Перейти до публікації
ErV

Обговорення майбутніх заходів

887 повідомлень у цій темі

Почитав що ви тут за останні днів десять "нашкрябали" і вкину свої 5 копійок ))) 
1. Всі зльоти в нас були фактично на схід від Києва, або на півдні - бо там були активні осередки, було кому організовувати і ми могли зібрати багато людей. знайти хто допоможе в організації. 

2. вже мабуть років 4-5 на кожному зльоті озвучується різними людьми бажання їхати десь на захід, але коли доходить справа до обговорення - то знову давайте схід, бо ближче )))

3. практика останніх кількох зльотів показала, що оскільки формат заходу змінився з публічно-рекламного на дружньо-сімейний відпочинок - то для організації нам на місцях не потрібно великого осередку, і цілком достатньо 1-2 людей, які будуть очима-ногами-руками, а головами - 2-3 людини в різних кінцях країни. 

4. Розглядаючи "крайній захід" - а це я так лагідно назвав Львів і все що західніше Львова або далі по відстані - потрібно враховувати що досвід дальніх поїздок на захід у більшості постійних учасників зльотів мало, і одразу забиратись вглиб мабуть не варто. потрібно привчати поступово ))) Я колись спробував організувати після автопробігу у Луцьк (куди зібралось чимало людей) автопробіг у Івано-Франківськ, все підготували, місцеві хлопці запланували все на вищому рівні. але у підсумку поїхав тільки один екіпаж - я.... бо з одного боку не хотілось скасовувати і геть образити хлопців, з іншого - давно хотів у ті краї. І з тих пір я їзжу туди щороку, і двічі на рік )))  Але пробувати тягнути знову туди велику когорту - я не готовий. 

5. я думав куди можна поїхати ближче, так щоб була і природа, і не дуже далеко, і було що подивитись, і щоб на захід. Власне тут я після Умані бачив три варіанти: Вінниця, Житомир-Бердичів, Хмельниччина. Власне у всіх цих місцях можна знайти місцевих ланосоводів, які ще не зовсім забули що таке клуб ;-) і будуть не проти трошки посадити свою печінку з нами ))) 

6. І от почитавши цю тему (останні кілька сторінок) схиляюсь до того, що всетаки найкращий варіант - це Хмельниччина. Чому? 

- в нас є чудова сім'я в Хмельницькому (Даша і Льоша), з якими я особисто познайомився цього року в Умані і бачу що це ті люди, які при потребі допоможуть зробити все якнайкраще. 

- є бажаючі вибратися саме у ці краї, і це не тільки ті хто відписався ц темі з такими бажаннями. ;-)

- на Хмельниччині є чудові місця, як природні так і історичні, де можна із задоволенням провести час на екскурсіях. 

- на Хмельниччині є чудове, маленьке, історичне і цікаве місто - Кам'янець-Подільский, який у безпосередній близькості до цікавих місць - Бакота, Хотин, та й сам Кам'янець. Мало того - за моїми особистими спостереженнями - досить недороге та непогане за сервісами. 

- і як не дивно - там є кілька хлопців, які не відмовляться нам допомогти та взяти участь у "бєспрєдєлє" ))) перевірено особисто кілька років тому ))) 

При цьому пошукати (деякі я вже бачив) місце проживання за межами міста, поближче до природи і в чудових місцях ))) 

p.s. перепрошую за "многа букафф" )))

• Подобається 4
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

АндрейКузьма Для зльоту трішки зарано буде нам 11-12 травня. Нам потрібно хоча б у червні. І мінімум на три дні. :)

Поділитися повідомленням

1 година тому, gonchar сказав:

АндрейКузьма Для зльоту трішки зарано буде нам 11-12 травня. Нам потрібно хоча б у червні. І мінімум на три дні. :)

мабуть оптимальним буде на трійцю або день конституції. 

Хоча сам захід і був би цікавим частині учасників.

Поділитися повідомленням

Для орієнтації у кількості вихідних і свят на наступний рік продублюю ці дати:

• 27, 28, 29 квітня - Великдень
  • 15, 16, 17 червня - Трійця
  • 28, 29, 30 червня - День Конституції
  • 24, 25, 26 серпня - День Незалежності
  • 12, 13, 14 жовтня - Покрова, День захисника України

Отже дійсно, самі оптимальні для нас дати - це мабуть у червні...

Змінено користувачем gonchar

Поділитися повідомленням

Если не проведем слет на день Конституции(28-30-го июня),то нам гаплык:wacko: . Остальные праздники мы работаем:verysad:.

Если потенциальным участникам пофиг врем-дата,то слезно прошу ориентироваться на эту дату:sos:

Поділитися повідомленням

ДЕКА не гоже человеку, единственному, не пропустившему ни одного слёта - ставить палки в колёса и нарушить традицию? думаю больше ни у кого рука не подымется теперь писать иную дату ))) 

• Подобається 1

Поділитися повідомленням

Залишається тільки підтримати)

• Подобається 1

Поділитися повідомленням

Я Вам дуже вдячний.

Поділитися повідомленням

29.12.2018 в 02:17, ДЕКА сказал:

Я Вам дуже вдячний.

Чо це? :-D Я от візьму та не підтримую! :hitr-tong:

Хоча реально, найкращі дати - у червні. 

І проти дня Конституції я особисто можу "виступати" хіба що із "вредності"  :)) 

Даша+Льоша - класні! Теж познайомився на уманьскому зльоті та через день вже й встиг переконатися у їхній гостинності. :bratuha:

Поділитися повідомленням

Тобі, rebus, аби лиш побурчати ((:

Значить, можна вважати, що з датами проведення чергового Х зльоту визначились - це 28, 29, 30 червня (День Конституції). Отже, всім, хто планує попасти на цей захід, пропоную не планувати нічого на ці дати.

Залишилось визначитись з місцем проведення. Тут поки що конкретики мало, тому слідкуйте за темою. Як тільки з’явиться інформація, одразу буде створена окрема тема, де все буде опубліковано. Думаю, що на початок лютого вже якась конкретика буде.

• Подобається 2

Поділитися повідомленням

Все. Полтаве выпал Супер Приз)))

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор