Перейти до публікації

Установка ГБО в Виннице или в области


serj_m

Рекомендовані повідомлення

А у меня ГБО стояло с завода. Кучу денег уже секономило за 3,5 года. Был я у этого товарисча. Фильтр для моего ГБО не нашлось(((. Обслуживаюсь на псишке.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Обслуживаюсь на псишке.

случайно не там? 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я теж був у цього майстра.

Проконсультувавшись/поспілкувавшись з Кнапіком, для себе особисто зробив де які виводи про професійність цього майстра.

Людина адекватна врівноважена. Свого (свою думку) не нав'язує. Говорить щиро, відверто що він робить і вміє робити. А вирішувати вже замовнику.

Я не фахівець по ГБО, але коли в мене виникає якесь бажання/необхідність по якісь проблемі/питанню, то я особисто намагаюсь вивчити/вникнути в рішення цієї проблем.

На даному етапі, це встановлення ГБО на нашу "черепашку" Сенс 1,3; Мікас114, 2ДК + ДФ.

Те що в нього не знайшлось потрібного Вам (politex2004) фільтра ні про що не говорить. В Кнапіка не лавка (поки що).

На гбо першого покоління від’їздив не одну сотню тис. кілометрів. Фахівців/майстрів в місті знаю багатьох. І в частості з СТО Иванова, з тих пір коли вони ще тільки відкривались (ті вже не працюють) – по відгукам не погані майстри і зараз працюють.

Є хороша можливість встановити гбо в столиці, але на 90% вирішив встановити в даного майстра. Якщо так карта ляже, то з дозволу Кнапіка, постараюсь зробити фото звіт.

До речі. В його майстерні був два рази і в цей час в нього на встановленні гбо були беха (з останніх мод.) і субарік. А це машинки не з простяцьких.

В місті вже чув позитивні незалежні відгуки про нього.

Змінено користувачем ivinn
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

случайно не там? 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Да там.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

Я теж був у цього майстра.

Проконсультувавшись/поспілкувавшись з Кнапіком, для себе особисто зробив де які виводи про професійність цього майстра.

Людина адекватна врівноважена. Свого (свою думку) не нав'язує. Говорить щиро, відверто що він робить і вміє робити. А вирішувати вже замовнику.

Я не фахівець по ГБО, але коли в мене виникає якесь бажання/необхідність по якісь проблемі/питанню, то я особисто намагаюсь вивчити/вникнути в рішення цієї проблем.

На даному етапі, це встановлення ГБО на нашу "черепашку" Сенс 1,3; Мікас114, 2ДК + ДФ.

Те що в нього не знайшлось потрібного Вам (politex2004) фільтра ні про що не говорить. В Кнапіка не лавка (поки що).

На гбо першого покоління від’їздив не одну сотню тис. кілометрів. Фахівців/майстрів в місті знаю багатьох. І в частості з СТО Иванова, з тих пір коли вони ще тільки відкривались (ті вже не працюють) – по відгукам не погані майстри і зараз працюють.

Є хороша можливість встановити гбо в столиці, але на 90% вирішив встановити в даного майстра. Якщо так карта ляже, то з дозволу Кнапіка, постараюсь зробити фото звіт.

До речі. В його майстерні був два рази і в цей час в нього на встановленні гбо були беха (з останніх мод.) і субарік. А це машинки не з простяцьких.

В місті вже чув позитивні незалежні відгуки про нього.

Я висказав свою думку. Вам подобається - не питання обслуговуйтеся у нього. Я взагалі про якість-професіоналізм не писав. А описав свій випадок от і все.

ЗІ. До речі, перед тим як їхати попередньо зізвонювались і обіцяли, що фільтр буде. Ну то таке. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Я висказав свою думку. Вам подобається - не питання обслуговуйтеся у нього. Я взагалі про якість-професіоналізм не писав. А описав свій випадок от і все.

ЗІ. До речі, перед тим як їхати попередньо зізвонювались і обіцяли, що фільтр буде. Ну то таке. :D

Благодарю за отзыв. Негативный отзыв это тоже отзыв, всегда хорошо увидеть себя со стороны). 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, и Вам спасибо )  

Змінено користувачем Кнапик
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Ставил себе уже на две машины Ланос 1.4 и Тигго 2.0 за Химзаводом (Дима и Льоня) и обслуживаюсь у них. ДОВОЛЕН!

Цены вроде номальные. понравилось качество работы и отношение к клиенту.

Если надо - дам номерок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Если надо - дам номерок.

Конечно же надо , можно и не в личку .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

Дима 0965622134, 0631149824

Руслан, у тебя ГБО_2? Сколько у них стоит фильтр на ГБО-2 поменять?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Завтра передзвоню - уточню. міняв давненько вже 13 тис.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Товарисчи, есть кто живой? Что за форум?

:shock:  :shock:  :shock:

Винницкая ветка давно умерла((( Не удивляйтесь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Винницкая ветка давно умерла((( Не удивляйтесь.

Плохо конечно. Ну так давайте оживлять)))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все работают)))

Это хорошо,что работают.Есть к вам пару вопросов в ЛС.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...

Здравствуйте! Подниму тему - вдруг кто откликнется.. Хочу весной поменять газовые форсунки (планирую поставить Барракуды вместо дешёвых Вальтеков) и пройти диагностику. Подскажите толковое место в Виннице. Буду благодарен!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Лучше, имхо, в БРЦ - там, по крайней мере кофе вкусный)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.