Перейти до вмісту
  • Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
serj_m

Установка ГБО в Виннице или в области

43 повідомлення у цій темі

и сколько, если не секрет, обошлась установка?

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С форсунками Hana - 420 євро.

Поділитися повідомленням

А у меня ГБО стояло с завода. Кучу денег уже секономило за 3,5 года. Был я у этого товарисча. Фильтр для моего ГБО не нашлось(((. Обслуживаюсь на псишке.

Поділитися повідомленням

Я теж був у цього майстра.

Проконсультувавшись/поспілкувавшись з Кнапіком, для себе особисто зробив де які виводи про професійність цього майстра.

Людина адекватна врівноважена. Свого (свою думку) не нав'язує. Говорить щиро, відверто що він робить і вміє робити. А вирішувати вже замовнику.

Я не фахівець по ГБО, але коли в мене виникає якесь бажання/необхідність по якісь проблемі/питанню, то я особисто намагаюсь вивчити/вникнути в рішення цієї проблем.

На даному етапі, це встановлення ГБО на нашу "черепашку" Сенс 1,3; Мікас114, 2ДК + ДФ.

Те що в нього не знайшлось потрібного Вам (politex2004) фільтра ні про що не говорить. В Кнапіка не лавка (поки що).

На гбо першого покоління від’їздив не одну сотню тис. кілометрів. Фахівців/майстрів в місті знаю багатьох. І в частості з СТО Иванова, з тих пір коли вони ще тільки відкривались (ті вже не працюють) – по відгукам не погані майстри і зараз працюють.

Є хороша можливість встановити гбо в столиці, але на 90% вирішив встановити в даного майстра. Якщо так карта ляже, то з дозволу Кнапіка, постараюсь зробити фото звіт.

До речі. В його майстерні був два рази і в цей час в нього на встановленні гбо були беха (з останніх мод.) і субарік. А це машинки не з простяцьких.

В місті вже чув позитивні незалежні відгуки про нього.

Змінено користувачем ivinn

Поділитися повідомленням

Я теж був у цього майстра.

Проконсультувавшись/поспілкувавшись з Кнапіком, для себе особисто зробив де які виводи про професійність цього майстра.

Людина адекватна врівноважена. Свого (свою думку) не нав'язує. Говорить щиро, відверто що він робить і вміє робити. А вирішувати вже замовнику.

Я не фахівець по ГБО, але коли в мене виникає якесь бажання/необхідність по якісь проблемі/питанню, то я особисто намагаюсь вивчити/вникнути в рішення цієї проблем.

На даному етапі, це встановлення ГБО на нашу "черепашку" Сенс 1,3; Мікас114, 2ДК + ДФ.

Те що в нього не знайшлось потрібного Вам (politex2004) фільтра ні про що не говорить. В Кнапіка не лавка (поки що).

На гбо першого покоління від’їздив не одну сотню тис. кілометрів. Фахівців/майстрів в місті знаю багатьох. І в частості з СТО Иванова, з тих пір коли вони ще тільки відкривались (ті вже не працюють) – по відгукам не погані майстри і зараз працюють.

Є хороша можливість встановити гбо в столиці, але на 90% вирішив встановити в даного майстра. Якщо так карта ляже, то з дозволу Кнапіка, постараюсь зробити фото звіт.

До речі. В його майстерні був два рази і в цей час в нього на встановленні гбо були беха (з останніх мод.) і субарік. А це машинки не з простяцьких.

В місті вже чув позитивні незалежні відгуки про нього.

Я висказав свою думку. Вам подобається - не питання обслуговуйтеся у нього. Я взагалі про якість-професіоналізм не писав. А описав свій випадок от і все.

ЗІ. До речі, перед тим як їхати попередньо зізвонювались і обіцяли, що фільтр буде. Ну то таке. :D

Поділитися повідомленням

Я висказав свою думку. Вам подобається - не питання обслуговуйтеся у нього. Я взагалі про якість-професіоналізм не писав. А описав свій випадок от і все.

ЗІ. До речі, перед тим як їхати попередньо зізвонювались і обіцяли, що фільтр буде. Ну то таке. :D

Благодарю за отзыв. Негативный отзыв это тоже отзыв, всегда хорошо увидеть себя со стороны). 

@ivinn, и Вам спасибо )  

Змінено користувачем Кнапик

Поділитися повідомленням

Ставил себе уже на две машины Ланос 1.4 и Тигго 2.0 за Химзаводом (Дима и Льоня) и обслуживаюсь у них. ДОВОЛЕН!

Цены вроде номальные. понравилось качество работы и отношение к клиенту.

Если надо - дам номерок.

Поділитися повідомленням

Если надо - дам номерок.

Конечно же надо , можно и не в личку .

Поділитися повідомленням

Дима 0965622134, 0631149824

Поділитися повідомленням

Дима 0965622134, 0631149824

Руслан, у тебя ГБО_2? Сколько у них стоит фильтр на ГБО-2 поменять?

Поділитися повідомленням

Завтра передзвоню - уточню. міняв давненько вже 13 тис.

Поділитися повідомленням

Товарисчи, есть кто живой? Что за форум?

:shock:  :shock:  :shock:

Поділитися повідомленням

Товарисчи, есть кто живой? Что за форум?

:shock:  :shock:  :shock:

Винницкая ветка давно умерла((( Не удивляйтесь.

Поділитися повідомленням

Винницкая ветка давно умерла((( Не удивляйтесь.

Плохо конечно. Ну так давайте оживлять)))))

Поділитися повідомленням

Все работают)))

Поділитися повідомленням

Все работают)))

Это хорошо,что работают.Есть к вам пару вопросов в ЛС.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор