Перейти до публікації

Обговорення про наступні клубні зустрічі.


cyberwolf

Рекомендовані повідомлення

Хто ще за 4 вересня? Відписуємось, поки що 4 чол., мало. А де наш Kurare, хто знає?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто ще за 4 вересня? Відписуємось, поки що 4 чол., мало. А де наш Kurare, хто знає?

Я слідкую за вами :spyglass:

Не переживай, я буду.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

значить так я буду в 18.00 біля Арсену на парковці з лівої сторони, а хто коли зможе нехай підїжджає! Бо ми так знов не зберемся!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я думаю нема ніякого змісту вибирати час. Збираємось на 18:00 а хто запізниться то запізнеться, всі зустрічі і так проходять майже до 20:00. Тому 18:00

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Шановні одноклубники, хотів би дізнатися чи планується зустріч на 25 вересня? Існує така імовірність, що буду в той день у ваших краях, то може би заскочив :)

Якщо планується, то підкажіть будь-ласка координати (utjuhfasxys) місця проведення (подивлюся в Google Earth), або як підїхати з боку Богородчан?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зустріч, не зустріч - а я постараюся бути, хіба би форс-мажор. Мав би ще Тарасік підтягнутися, бо він за минулий раз мені пиво винен (хоча, можливо, ще цього не знає).

З боку Богородчан є багато способів під"їхати. Оптимальний - через Чукалівку на Коновальця, звідти на кільці на Бандери, звідти по Незалежності до перехрестя з Івасюка, по Івасюка повернути за Епіцентром до Арсену. Ми на тій стоянці, яка якнайдалі :)

Крім оптимального, є ще надійний маршрут, особливо його люблять інструктори з водіння: Заїжджаєш з боку Богородчан у Франківськ на кільце Мазепи, вирулюєш у першу вулицю направо (), їдеш до наступного кільця (Чорновола), його проїжджаеш прямо (тобто у другу вулицю по кільцю), линеш собі до кінця вулиці, яка упирається в Коновальця, на цьому перехресті повертаєш наліво. Через пару сотень метрів - третє улюблене кільце інструкторів (перші два - головні, це - другорядне). На цьому кільці з"їжджаєш також на другу вулицю, і через пару метрів матимеш світлофор. Раджу стати в лівий ряд, бо тобі прямо, а для правого ряду - зелена стрілка. Отже, линеш прямо, це вулиця Бандери, аж до її кінця. Повертаєш направо - це Незалежності. Тут їдеш прямо, через міст, перший світлофор минаєш (раджу знову в лівому ряду), на другому повертаєш наліво (краще від моста з лівого ряду і не з"їжджай, бо п"ятниця - то день евакуації). Отже, тепер ти на Івасюка. Їдеш собі, їдеш, аж раптом справа - Епіцентр. Скоро світлофор, перестроюйся в самий правий ряд. Повернувши, дивись уважно: там дорога розходиться: направо - вхід у Епіцентр, наліво - Арсен. Тобі наліво, до Арсену, проїжджай його аж до кінця, і там буде заїзд на саму віддалену його парковку. Чим я не навігатор? :)

А ще мапу намалював. Слідкуй за кроликом, тьфу, червоним курсором, з нижнього лівого кутка карти.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На мою думку краща дорога по обїздній (по Набережній) трохи дальше але нема сфітлофорів, і не потрібно робити багато поворотів. :yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А там уже полагодили дорогу? Літом було таке жахіття, що я вирішив туди не їздити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Від заправки ОККО до моста зробили СУПЕР. Зараз ріжуть дорогу від заправки ОККО в сторону трик. фабрики.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за докладний опис маршруту :beer:

Якщо все складеться добре, то планую виїзд з Ужгорода в обід у п’ятницю. Завезу дружину з сином до родичів, а далі по плану... :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за докладний опис маршруту :beer:
Ты туда нэ хади, ты суда хади! Снэг башка попадёт - савсэм мёртвий будэшь… (С)

Ти не слухай SergDragа, він ще той баламут :ay-yay: , ivf дєло гаваріт :)

І справді, простіше поїхати на першому кільці наліво :tomno: а далі все прямо і через кільцеву (Набережна-Надрічна-Івасюка) потрапиш на зустріч! Ну може стан покриття і не найкращий, але простіший шлях.

Чекаємо на зустрічі!!!

ПіСі: Готуйтеся до переносу цього обговорення у профільну тему! dz.gif

________

Перенесено by Kurare

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А слабо це на моїй карті намалювати? Критики, блін! :cry:

А взагалі, простіше, згоден. Якщо на переїзді не застрягнеш. Але в місті застрягнути ще легше. Ну і коли я там останній раз їхав, у мене дійсно мало зуби не повилітали.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А слабо це на моїй карті намалювати? Критики, блін! :cry:

SergDrag Попробував намалювати. :D

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А слабо це на моїй карті намалювати? Критики, блін! :cry:

SergDrag Попробував намалювати. :D

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:D:yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

О, Rols, Респект і уважуха! :bravo: Ото гуцули просунуті пішли - з ланосами, інтернетом, фотожабами. А хто буде бринзу робити, я вас питаю? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А хто буде бринзу робити, я вас питаю?

Бринзу ми непогану робим :yes: і возимо Ланосами 8-) в бербеницях :witch: на базар до Станіслава продавати, а також здійснюємо оптовий продаж бринзи через інтернет :lol: прямо з полонини (від виробника) :energy: . Весь цей процес вівчарі активно фільмуют на свої "дзеркалки" :joking:

:beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.