Перейти до публікації

Обговорення про наступні клубні зустрічі.


cyberwolf

Рекомендовані повідомлення

Коли буде наступна зустріч, і де саме. Хотілося б попасти на таку!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли буде наступна зустріч, і де саме. Хотілося б попасти на таку!

:evil: Так все ж написано, навіть на цій сторінці:

На планову чергову зустріч, 27,06,08р.,....(18.00)....
Біля колиби "Гражда", на німецькому озері. Там прямо перед колибою є заасфальтований майданчик. В Пасічній повернути з Галицької на вул. Пасічну (як на обласну лікарню), або якщо з Тролейбусної - просто прямо. Проїжджаємо поворот на обласну, але до лікарні НЕ ПОВЕРТАЄМО, і зразу за мостиком буде поворот наліво.

Іншими словами, по вулиці Пасічній їхати до містка, зразу за яким повернути наліво.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім Lanosoлюбитилям привіт

Хочу пиєднатися до ваших зустрічей.

в цю п`ятницю (27.06.08) зустріч буде?

_____________________________

Переміщено by Kurare

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Буде, приїзди. Взагалі-то пиши у існуючу тему по зустрічам.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

______________________

Снкс :wink: , перемiстив.

Kurare

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На жаль не зможу приїхати :(, останній робочий день місяця, буду допізна на роботі. Всім гарно провести час :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли буде наступна зустріч, і де саме. Хотілося б попасти на таку!

:evil: Так все ж написано, навіть на цій сторінці:

На планову чергову зустріч, 27,06,08р.,....(18.00)....

Дякую, ти не ображайся будь-ласка, я бачив коли зустріч, та не був впевненим, що вона відбудеться, тому і задав таке запитання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На клюбній зустрічі немає нікого!!! ;( Це зосвсім не серйозно, я розумію одна дві машинки не приїхали б, але немає зовсім нікого! З такими відвідувачами, клуб треба закривати, а учасників гнати в шию, клубні наклейки і тд. забирати. Це ж не серйозно, можливо народ приїзжає з далека, а тут така лажа. Запитання до модератора "Kurare", хто несе за це відповідальність?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Думаю, треба міняти організацію зустрічей. Замість писати "на жаль, я не буду", треба, щоб відписувалися ті, хто збираеться приїхати. В такому випадку можна у день зустрічі визначитись, чи є сенс у її проведенні.

Співчуваю, але що зробиш - усі ми люди, що мають свої проблеми, сім"ї та роботу, думаю, ніхто не мав наміру навмисне поставити тебе у дурнувате становище, просто бувають різні обставини. Тим не менше, з того, що трапилося, треба зробити висновки і уникати таких неприємностей надалі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Думаю, треба міняти організацію зустрічей. Замість писати "на жаль, я не буду", треба, щоб відписувалися ті, хто збираеться приїхати. В такому випадку можна у день зустрічі визначитись, чи є сенс у її проведенні.

Згідний!!!

Співчуваю, але що зробиш - усі ми люди, що мають свої проблеми, сім"ї та роботу, думаю, ніхто не мав наміру навмисне поставити тебе у дурнувате становище, просто бувають різні обставини. Тим не менше, з того, що трапилося, треба зробити висновки і уникати таких неприємностей надалі.

Так, еле не може бути, щоб проблеми сталися в усіх зразу!

Щоб на далі такого не получалося, пропоную поставити трьох відповідальних за це! Обмінятись телефонами, і при неможливості приїхати на зустріч, ставити когось із цих трьох осіб до відома! А вони хай повідомлюють тих хто збирається на зустріч, що вона не відбудеться! Тоді я думаю таких непорозумінь не буде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, еле не може бути, щоб проблеми сталися в усіх зразу!

"В усіх зразу" - це звучить так епічно :lol: На першій зустрічі було аж п"ять машин. На другій - три. Я думаю, треба міняти формат зустрічей. Приїхати після роботи на годинку потриндіти і попити несправжнього бива може бути цікаво раз, від сили - два. Треба збиратися у вихідний, організовувати якісь заїзди, шашлик і т.д., можна продумати варіант відпочинку з сім"ями. І не зловживати, два рази на місяць - то трохи зачасто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, еле не може бути, щоб проблеми сталися в усіх зразу!

"В усіх зразу" - це звучить так епічно :lol: На першій зустрічі було аж п"ять машин. На другій - три. Я думаю, треба міняти формат зустрічей. Приїхати після роботи на годинку потриндіти і попити несправжнього бива може бути цікаво раз, від сили - два. Треба збиратися у вихідний, організовувати якісь заїзди, шашлик і т.д., можна продумати варіант відпочинку з сім"ями. І не зловживати, два рази на місяць - то трохи зачасто.

давайте з сім"ями, і раз в рік, для цього ж клуб створюється!!!!!!!!!!

да, чим раз тим краще

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хм, якийсь ти нервовий :shock: Я висловив думку, і нікому її не нав"язую. Не конче так різко реагувати

да, чим раз тим краще
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

пива попити нікому не зашкодить. а про формат зустрічей треба обговорити, важливо обмінюватись цікавинками з приводу наших автівок

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хм, якийсь ти нервовий :shock: Я висловив думку, і нікому її не нав"язую. Не конче так різко реагувати
да, чим раз тим краще

Я не нервовий, і не стараюсь реагувати різко, думаю варто просто це якось організованіше збиратись на зустрічі! всім респект.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

пива попити нікому не зашкодить. а про формат зустрічей треба обговорити, важливо обмінюватись цікавинками з приводу наших автівок

сто відсотків, я за! А з грамотними людьми завжди цікаво поспілкуватись, і обмінятись думками та досвідом!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тему

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

розділив. Там обговорюються тільки ті зустрічі, що відбулися.

В цій темі обговорюємо майбутні зустрічі.

П.С. Зустріч - справа добровільна. Ніхто не примушує.

Якщо вони комусь нецікаві, можна не їхати. Обговорюємо тему спокійніше!

А стосовно іншого формату зустрічей: пропонуйте, може щось і вийде.

Але я сумніваюся...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пропоную провести зустріч у форматі змагань з атоперегонів. Але без фанатизму, звісно. Підібрати якусь площадку або шматок шляху, позмагатися у драгу і/або проходженні спецділянки на час. Але для цього треба знайти якесь достатньо безлюдне заасфальтоване місце.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

я готовий приїхати!!!!!! Минулого разу не було нікого!

пропоную відписатись тим хто приїде!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

я готовий приїхати!!!!!! Минулого разу не було нікого!

пропоную відписатись тим хто приїде!

Я буду!

Запрошуються всі бажаючі! Обговоримо формат майбутніх зустрічей. Стосовно драгу - "не дам себе і кобилку мучити" (анекдот) :D

Але для бажаючих провести драг - я можу прийняти участь з іншою машиною - Славута !!! Вам буде фора!!! :lol: Думаю, що ви програєте! :lol: Зацікавило?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

я готовий приїхати!!!!!! Минулого разу не було нікого!

пропоную відписатись тим хто приїде!

Я буду!

Запрошуються всі бажаючі! Обговоримо формат майбутніх зустрічей. Стосовно драгу - "не дам себе і кобилку мучити" (анекдот) :D

я теж не готовий віддати рідне на вірну смерть, але це поки що! Обкатка :(

Але для бажаючих провести драг - я можу прийняти участь з іншою машиною - Славута !!! Вам буде фора!!! :lol: Думаю, що ви програєте! :lol: Зацікавило?

є бажання подивитись!

____________

Підкорегував :wink:

Kurare

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

є бажання подивитись!
А прийняти участь?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.