Перейти до публікації

The Best бортовой компьютер


lejik

The Best бортовой компьютер  

66 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В данной теме рассматриваем и выбираем Бортовые Компютеры:

 

Оригинальное сообщение:

 

Прочесал весь инет не нашел так какой же всё же самый лучший бортовой компьютер.
Условия конкурса:
1. Количество выполняе6мых функций
2. Точность показания
3. Экран выводимой информаций
4. Компактность установки
5. Внешность
6. Личные симпатий
7. Дополнительный функций (mp3, Bluetooth, радио т.д.)
8. Лёгкость в управлений
9. Стоимость

 

Обновил голосовалку в связи с появлением новых БК.

Предыдущие результаты голосования:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем james
обновление головования
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я за Спорт проголосовал.

Условия конкурса:

1. Количество выполняе6мых функций - не много, ну а что вы хотели от МАРШРУТНОГО, а не бортового компьютера. Но и этих мне достаточно.

2. Точность показания - после калибровки, достаточно точно!

3. Экран выводимой информаций - слабоват, блекнет на солнце. Хотелось бы иметь возможность выводить один параметр большим шрифтом.

4. Компактность установки - один разъем от часов и 3 провода.

5. Внешность - отлично гармонирует с салоном. Не портит внешний вид. Не привлекает "пионэров"

6. Личные симпатий - Спорт 4.хх. Хоть и нет диагностики, но данных для себя как "юзера" машины, а не мастера-ремонтника, достаточно.

7. Дополнительный функций (mp3, Bluetooth, радио т.д.) - нет.

8. Лёгкость в управлений - Всего 3 кнопки, но ОЧЕНЬ большие и удобные в управлении, даже в движении.

9. Стоимость - я брал еще за 500грн. Сейчас сколько не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Pilot-07 Приобретался в 2005 г. Серийный № 00015.

1. Часы, дата, день недели, год,скорость, мгновенный расход топлива, обороты двигателя, расход топлива за час, напряжение в борт. сети, температуру воздуха, общий пробег, израсходовано топлива, общий пробег, стоимость. Плюс дневник - 16 последних поездок в пямяти. В каждой поездке дата, время начала поездки, время в пути, средняя скорость, максимальная скорость, израсходовано горючего, пройдено км. ну и кажеться есть стоимость поездки(настриваемая)

2. Точно показывает расход топлива. Я думаю точно показывает обороты двигателя. Скорость немного врет. Пробег врет. Причем при городском цикле в одну сторону а по трассе в другую сторону. Настроил по своему режиму. В среднем примерно соответствует.

3,4,5 Экран как штатные часы. По этому вопросу никак не могу понять производителей. Неужели нельзя делать дисплей как вся панель часов, аврийного сигнала и противотуманного света. А кнопик аварийки и противотуманного света разместить на корпусе БК. Дисплей сразу станет большего размера и более удобным.

6. Практически устриавает. Хотелось бы расширить функции из тех, что есть в более поздних БК. Хотелось бы большего дисплея и более удобных кнопок.

7. Дополнительных функций нэма

8. Управлять легко, за исключением попадания ноготоком в кнопочки от часов.

9. шото около 400 грн. Я уже и не помню.

Ни 10. О приобретении не жалею ( несмотря на то, что не все достаточно точно показывает) Считаю необходимым устройством в машине.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Проголосовал (и "рублем" тоже) за Аркадию:

1. + Много - маршрутных, бортовых, диагностических

2. + Приемлемая и настраиваемая

3. - один параметр (но есть автопоказ по кругу выбранных)

4. + вместо часов

5. + органично смотрится в интерьере (как задумано)

6. + :lol:

7. +- Температурнй датчик (с двумя было бы лучше)

8. + 2 кнопки - куда уж легче

9. + 280 грн

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тож за Аркадию.

1. Хватает

2. После калибровки - нормально

3. По началу не понятно, но потом привык и даже прикольна))

4. Часы))

5. Красные цифирки с регулировкой яркости и машинка каждое утро со мной здоровается))))

6. ))

7. хм. Зочем))

8. 3 кнопки.

9. 300 грн

А вообще он себя окупает особенно когда включаеш показания моментального расхода:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у меня руки не дошли вывести датчик температуры на улицу... так и валяется в салоне под торпедой:) Лень - самый большой враг человека))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Спорт 4.2

Все в нем ничего, за исключением дисплея.

Гадость, ничего не видно.

:twisted: Уже жалею, что купил и поставил.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Аркадия.

1. Все что нужно от БК с диагностикой.

2. Более-менее (не успел откалибровать);

3. Однострочный, пять символов, инфирмативность на 3-ку, но читается при любых условиях.

4. Вместо штатных часов.

5. Как обычные штатные часы.

6. Датчик температуры, коды неисправности, диагностика.

7. Нету и не надо.

8. Три кнопки, привык быстро.

9. 280 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

multitronics RI-500

1. функції маршрутного комп"ютера + розшифровка помилок ЕБУ навіть голосом :)

2. швидкість ДАІ звіряє з ним (був кумедний випадок) ;)

3. тут суперників ще не бачив, можна вивести 12 параметрів, діаграми, змінити колір підсвітки так, що при будь-якому освітленні легко читається

4. Ставив на SENS, Lanos, Mitsubishi, Aveo, Honda, Lacetti, скрізь лише один роз"єм (крім СЕНСа через особливості ЕБУ) і кріплення таке, що не потрібно нічого різати/розбирати/свердлити.

5. Нарешті приємний і гарний чорний пластик.

6. панелька знімається

7. я вважаю, що додатковою є якраз озвучка різних повідомлень, оскільки постійно цим не користуюсь, лише для помилок двигуна і привітання зранку. На перших порах, щоб не задивлятись на екран виставляв повтор вибраного параметру щохвилини.

8. Прочитавши інструкцію і відкалібрувавши належним чином натискаєш лише 1-2 кнопки і ті щоб переключитись з моментальних в накопичувальні параметри.

9. тут напевне його мінус у порівнянні з тими за які голосування. Хоча за 850грн це єдиний ПОВНОЦІННИЙ БК у якому зібрані плюси всіх попередніх моделей. Найбільше радує простота установки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. функції маршрутного комп"ютера + розшифровка помилок ЕБУ навіть голосом

...

9. тут напевне його мінус у порівнянні з тими за які голосування. Хоча за 850грн це єдиний ПОВНОЦІННИЙ БК у якому зібрані плюси всіх попередніх моделей. Найбільше радує простота установки.

О какой модели идет речь?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. функції маршрутного комп"ютера + розшифровка помилок ЕБУ навіть голосом

О какой модели идет речь?

Ой, напевне довго писав і десь потер випадково, мова йде про Multitronics RI-500

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

multitronics RI-500 интересная штука !!!!!а есть ссылки продаж по украине !??

Я брав на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

multitronics RI-500

4. Ставив на SENS, Lanos, Mitsubishi, Aveo, Honda, Lacetti, скрізь лише один роз"єм (крім СЕНСа через особливості ЕБУ) і кріплення таке, що не потрібно нічого різати/розбирати/свердлити.

Тут частково не погоджусь. При такому підключенні про точність показів годі говорити. Зокрема про витрати пального - якщо його покази беруться з ЕБУ - вони дуже не точні. Треба кидати на форсунку - а це робиться у всіх інших БК.

9. тут напевне його мінус у порівнянні з тими за які голосування. Хоча за 850грн це єдиний ПОВНОЦІННИЙ БК у якому зібрані плюси всіх попередніх моделей.

Але й в порівнянні з ними ж і функціонал в нього ширший.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

multitronics RI-500

4. Ставив на SENS, Lanos, Mitsubishi, Aveo, Honda, Lacetti, скрізь лише один роз"єм (крім СЕНСа через особливості ЕБУ) і кріплення таке, що не потрібно нічого різати/розбирати/свердлити.

Тут частково не погоджусь. При такому підключенні про точність показів годі говорити. Зокрема про витрати пального - якщо його покази беруться з ЕБУ - вони дуже не точні. Треба кидати на форсунку - а це робиться у всіх інших БК.

Тут теж є можливість кидати на форсунку, навіть в мануалі розписано як це робити. Але якщо ЕБУ задає час відкриття форсунки, то як він може давати не точні покази?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тут теж є можливість кидати на форсунку, навіть в мануалі розписано як це робити. Але якщо ЕБУ задає час відкриття форсунки, то як він може давати не точні покази?
Ну якби ти почав парити про БК Спорт або про якийсь інший - то так, а це ж практично той же самий БК тільки в іншому корпусі. Тому тут не може не бути підключення на форсунку :wink: .

Не можу точно сказати причину неточності зчитування показів витрати з ЕБУ, але в цьому випадку в межах однієї швидкості незалежно від положення дросельної заслінки показувались практично незмінні значення витрати. Тобто приблизно так (зараз по пам'яті вже не пам'ятаю) 1-ша передача - 25л/100, 2-га 18л/100, 3-тя - 12/100 тощо. Не залежно чи я до кінця натиснув газ, чи зовсім трошки. Значення мінялись ну плюс-мінус 1л/100. Це ж не реально. Після підключення на форсунку картина докорінно змінилась. Зараз спробуй натисни - цихверки так і побігли :). Та й загальна витрата (тобто реальні покази) змінилась. В більшу сторону :(

Десь на форумах представники Мультитронікса самі підтверджували про більшу точність показів витрати при підключенні на форсунку

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спорт 4.2

Все в нем ничего, за исключением дисплея.

Гадость, ничего не видно.

:twisted: Уже жалею, что купил и поставил.

Странно, а я все вижу нормально, конечно не очень большой экран, может вся проблема в зрении.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Странно, а я все вижу нормально, конечно не очень большой экран, может вся проблема в зрении.
Ти які параметри з нього зчитуєш? Під час руху часто на нього дивишся?

Як на мене на маленький дисплей, розташований не у звичайному полі зору саме під час руху дивитись дуже не зручно. Потрібно перевести погляд, сфокусувати його. Це відбирає зайву секунду. А це вже безпеку руху.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фокусировать взгляд на одном показателе и потом анализировать его долго конечно нельзя.

Может у меня это профессиональное (пилот), взгляд на показания и подсознательно понимаешь что все в норме или надо что то надо предпринять.

СПОРТ конечно не дешев, но....

(не рекламирую, мое мнение)

У других БК не меньше недостатков, вообще низко стоит (Гамма), много цифр, вот на их анализ и уходит много времени (мультитроникс), дизайн (Аркадия, мультитроникс), привлекательность для воров и наркошей (мультик)

В основном пользуюсь показаниями мгновенный расход, в основном для экономного режима при спуске в горах на передаче

и скоростью , тк БК показывает более точные данные (что важно при движение где есть ограничения скорости и могут стоять ГАИшники)

Обороты нужны лишь для диагностики неисправности (если большие холостого хода на прогретом двигателе), да при спортивной езде когда переключаешь передачи на пределе.

А остальные данные нужны в основном или перед поездкой (остаток топлива, ожидаемый пробег, напряжение АКБ, температура за бортом и внутри :)

и после поездки (сколько проехал за сколько и сколько потратил :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

........

Не можу точно сказати причину неточності зчитування показів витрати з ЕБУ, але в цьому випадку в межах однієї швидкості незалежно від положення дросельної заслінки показувались практично незмінні значення витрати. Тобто приблизно так (зараз по пам'яті вже не пам'ятаю) 1-ша передача - 25л/100, 2-га 18л/100, 3-тя - 12/100 тощо. Не залежно чи я до кінця натиснув газ, чи зовсім трошки. Значення мінялись ну плюс-мінус 1л/100. Це ж не реально. Після підключення на форсунку картина докорінно змінилась. Зараз спробуй натисни - цихверки так і побігли :). Та й загальна витрата (тобто реальні покази) змінилась. В більшу сторону :(

Десь на форумах представники Мультитронікса самі підтверджували про більшу точність показів витрати при підключенні на форсунку

Тут варто було глянути на час відкриття форсунки, якщо випадково вибрали роботу по повільному протоколу то могло не враховувати всі значення. Цілком можливо, що з форсунки воно по іншому алгоритму розраховує моментальний розхід + частіше обновляє дані на екрані. У мене працює по к-лайн і при старті розхід від 20л до 60л на 100км на першій і менше на наступних передачах, але я завжди дивлюсь ще й на розхід по часу, а він практично незмінний при розгоні незалежно від передачі, що є правдою. При натисканні на газ ми збільшуємо лише подачу повітря, а подачу палива регулює ЕБУ залежно від режиму і навіть навантаження.

Як на мене моментальний розхід не дуже актуальний показник, краще дивитись на середній по певному маршруту. Їхав я з Харкова до Києва завантажений, не смикаючи педаль зовсім на швидкості 180 (по спідометру) - розхід моментальний показувало постійно 14-14,2 л на 100км. Перед Полтавою спеціально зупинився, щоб перевірити середній розхід, виявилось він був 10л на 100км. Середній розхід показує дуже точно. Якщо воно по часу відкриття форсунки розрахувало, що я виїздив 40л, то я знаю що на заправці мені саме стільки й влізе, заправляюсь переважно до повного.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

поставил недавно себе мультитроникс VG1031GPL. В целом впечатления неплохие - кому интересно, подробноти в

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Увидел что есть Multitronics RI-500 - всех с понедельника напрягу - уж очень хоца.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вопрос какой бортовой комп подойдет на ланос 1,6 . но только чтоб работал в полном объёме . а не на половинку . помогите . вот вроде понравился multitronics RI-500 . будет ли он работать . покупал себе гамму 240 она не захотела работать нормально на 1,6 .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вопрос какой бортовой комп подойдет на ланос 1,6 . но только чтоб работал в полном объёме . а не на половинку . помогите . вот вроде понравился multitronics RI-500 . будет ли он работать . покупал себе гамму 240 она не захотела работать нормально на 1,6 .
потому как на гаму для 1.6 нужна спец прошивка я тоже помучался потом получил прошивку залили(щется через к-лайн адаптер) и возрадовался:)
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.