Перейти до публікації
  • Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форуму прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Александр29

Вопросы к компьютерным гениям.

2 230 повідомлень у цій темі

+1

ТПлинки, они более лучше уживаются с разноцветными провайдерами. У меня один из не кислых, уже лет5-6,  1043 - 1гГб.

У вес знакомых такие, знаю что по всех сёлах где ставят по воздуху интернет то на раздачах ставят ТПлинки, они самые живучие к перепадам напряжения.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знаю что не в тему, но может кто сталкивался и покупал принтера А3.. Посоветуйте струйный простой, проверенный и не дорогой, плиз...

Поділитися повідомленням

Ноут работает от батарейки. Доходит уровень заряда до 30 процентов, плюс минус 5-10 и ноут сразу же моментально вырубается. Я понимаю, что проблема уже в аккумуляторе, но как научить ноут знать, что это не 30 процентов заряда, а уже 0?
Реально ли это? Так как до уровня 30 процентов ноут держится два часа, плюс минус. 

Поділитися повідомленням

15 минут назад, Александр29 сказал:

Ноут работает от батарейки. Доходит уровень заряда до 30 процентов, плюс минус 5-10 и ноут сразу же моментально вырубается. Я понимаю, что проблема уже в аккумуляторе, но как научить ноут знать, что это не 30 процентов заряда, а уже 0?
Реально ли это? Так как до уровня 30 процентов ноут держится два часа, плюс минус. 

Должна быть прога для батарейки типа: калибровка батареи... - она сначала погоняет батарейку, а потом выставит минимумы и максимумы.

Поділитися повідомленням

Погугліть дану тему. Рішення є. Не буду тут приводити прямі посилання, бо є немало факторів, які впливають на вибір правильного рішення. Наприклад, в деяких ноутбуках є вбудована функція калібрування в BIOS, деякі виробники  мають фірмові утиліти для цього. Є універсальні програми. Звісно, бажано користуватись фірмовою утилітою, якщо для даної моделі (виробника) вона (утиліта) є.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор