Перейти до публікації

Посоветуйте где установить ГБО в Запорожье


zsa

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 А зв"язок в тому, що ти судиш, дивлячись лиш зі своєї дзвіниці (колокольни). Мол, все, що нижче моєї гідності (достоинства) - отстой. Все має свої переваги і недоліки, немає єдиного правильного рішення. Для когось оптимальним є ГБО-4, для когось 2, а для когось й карбюраторний двигун - саме оптимальне рішення.

Підтримую обговорення по темі! а монолог - це відповідь на твої зауваження і запитання...

Змінено користувачем martinger
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, martinger сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 А зв"язок в тому, що ти судиш, дивлячись лиш зі своєї дзвіниці (колокольни). Мол, все, що нижче моєї гідності (достоинства) - отстой. Все має свої переваги і недоліки, немає єдиного правильного рішення. Для когось оптимальним є ГБО-4, для когось 2, а для когось й карбюраторний двигун - саме оптимальне рішення.

Что за бред??? - почему то телефоны по 3...5 тыс грн себе все покупают, а на ГБО4 - жаба давит ;)

 

я же вроде написал постами ранее, что рекомендую ГБО4 и не просил меня переубеждать в моих убеждениях - разве не так?

я ж говорю - жмешься на 4-тое - это Твое право... жмись дальше.

Но технически, по функциональности и во всех понятиях - лучше ставить 4-тое... и даже в цене 2-е переплюнет 4-тое со временем... не будет в итоге никакой экономии.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 хвилину тому, mich_ya сказав:

почему то телефоны по 3...5 тыс грн себе все покупают

хотів лише по темі, але все-таки відповім. У мене телефон за 500 грн. Можу собі дозволити й за 5 тис. Але за 500 грн для мене ОПТИМАЛЬНИЙ варіант. Мені дорожчий НЕ ПОТРІБЕН!

4 хвилини тому, mich_ya сказав:

я ж говорю - жмешься на 4-тое

от, знову... Не жмусь, мені ОПИМАЛЬНЕ 2-ге!!! На даний час мене воно мої потреби абсолютно ЗАДОВІЛЬНЯЄ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Порекомендуйте СТО для установки ГБО-4.  Комплект оборудования будет свой

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
2   0

как по мне 4 поколение лучше, во первых мороки меньше, во вторых стабильность работы лучше, в третьих расход..... а то поставят 2 поколение плохо настроят, а потом с выхлопной газом воняет т.к не догорает...

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.