Перейти до публікації

Помогите найти преступника


Buldozer

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Друзі, писати про це не зовсім хочеться, але пишу виключно для того, щоб ви були обізнані і попереджені.
Цієї п'ятниці виходжу як завжди на роботу, відразу біля мого будинку стоїть сірий Ланос з відкритим капотом, водій щось там порпається, просить допомогти завести, покрутити ключем. Спочатку щось там не заводиться, потім завелася, просить ще пару хвилин прогазувати, щоб не впали оберти. В цей час сідає на заднє сидіння, і я, очевидно, в якості подяки отримую в шию електрошокером. Я так розумію, він розраховував на те, що мене відразу виключить, ну а там справа техніки.. В очах темнота, двічі був на межі того, що, за відчуттями, в голові просто полопаються всі судини. Проте в якийсь момент вдалось зорієнтуватись і зрозуміти що коїться. Почав супротивлятись, вдалося ліктем відбити електрошокер. Повернувся до задніх сидінь, побачив, що персонаж був явно не готовий до такого перебігу подій і відмахував в мене перед очима викруткою. Вдалося вистрибнути з машини, трохи відійшов, підняв галас. Проте картинка перед очима настільки пливла, що навіть толком не побачив в яку він сторону від'їхав.
В результаті в шиї обуглена дірка глибиною 2см з потенційною загрозою пошкодження артерії. Отака ціна надмірної довірливості і бажанню допомогти. Коротше, будьте обережні, і поширте, щоб народ був обізнаний і з таким трюком. Якщо що, це був сірий Ланос з (!) автоматичною коробкою передач. Бокове скло тоноване, трохи потріскане, в тому числі і від моїх ударів ногами. Водій віком 25-30, зростом до 170, худощавий, темне волосся, коротка стрижка, обличчя трохи прищаве. Впізнати зможу.
Лікарі запевнили, що повідомлять в правоохоронні органи, але, ясна справа, з міліції зі мною (ще) ніхто не зв'язувався. В будь-якому разі буду наполягати на відкритті справи.
Почуваю себе вже значно краще, впевнений, що все буде добре)

— здесь:

 

10516631_795142867196831_331900570227013

Змінено користувачем Buldozer
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Слов нет  :wacko:

После такого помогай людям. Ага, сейчас!  

 

Выздоравливай! Здоровье самое важное! 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Блин, вот урод... Подрывает людское доверие. Скотина!!! Что он будет делать когда ему действительно потребуется помощь, а никто не поможет, ибо испугается.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Блин, вот урод... Подрывает людское доверие. Скотина!!! Что он будет делать когда ему действительно потребуется помощь, а никто не поможет, ибо испугается.

Так дело же не в том.... Зачем это было надо??? Такой способ грабежа?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, думаю, да. Заманить в машину, оглушить шокером и ограбить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,7 тис.   2

Так дело же не в том.... Зачем это было надо??? Такой способ грабежа?

Вот и у меня закрался подобный вопрос - слишком сложная схема для простого грабежа. Да и к тому -же если он стоял перед домом,то отсвечивал и соответственно рисковал сильно: что за дом - частный , либо многоэтажка? Больше похоже на то что ждали именно автора, подумай ты никому дорогу не переходил, может общественный активист и т.д.?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот и у меня закрался подобный вопрос - слишком сложная схема для простого грабежа. Да и к тому -же если он стоял перед домом,то отсвечивал и соответственно рисковал сильно: что за дом - частный , либо многоэтажка? Больше похоже на то что ждали именно автора, подумай ты никому дорогу не переходил, может общественный активист и т.д.?

Скорее всего. 

Хотя могли и ради машины / денег / телефона.

Отморозков хватает. 

 

П.С.

У меня когда жилье ограбили, я тоже не обращал внимания на стоящую неделю неподалеку от дома машину.. А оказывается пасли сволочи.

Уже потом понял кто это был и зачем. 

Такая же ситуация и у ТС. Скорее всего пасли ради чего - то ценного. Ну или же "биzzzнес".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в каком районе это произошло и не бы ли у топикстартера врагов?

Змінено користувачем angeldoc
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А может какой збочинець  :blink: ....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А может какой збочинець  :blink: ....

Хотел отъегорить за барбариску   :D

 

А если серьезно,из-за таких козлов(не важно что им двигало,месть или жажда наживы)нормальный человек попав в ситуацию где понадобится помощь прохожего или водителя останется один на один со своей проблемой,т.к. люди с опаской отнесутся к его просьбе.

 

Buldozer:Выздоравливай!!!

Змінено користувачем Vitalja
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Buldozer:Выздоравливай!!!

ты ссылку в начале видел? :shit:

при чем тут Бульдозер? :crazy:  :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ты ссылку в начале видел? :shit:

при чем тут Бульдозер? :crazy:  :crazy:

Ссылку я видел.Я так понял что этот случай произошел с нашим одноклубником,но сейчас досмотрел что 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 это не Бульдозер.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да я не пострадал. Попросили журналисты разместить у нас в клубн. Т.к. ланосов на автомате не так много, может кто его и знает.

Отправлено с моего Motorola PHOTON 4G через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 8 місяців потому...

Вот такой материал обнаружил в сети. Будьте внимательны и осторожны!  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем SeregaVin
убрал лишнее
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если честно то на грабеж как то не смахивает! Действительно стоял под домом. Отсвечивал - щас еще и камер везде немерянно!

Странно что автор сразу в милицию не обратился. Какая бы там милиция не была - все же может опросить соседей и камеры посмотреть.

Учитывая что у бандита были ключи не сильно похоже что он спецом угонял машину что бы ограбить когото на мобильный телефон.

Логика подсказывает что хотели оглушить  и кудато вывезти... какие цели преследовались тоже не совсем ясно.

То что автор не подал заяву в милицию - тоже наводит на мысль...

Это никак не смягчает вины нападающего - но тут явно шито белыми нитками все.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.