Перейти до публікації

Автопробіг на захід. 23-25 серпня. Івано-Франківськ


catkiev

Рекомендовані повідомлення

Много интересной инфы. Хочется по всем маршрутам пройти. Уже третий день в Карпатах. Живу в Ясенях. Сегодня купаемся в Солотвино. Дороги везде более-менее нормальные, но есть ямы и довольно глубокие, пару раз даже бампером достал.

Змінено користувачем Vlad_cache
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если ехать на Буковель по старой дороге, то она убита полностью. Лучше проехать Яблуницу и поехать по новой дороге. В Яблунице дорога паршивая, но на Буковель новая дорога шикарнейшая. Правда, спуски и подъемы есть довольно крутые

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у зв'язку з тим, що участь у автопробігу братиме лише одне авто і один екіпаж, тому проограма зазнає суттєвих змін і коригувань. Зміни будуть озвучені в цій темі, а решту тем наразі закрито.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отже, коротко про зміни. Оскільки нас їде мало, і ще й не всі одразу приїдемо... план поїздки розтягнуто і доповнено, порівняно з початковим. з акцентом. коли вже всі зберемось з тих хто має бути з Києва.

 

Прибуття на місце планується увечері 22-го. По дорозі на Франківськ у планах Кременець, Бучач, Збараж.

23.08 в програмі сам Івано-Франківськ, можливо Галич, можливо ще щось не далеко. Можливо манявський скит. Деталі будемо вимальовувати вже на місці, напевно. а може й на ходу.

24.08 - Яремче, Криворівня. Завтра навіть планую передивитися "Тіні забутих предків" Параджанова ))). По дорозі мабуть невелика приватна зупинка в районі Надвірна - Богородчани. Увечері мабуть невеличкі посиденьки ))) 

25.08 - не дуже ранній виїзд з Франківська в бік Чернівців, прогулянка у Чернівцях, на вечір прибуття в Кам'янець-Подільский, де теж зустріч з міцевими хлопцями.

26.08 Виїзд на Київ, з відвідуванням замку у Меджибожі. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне приходится возвращаться домой из-за работы чуть раньше. Сейчас в Ивано-Франковске, поселился в отеле Формула-1. Цены адекватные, взял улучшинный стандарт (2места+1) за 190 грн. Попробую найти контакты местных одноклубников, чтобы вечерком пересечься. Если кто-то прочитает из местных, то звоните, буду рад встречи 066 420-27-17 и 068 606-14-41

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, спасибо за инфо и наводку ))) тоже забронировал себе там номер. 210 грн за 4-х с завтраками в сутки ))) Это конечно не центр города, но зато достаточно экономно )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тарас, до центра на машине ехать минуть 5-7.

В центре много односторонних улиц и мало знаков. Некоторые знаки прикрыты деревьями и бигбордами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Маленькая межрегиональная встреча состоялась. Хорошо посидели, пообщались.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, спасибо за информацию )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кому буде цікаво - зробив невеличкий блог з планами поїздки. писав все більше для себе, спочатку. але потім вирішив що зроблю публічним. свого роду звіт про поїздку. від планів до фото. )))

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Тарас, бажаю тобі і твоєму екіпажу гарної дороги і нехай твої плани всі здійсняться! :peace: Я дуже шкодую, що у нас не вийде така подорож у цьому році.

 

р.с. Я думаю, що автопробіг не вдався тому, що не зовсім зручно було вибрано час для подорожі. Кінець літніх відпусток і початок нового навчального року це завжди пора найбільших грошових розтрат. Можливо поїздку потрібно було планувати та анонсувати ще десь на початку літа (так як планується щорічний зліт). Будемо надіятись, що ти там розвідаєш обстановку і на майбутнє автопробіг на захід буде ще запланований і на наступний рік все ж відбудеться. Удачі! :hi:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,  Вітаю на наших теренах. Радий був бачити сьогодні біля Калуша.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ці дні вибрали, бо три вихідних... таке не часто випадає... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,  Вітаю на наших теренах. Радий був бачити сьогодні біля Калуша.

И я был рад знакомству.

Уже дома. Отдыхаю от Карпат  :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Що ж. ось я і повернувся додому. Хочу подякувати усім хлопцям з Франківська за чудово проведений час. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

і за класну точку з шикарним пивом,  за поїздку в древній Галич та екскурсію містом, , ,  , що приєднались до нас і ми провели чудовий день оглядаючи цікавинки прикарпаття. Звісно усім за шикарний вечір в "десятці".

 

 вдячний за те, що приїхав до нас в Яремче та приємне знайомство. 

 

Поки що не хочу нічого писати в деталях, увечері буду починати розгрібати фото, яких десь мабуть з тисячу за всю поїздку, і можливо десь за тиждень наклепаю невеличкий звіт )))

 

Наразі від такоїх кількості вражень, як від побаченого, так і від класної франківської компанії, навіть не можу працювати. 

 

Хочу вибачитися перед тими, з ким не вдалося побачитися. Маю велику надію, що я тепер буду у ваших краях не раз на 37 років, а значно частіше, і ми ще зможемо з усіма побачитися.

 

 


 
 
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Давай звіт ))

Цікаво ж ))

Ну ось початок ))) 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

перший день подорожі )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

хотела бы и я побывать на таком мероприятии, но постоянно на работе

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хотела бы и я побывать на таком мероприятии, но постоянно на работе

Та не все потеряно. Можно пока сюда

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

или сюда (рекомендую)

Сори что мой пост слегка не по теме.

Змінено користувачем BNG
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

хотела бы и я побывать на таком мероприятии, но постоянно на работе

 

Не обовязково чекати наступного міроприємства. Ми завжди раді гостям. Я думаю що Ви будете задоволені від перекбуванні у нашому краю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.