Перейти до публікації

Взаимо заменяемость приборок


joker2701

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, я перекидывал контакты сразу за приборкой. Тонкой отверткой поддевается контакт на разъемы, после чего перекидывается на другой, только нужно будет косички проводов разделать:

149aa7u-960.jpg

По моему даже придется нарастить один провод, так как не хватит...

Менять местами

масло и чек -  2 и 24

ПТФ  - 8 и 17

Проверить наличие "-" при включении ближнего на 27.

 

По ремню напишу позже.

P.S. по ремню не помню! Нужно смотреть на авто, смогу посмотреть через пару дней если не забуду.

Но смысл в том что через замок ремня на приборку подается +.

Нужно его отрезать и подать туда -. Я это сделал под седушкой - изолировал плюс приходящий и подал туда с болта сидушки минус.

Змінено користувачем james
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Огромнейшее спасибо за толковый и подробный ответ!!!! по поводу хлда, - пришел с работы, уставший, и не повернув ключ зажигания начал проверять ближний,потому и не увидел свечение холда)))) утром буду пробовать перекидывать провода, а вот с ремнями, не совсем понял, под сидушкой разрезать провод (+) и к клеме входящей в мозги прикрепить проводок от болта сидушки??? а тот кончик за изолировать???? верно я понял????  

Змінено користувачем james
4.1.17
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, под водительским сидением идет два провода на замок. Один провод постоянный +, второй на приборку. Снять разъем, и найти на нем +. Тут уже нужен тестер. Этот провод отрезать, изолировать, и вместо него подать массу. Я взял сразу с болта сидения. 

Змінено користувачем james
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

А на корейскую с тахом панель есть распиновка? (Назначение выводов приборной панели)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Значицця і я нинька сподобився. Панель без тахометра, стала як рідна, нічого не переробляв. Всьо мругає і стрілки світять :party:

Тільки от одне мене смушшає - підключений БК GAMMA 240. Так от, на БК заглючив показ палива - зі старою панелькою писало десь 15 л, що правильно, з новою пише повний бак (47 л). То через інші параметри показника палива в новій панелі? Чи то нова супер-пупер технологічна панель синтезує бензин з повітря?:hmmm::idea:

P.S. Покажчик палива на панелі працює ніби правильно, глюк лише з БК

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

16 часов назад, lieutenant сказал:

То через інші параметри показника палива в новій панелі?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 саме так. В мене такаж ситуація з БК.

БК аналізує напругу. На новій панелі не такі показники. Там інший алгоритм.

Щоб БК показував корректно, потрібно підлючати його до ДУТ бензобаку.

Я Підключив БК до ГБО. Показує залишок в Балоні. Але і то приблизний))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, дякую за інформацію!

Поки що не полізу, спробую відтарувати БК. Не поможе - будім пасматрєть. Але, напевне, так і залишу - на приборці показує адекватно, лямпочка загорається правильно, а в БК практично ніколи і не дивився на ті літри.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.