Перейти до публікації

Новая SKODA Fabia


Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Фурор имхо не сделает, но продолжат традиции фабии. Мне лично нравится больше чем предыдущая

skoda_fabia_2015_3.png

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну не знаю, мне не очень.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вообще не нравиться.... Сильно угловато-рубаная... Слепили из того что было..... Новый Сеат - Красавец на фоне этого уродца. ИМХО


Если б сказали что это новая Таврия, одно дело. Но Шкода.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

Я надеюсь это прототип. Сырая она.

Дизайн на любителя но как по мне переборщили с угловатостью.

Новому рапиду и октавии они идут из за размера авто а этой....

Короче дарт вейдер в детстве)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вот помню прошлую ругали за то что менее красивая чем позапрошлая ) А эта как раз очень напоминает позапрошлую ) Но поскольку позапрошлую уже подзабыли то и эту ругают )))

 

ПС А вообще все будет традиционно зависеть от цены.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А как тут можно что то оценить, если тут тьма фальшнкаладок?!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"симпатяшка" особенно крышка капота, туда,ближе к лобовухе. Аля ваз-10-ка. И наверное поднимается как на Славуте/Таврии .  :D Ну,а так как обычно,гробик как гробик за миллион. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Жуткая какая-то... особенно вторая половина машины к заду :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну незнаю - незнаю, мне больше по душе такие "оквадратевшие формы". А по ходовым наверно таже "табуреточка".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да нормально так вроде  выглядит , рано делать выводы она же замаскирована 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Обещают ставить новые двигатели 1,0MPI 3цил.(от skoda citigo),1,2TSI(90-110л.с.) ,хотя неисключено ,что могут поставить и модернизированный 1,2MPI на 75л.с. от Рапида.А так надо ждать оф премьеры в Париже.Дизайн освежили и очень удачно,особенно хорошо  сделали зад авто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне с виду нравится машинка да и по качеству как всегда хорошо я думаю будет!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

Обещают ставить новые двигатели 1,0MPI 3цил.(от skoda citigo),1,2TSI(90-110л.с.) ,хотя неисключено ,что могут поставить и модернизированный 1,2MPI на 75л.с. от Рапида.

я как то скептически отношусь к таким двигателям (1,2TSI: маленький объем, а еще двойной/твин турбо. нагрузка на двиг выраставет). другое дело твинтурбо ставить на двиги от 1,6. 

думаю, что 1,2MPI вполне хватит для города, для такой машинки. понимаю, что хочется летать и рвать всех на светофорах)), но... вполне и ланоса хватает по пробкам постоять))(правда комфорта чуток по меньше)) ).

пс. вот, что нарыл в гугле. первое, что попалось. глубоко не рыл.  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Машина супер.назад мы катимся с таким рестайлингом как в 2014 году сделал комунар.ланоса

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Вставлю і я свої 5 копійок, як власник Рапіда. Коли після зализаної Октавії А5 появився гранений Рапід (а згодом і Октавія) також багато хто критикував новинку. Але всього через пів року продаж публіка визнала новий дизайн від Кабана і зараз Рапіди і нові Октавії тішать око. Так і з новою Фабією. Критики буде море, доки не звикнуть. Мені особисто подобається. В порівнянні з попередницею, тут з пропорціями все гаразд. Єдине за що і я трохи покритикую новинку, так це за схожість до Рапіда. Спереді буде важко відрізнити. Подібні фари, капот, решітка..... Виштамповка боковини по низу також як у Рапіда. Але випуск машин - це великий бізнес. Маркетологи знають, що краще беруть малі і дешевші машини, які подібні на своїх більших і престижніших родичів. Вцілому, це крок вперід і Фабія буде продаватися (якщо буде мир.......)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 Виштамповка боковини по низу також як у Рапіда. Але випуск машин - це великий бізнес. Маркетологи знають, що краще беруть малі і дешевші машини, які подібні на своїх більших і престижніших родичів. Вцілому, це крок вперід і Фабія буде продаватися (якщо буде мир.......)

 

О як тонко та делікатно назвав Рапід великим і престижним родичем  :wink:  :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

О як тонко та делікатно назвав Рапід великим і престижним родичем  :wink:  :D

Так, Рапід більший і престижніший. Так само, як Октавія ще більша і престижніша..... і т.д. Що тут такого? Можна замінити слово "престижніший" солідніший, серйозніший і т.п. Але я розумію причину сарказму. Краще гляньте на результати продаж Рапіда за січень-червень цього року. Продано 1172 шт. Це відповідь скептикам, які доводили, що за таку ціну, яку виставили на Рапід, його ніхто купувати не буде. Саме, дякуючи Рапіду, Шкода випередила в продажах Хюндай. Так само буде і з новою Фабією - це майбутній лідер на ринку. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Компания Skoda опубликовала первый официальный дизайн-скетч, дающий представление о внешности хэтчбека Fabia третьего поколения. Публичная премьера новинки, которая станет ниже и шире предшественника, состоится в октябре на Парижском автосалоне.

 

a6fcb122e2ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.