусы в твоём случае работали не под нагрузкой. Так же и подшипники и прочее.

Я поэтому тот стенд и предлагал.

ПС но сцепление я думаю можно исключить....

ПС2 поменяй подшипник и станет ясно.

Поделиться сообщением

не дочекавшись вихідних, заїхав на підйомник, як радив catkiev. Розігнав до 100 км/год, майстер зі штуковиною, схожою на стетоскоп педіатра, прослухував зайві звуки.

Висновок: передній лівий підшипник ступиці гуде. Більше ніяких "аномалій" не виявлено. Але для мене не зрозуміло, підшипник гуде, а я чую стук. Та ще й не лише справа, а й зліва. Хіба таке може бути?

Меняй подшипник-а потом расскажешь.

Поделиться сообщением

Мне кажется подшипником не закончится. Но всеравно его нужно менять. Подшипник ставь FAG, он должен долго проходить.

Поделиться сообщением

Я вже стільки всього замінив, що підшипник - не питання))))

З понеділка заміна...

D&B, я дуже вдячний за пораду. І повністю згоден, що результати того стенду були б точнішими, але сьогодні заїхав на СТО робити ТО. За одне й поскаржився на стукіт, хлопці вирішили подивитись, бо і їм цікаво стало. Машина на цьому СТО обслуговується ще з 2010 року)))

Тому: далі буде...

Хоча надіюсь на заміні підшипника піврічна історія закінчиться.

Поделиться сообщением

O_o

Що саме було замінено? Корзина, диск чи підшипник? Чи все відразу? Як виявили, що це саме воно стукає?

Поменял все вместе на валеою У меня еще притрогании или переходе на пониженную был слышен как бы  слабый треск (легкая трещетка) слева спереди грешил на подшипник ступицы, но нет проблема была в сцеплении (какая именно деталь не могу сказать, забыл спросить, но сегодня поинтересуюсь).

Поделиться сообщением

"Симптоми" дуже схожі на мої. Тому буду вдячний за додаткову інфо!

Поделиться сообщением

"Симптоми" дуже схожі на мої. Тому буду вдячний за додаткову інфо!

Треск может корзина сцепления давать, вроде бы там больше нечему трещать)

Поделиться сообщением

изношенный внутренний ШРУС  

Поделиться сообщением

Убедительная просьба, все изображения и файлы загружать только на наш ресурс!

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор