Перейти до публікації

Помощь бойцу АТО, отцу 5 детей


Рекомендовані повідомлення

Наткнулся в ФБ на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:

 

 

10556262_674074872648477_404023635748109

 

Коротко по суті: "Батько 5-х дітей, якого було важко поранено в АТО. Бачинський Олександр Сергійович, прострелені легені й нирки, перебитий хребет, лікується в Одеському військовому госпіталі. Житель села Красилівка Ставищенського району Київської області."

поговорив з рідним братом пораненого на Сході Бачинського Олександра і він дав згоду, щоб ми збирали кошти на мою приватбанківську картку, оскільки у нього її нема.
Зробимо так: ви кидатимете кошти і відразу пишіть туточки під постом, яку суму і хто кинув, або мені в приват. Це для прозорості і чесності, бо я розумію, що зараз довіри мало кому є. Ті, хто мене знають, то і так зрозуміло. а ті, хто ні, то пишіть тут. Ми ПОВИННІ врятувати чоловіка, у якого 5-ро дітей та хвора жінка, дітьми наразі опікується рідний брат!!

І так моя приватбанківська картка: Смірнова Юлія Володимирівна 5577 2127 0875 5726.
Також є рахунок Олександра: 4390250250794485 банк CREDIT AGRICOLE Бачинський Олександр Сергійович.

У Сашка Бачинського 5-ро дітей. Потрібні РЕЧІ, ХАРЧІ та ІГРАШКИ!
І так вік дітей:
1. Дівчинка Ліля - 2 роки
2. Дівчинка Анжела - 3 роки
3. Дівчинка Таня - 6 років
4. Хлопчик Андрій - 7 років
5. дівчинка Настя - 16 років.
Все привозити мені або передавати. Збір всього в Києві. Ми потім завеземо

 

давайте поможем всем миром

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згідно ст 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" особи які мають 5 і більше дітей мають відстрочку від призову.

Також не вказано де він проходив службу і чи має відношення до військової служби????

Збором грошей займається брат так як у пораненого немає картки????

До цього повідомлення виникає багато запитань щодо достовірірності та правдивості.

Перш ніж надавати допомогу подумайте, можливо це шахраї.

Можливо я помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Собираются в Киеве, легко проверить. Навряд ли фейк. Одесситы так же могут проверить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Збором грошей займається брат так як у пораненого немає картки????

а как он её заведёт находясь в госпитале?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Згідно ст 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" особи які мають 5 і більше дітей мають відстрочку від призову.
это первое,что пришло мне в голову!!! И не только отсрочку,а вообще не призываются.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.