Перейти до публікації

через сколько пробега перебирают редуктор?


dimass85

Рекомендовані повідомлення

даже если он пройдет 40 000 и потом купить рем комплект за 150 грн,  это наверное все равно выгодней чем бензин на прогрев

+100500, но я все равно с утра минуты 3-4 прогреваю на бензине...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 11 місяців потому...

Есть вариант ... термос с горячей водой и тряпка на редуктор ... прошлой зимой жена оставила машину на газу а я не глянул и крутанул стартером 

после чего перевел но бенз но было поздно акум подсел и два топлива надевали завестись 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...

У меня Томасетто увро 2 прошёл порядка 120 тыс и нормуль. А вообще за 50-60 тыс можно и поменять редуктор. Т.к. цена ремонта всего навсего в 2 раза дешевле, а хватит ли на 50 тыс???? Неизвестно.

Только очень внимательно покупать этот редуктор, т.к. подделок очень много. Внимательно присматривайтесь. Ну и фильра каждые 2 000 менять надо. А так для Ланоса ГБО евро 2 самое оно. Переплачивать за евро 4 смысла нет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

24   0

Томасетто 2 поменял ремкомплект на 150к сам, 150 грн ничёго сложного. Каждые 2000тыс км менять фильтр бред... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Томасето 4 покоління, на 60 тис. км замінив сам ремкомплект на редукторі. Вартість прокладок 150грн, роботу робив сам, зняв перебрав редкутор і поставив на своє місце. На всю роботу пішло до 2год часу з перекурами.  Загальний пробіг редуктора майже 100тис. км.

Фільтр в редукторі міняю через 10-15тис. км. Кожних 5тис. км продуваю від залишків мідної магістралі((( Фільтр з відстійника  міняю на 30тис. км.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 заїхав до газовщиків і вони на компі за 1хв виставили тиск і я поїхав))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ні)) Заїхав через 25тис км і почистив форсунки. Валтеки вже 100тис відпрацювали) Мені самому вже цікаво скільки ще прослужать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ездил пока пружина в редукторе пополам не переломилась. Починили и дальше поехал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Редуктор Брс техно ( гбо-1)  проехал за пять лет 100 тык км. Редуктор был переделан уменьшено рабочее давление до 0.35 кг/см2 и уменьшена мощность редуктора перевтулен на 4.5 мм. 

Заменил ремкомплект и втулку второй камеры 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.