Перейти до публікації

Обговорення про наступні клубні зустрічі.


cyberwolf

Рекомендовані повідомлення

Я пропоную зібратись через пятницю! тобто 28 числа, хто підтримує?

А покататись як сказав "Тарасік" ще трохи рано, хіба в нього є спеціальне місце з снігом, а можливо він уже домовився з керівництвом льодової арени?!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

якщо приймете як пішохода з задоволенням познайомився і пох на холод (а авто на рихтовці і покрасці УЖЕ!)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

З кгд 8) на рахунок льод. арени я говорив но вонии впали на мороз(воно і не дивно в них холодно)

Я за зустріч через п'ятницю 28 тільки треба поміняти настрій Юрі бо в силу його останніх повідомлень в цій темі мені страшно і припустити на його реакцію коли зустріч знов не вийде :dver: (ховайтесь)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нічого проти 28 не маю. Але за пару днів до зустрічі усі, хто планує бути, повинні відписатись, щоб було ясно, їхати, чи ні. Що стосується Юри, то я б так сильно до серця його слова не брав, то він для авторитету, нормально ми і вдвох побалакали. У нього балончик ВД-шки є, то ми побризкали усе, що тільки в голову прийшло, ледве до гальмівних колодок не добрались :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

якщо приймете як пішохода з задоволенням познайомився і пох на холод (а авто на рихтовці і покрасці УЖЕ!)
Це ти Ланосятком танк протаранив і зсунув в кювет (на аватарці). :lol:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

та нє на такі подвиги спроможні тіко ветерани!а в мене дрібниці молдінгом від рено мастер в район бака гуп!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ОТЖЕ, сьогодні четвер, а завтра - п"ятниця 28-ого. Місце і час попроную - 18-00 біля Арсена, з лівого боку, там завжди мало машин. Але можна подискутувати :)

Відкриваємо список тих, хто планує бути. Дописуйтесь:

1. SergDrag

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

привіт.працюю до 19.00 працю тож на зутріч був би на 19.20 що правда босяком :oops: то напевне пів "3" Є!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можемо, до речі, а на 19-00, мені так теж краще. Тому усіх, хто буде відписуватися, прошу уточняти, на яку їм зручніше.

Оте, наразі

1. SergDrag

2. Kurare

3. gad100

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отже, майже одноголосно (Кураре - посадова особа, а, значить, брати участі у голосуванні не може, бо його запідозрять у використанні адмінресурсу :D ) зустріч переноситься на 19-00, місце - площадка коло "Арсену" з того боку, де піцерія. Учасники:

1. SergDrag

2. Kurare

3. gad100

4. TANK

5. olegthMD

Агов, taraSICK і cyberwolf, ви де?

Зы: я зараз їду до Яремчі, так що годинки до 17 мене в інеті не буде, так що не соромтеcь організовуватися самостійно :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. SergDrag

2. Kurare

3. gad100

4. TANK

5. olegthMD

Агов, taraSICK і cyberwolf, ви де?

Я як завжди в команді! Буду на площадці біля Арсену на 19:00,

всіх одноклубників прошу включити аварійки, щоб народу було легше шукати нас. Маю прохання до нашої спільноти, "товариші" будь-ласка старайтесь приїхати вчасно!!! Аварійки моргатимуть до 19:15.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я доїжжаю :) Буду Біля арсену злівого боку в 18.00. Правда на дуже брудній машині думаю товариство вибачить :roll:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Яка казав шо доїжджаю? На 19 так на 19.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Яка казав шо доїжджаю? На 19 так на 19.

Буду радий тебе бачити!

Наші одноклубники давно не спілкувались на спільні теми, тому я думаю народу трохи збереться багато.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. SergDrag

2. Kurare

3. gad100

4. TANK

5. olegthMD

6. taraSICK

7. cyberwolf

Ми шо ідем на рекорд??? :shock:

То мабуть багато кави піде... Пиво пити холодно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. SergDrag

2. Kurare

3. gad100

4. TANK

5. olegthMD

6. taraSICK

7. cyberwolf

Ми шо ідем на рекорд??? :shock: і

То мабуть багато кави піде... Пиво пити холодно

Згідний, будем пити щось гаряче.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шкода! Не приїхав. Виникли невідкладні справи. Перепрошую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скажу честно, хлопці: не повезло вам. Зустріч була одною з кращих! Але про це в іншій темі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

привіт! Трохи нижче є гілка "Давайте знайомитися", можеш написати там щось про себе і свою машинку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.