Перейти до вмісту
  • Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
cyberwolf

Обговорення про наступні клубні зустрічі.

953 повідомлення у цій темі

Я нікуди не пропав, я є, і є тут. Лавку з багажника забрав і вже поставив, все добре. Не хвилюйтесь так, хоча справді приємно.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт, у Франківську ще відбуваються клубні зустрічі :)

Поділитися повідомленням

Всім привіт, у Франківську ще відбуваються клубні зустрічі :)

Відбуваються регулярно! Раз на пів-року! Може назріє нова зустріч...

Поділитися повідомленням

я наприклад за. :beer: ну і за зустріч також...

Поділитися повідомленням

То як, сьогодні щось буде? :beer::boyan:

Поділитися повідомленням

Привіт усім, чув про зустрічі, а коли відбудеться наступна?

Переміщено by Kurare

Поділитися повідомленням

Привіт всім одноклубникам. Зустрічі відбуваються по пятницям десь коло шостої - сьомої години вечора. Час узгоджується на форумі додатково. Але останні пів року чи майже пів, не проводились. Якось не вистачало часу, а може бажання, тай криза заставила передивитись якісь життєві пріоритети. Якщо наш "Голова" вирішить забратись я не проти, та цієї пятниці я їду в рейс і мене не буде до 12 числа, тобто наступні дві пятниці я не зможу а на третю 17.07.2009 я готовий. Пропоную голосувати. Хто за 17.07.2009.

Поділитися повідомленням

Якщо наш "Голова" вирішить забратись я не проти, ... на 17.07.2009 я готовий. Пропоную голосувати. Хто за 17.07.2009.

А куда мені зАбратися? :D

А якщо ти мав на увазі: зібратися, то я не проти. Женя, ти на правах топікстартера (саме ти започаткував цю тему :) ) можеш збирати народ. Я не можу і не маю права забороняти.

Якщо не буде форс-мажору, то я обов`язково приїду.

Місце мабуть те саме - біля Арсену? Година 19.00 ?

Поділитися повідомленням

Якщо наш "Голова" вирішить забратись я не проти, ... на 17.07.2009 я готовий. Пропоную голосувати. Хто за 17.07.2009.

А куда мені зАбратися? :D

А якщо ти мав на увазі: зібратися, то я не проти. Женя, ти на правах топікстартера (саме ти започаткував цю тему :) ) можеш збирати народ. Я не можу і не маю права забороняти.

Якщо не буде форс-мажору, то я обов`язково приїду.

Місце мабуть те саме - біля Арсену? Година 19.00 ?

"Голова" дав право збиратись! (Жарт) 17.07.2009 біля Арсену! Година 19.00. Відписуйтесь хто має бажання! Будуть форсмажори, то нічо страшного. Пишіть хто готовий на збори! Я думаю за такий "короткий" час нам буде обовязково про що поговорити! Та і нового народу вже трохи назбиралось! Будемо знайомитись!

Поділитися повідомленням

17.07.2009. я за! і швидше за все шо буду. тільки от похвалитися нажаль немає чим, крім пробігу :( (грошей на апгрейди немає) но зато бажання хоть відбавляй. хоча один елемент нового тюнінХу буде :crazy: ...

Поділитися повідомленням

а ми в основному збираємось на зустрічі не для того щоб понтуватись. А для того щоб поспілкуватись!

Поділитися повідомленням

а хто про понти каже? поставив, показав, сподобалось, розказв де за скільки, коли нашо! шо показувати на пальцях шо ти хочеш зробити, а шо на машині... Так рухається прогрессс (якого всі добиваються)

Тим не менше мене не буде :cry: я забув шо 18. друга треба женити, а я якби дружба перший :SM068: такшо нажаль... нічо сподіваюся що не останній раз у нас клубна зустріч.

Поділитися повідомленням

При можливості приїду 17.07.09 о 19-00 біля Арсену.

Поділитися повідомленням

Всім привіт :) . Я також буду :beer: . Раз на пів-року можна :yahoo: . У разі форс-мажорних обставин у мене, напишу.

Поділитися повідомленням

я хочу на клубну зустріч!!! :shecry: давайте частіше збиратися... може після 17 через два тижні знов???

Поділитися повідомленням

я хочу на клубну зустріч!!! :shecry: давайте частіше збиратися... може після 17 через два тижні знов???

От 17-го числа зустрінемось, і поговоримо. Я не проти збиратись раз на два тижні. :yes:

Поділитися повідомленням

Привіт, шановне паньство давайте на самій зустрічі і обсудимо про збори. Я думаю зараз це робити не доцільно!

на зустрічі будуть:

1)cyberwolf

Поділитися повідомленням

Привіт, шановне паньство давайте на самій зустрічі і обсудимо про збори. Я думаю зараз це робити не доцільно!

на зустрічі будуть:

1)cyberwolf

Напевно приїду :yes:

Поділитися повідомленням

1)cyberwolf

2. SergDrag

Поділитися повідомленням

Вельмишановне паньство! Перетнулись ми пару днів тому з taraSICKом і виявили цікаву річ: клуб все більше і більше, а активності все менше і менше. Вихід ми бачимо тільки один - зробити зустрічі більш регулярними. Колись я сам казав, що потреби зустрічатися часто просто немає. І на той момент це було правдою - нас було чоловік п"ять, із них приїжджало в кращому випадку двоє. Тепер ситуація дещо інша - цілком можна зробити зустрічі регулярними. Тобто приїжджаємо і стоїмо в зазначеному місці. Приїхав хтось - добре. Нема нікого - ну що ж, не склалося.

Перший привід зібратися уже є - adest забрав з ремонту свою машинку, подивимося на те чудо - білий хетч. Ну що, на цю п"ятницю збираємось, чи відкладемо до наступної?

Поділитися повідомленням

Пропоную зустрітись 4 вересня (п'ятниця) о 17.00. :beer: Пізніше не дуже бажано, далеко їхати, ну в крайньому на 18.00. Хто за? (Де зустрічаємось?) 8-)

Поділитися повідомленням

Если основные вопросы решу(Глушак, тормоза, амортизаторы-развал)- то я обязательно буду!

Поділитися повідомленням

Місце, думаю, міняти змісту немає - на лівій стоянці коло Арсену багато місця, легкі під"їзди і магазин з кафе :). А от 17-00 - то таки зарано, думаю, більшість працює довше.

Поділитися повідомленням

А от 17-00 - то таки зарано, думаю, більшість працює довше.

П'ятниця - скорочений робочий день, хоча можна і в 18.00.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор