Перейти до публікації

Автосервисы во Львове,куда стоит обращаться,а куда нет....


Alex_Cline

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!Может кто-то пользуется услугами автосервисов как официальных так и неофмциальных и может посоветовать.......интерисует не конкретно не конкретно электрик или двигателист,а в целом.Чтоб можно было обратиться по разным проблемам........Спасибо)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Добрый день!Может кто-то пользуется услугами автосервисов как официальных так и неофмциальных и может посоветовать.......интерисует не конкретно не конкретно электрик или двигателист,а в целом.Чтоб можно было обратиться по разным проблемам........Спасибо)

Доброго дня! Теж маю потребу у такій інформації. Буду вдячний якщо хтось підкаже хорошого маляра...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По ходовій та по іншим роботам(сходження, ГРМ, заміна масла)  їзджу на СТО з народною назвою "Стекляшка" , вул Кульпарківська на виїзді з міста перед знаками зліва(метрів 150).

Роботою задоволений, ціни помірні. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Знаю хорошх майстрів, що займаються кузовними та косметичними ремонтами, з досить хорошими цінами!!!
Мого Ланоса після аварії відновили на 100%
Знаходяться на Кульпарківській
Кому треба номер: 0989427868

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Парни посоветуйте нормально СТО у Львове для замены сцепления. А то по ходу мое подыхает, и надо будет к весне наверное заменить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

до весни ще далеко. 

якщо всі потрібні  запчастини (корзина. диск. підшипник. вилка)   мати з собою то там на 1 год роботи , 

Своє перший раз міняв на СТО Оксамит, але тепер по ньому чую тільки негативні відгуки .

2-й раз вже на вказаному раніше на вул.Кульпарківська сервісі. але людина яка це робила  вже там не працює. можу в ПП скинути номер телефону, але якщо до весни чекати -- то канєшно не так мало часу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

до весни ще далеко. 

якщо всі потрібні  запчастини (корзина. диск. підшипник. вилка)   мати з собою то там на 1 год роботи , 

Своє перший раз міняв на СТО Оксамит, але тепер по ньому чую тільки негативні відгуки .

2-й раз вже на вказаному раніше на вул.Кульпарківська сервісі. але людина яка це робила  вже там не працює. можу в ПП скинути номер телефону, але якщо до весни чекати -- то канєшно не так мало часу.

Спасибо за подсказку. Если сможешь кинь номерь в личку. Если не этот мастер сделает, то может посоветует нормальное место.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Доброго дня! Порадьте де у Львові можна поміняти сальник ГУР без зняття рейки (замінити з салону). Побачив що шумка в маслі і має специфічний запах.  Після 4-х денного ремонту пічки з повним зняттям панелі, проклейкою заслонок і дрібним ремонтом всього що потрапило в поле зору, в гаражі сидіти не хочу. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

попробуй звернутися з таким запитанням на сервіс по вул.Трускавецькій , недалеко від вул Стрийської.

або сервіс в Дублянах ПП Магола.

 

Оба сервіси якраз по цим механізмам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Є нормальне СТО на садовій, так і називається СТО на садовій, кому цікаво дам номер в пп

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Здоров, хлопці!)

Можете порадити хорошого майстра чи СТО по кузовних роботах?

Цікавить рихтовка та покраска крила.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здоров, хлопці!)

Можете порадити хорошого майстра чи СТО по кузовних роботах?

Цікавить рихтовка та покраска крила.

 Якщо мова про ланос -- то не раджу. 

Бо сам на днях взнав що така робота вартуэ 500грн . зразу пояснили що крила починають ржавіти через рік-два.

Додайте вартість фарби  = огого.

Я б краще шукав потрібне на розборках в ідеальному стані з заводською фарбою- точно дешевше. Відтінок хоч і можливий , але точно буде без переплат і надовго.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а не підкажете, де в нас є розборки по ланосах? Раніше з ними просто не стикався..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Доброго дня.

Є задача - перекинути все (двигло, ходову, салон...) з однієї Daewoo Polonez на іншу.
Хто цим може зайнятись? Порадьте тих, хто може.
Мой номер - 380939936575

Змінено користувачем SHaMaN_R
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

На нашому форумі поцупив у когось 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Краще ніж нічого.

Підбирай. Але головний мінус - нема відгуків. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

Міняв гальмівні шланги на СТО Оксамит на вул. Тролейбусній. На одному загубили і не поставили мідну шайбу, і продірявили викруткою пильник циліндра супорта в двох місцях! eek.gifТак щоб заіржавів від вологи і я приїхав його міняти. Наплюватильське ставлення до авто і безпеки водія, якщо не сказати злочинно недбале. Категорично не рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Не рекомендую автосервіс на Джерельній 11

віддали машину замінити прокладку ГБЦ, в результаті от шо написали в АКТі виконаних робі: шліфовка головки (400грн), ремонт ГБЦ (2800грн.), заміна датчика температури (100грн) - 3300 все разом

всі запчастини купляли і підвозили їм.

робили то все тиждня півтора а то і два, поки не подзвониш не поцікавишся - нічо не треба, а там оказується "ой тут іще докупіть болти кріплення розпредвалів" і т.і.

приїзджаєш, всі сидять "курять" машина стоїть розібрана

 

по результату, нічого не сказали, що поршня "підгуляли" (люфт видно було на око), не правильно виставили ремінь ГРМ (промахнулись на 1-2 зуба), не правильно підключили трубки ДАД і т.д., недокрутили і загубили 1 болт кріплення захисту двигуна.

машину віддали - сполоснувши (вся в відбитках рук і зачухана) та ще й руль весь у шмірі був :veryangry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 О це як раз там хотіли за заміну термостата 1000 грн. Замінив сам. Доречі літом на СТО пластик казали що робота по заміні прокладки ГБЦ 1200 грн. я здивувався але ще не звертався до них.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.