Перейти до публікації

Літопис клубних зустрічей


Kurare

Рекомендовані повідомлення

Народ, мобілізуйтеся без мене, я точно буду в Києві.

До Франика у відрядження приїхав наш одноклубник з Кривого Рога - Діма, нік - saintguru. Я з ним спілкувався, почув багато цікавої інформації по автозвуку, шумо-віброізоляції, ...

Отож, він підїде після роботи (після 18.00) на наше місце зустрічей познайомитися, поспілкуватися.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привет всем! :D

Огромнейший респект Юре Kurare за встречу и душевную пивную посиделку :) Я у вас еще долго, поэтому по приезду с Киева обязательно звони, встретимся!

Парни, место встреч мне Юра показал, в пятницу на начало седьмого обязательно приеду, но, увы без машины :( но ничего, зато сможем пивка попить сможем))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тема розділена.

В цій темі обговорюємо тільки ті зустрічі, що відбулися.

А

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

обговорюємо зустрічі, що мають відбутися. Можна пропонувати інші формати, дати, місця, призначати відповідальних...

П.С. На синьому "тут" треба клікнути, щоб перейти по адресі!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

я готовий приїхати!!!!!! Минулого разу не було нікого!

пропоную відписатись тим хто приїде!

:evil: Читайте моє попереднє повідомлення в цій темі!!!

Пости перенесені!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зустріч відбулася! :pokurimvdvoem:

pic.php?mode=large&pic_id=12039

П.С. Г..но не наше!

Цікаво провели час, випили немало пива :g28: , покурочили трохи машини.

pic.php?mode=large&pic_id=12041

pic.php?mode=large&pic_id=12042

Мені розібрали і зібрали приборку :shock: , і що дивно - все працює! :D

Тільки от руль кривий чомусь став! :lol:

pic.php?mode=large&pic_id=12040

Діма по-дизайнерськи наліпив клубні наклеєчки, заодно пошаманив з кольором машинок :D

pic.php?mode=large&pic_id=12043

Але пива було явно забагато,- в очах двоїться :g28: :pokurimvdvoem:

pic.php?mode=large&pic_id=12044

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері і тривала до глибокої ночі... :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

встреча супер! :)

пообщались весело и продуктивно, вот только запах конских какашек подпортил воздух :(

Юра, с рулем я тебе ничего не делал, это тебе кажется просто! :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

встреча супер! :)

пообщались весело и продуктивно, вот только запах конских какашек подпортил воздух :(

Юра, с рулем я тебе ничего не делал, это тебе кажется просто! :lol:

И не говори :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зустріч тривала до глибокої ночі. жаль шо мені прийшлося швидше поїхати. Можливо хтось відгукнеться про цю п`ятницю. Як щодо зустрічі?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зустріч тривала до глибокої ночі. жаль шо мені прийшлося швидше поїхати. Можливо хтось відгукнеться про цю п`ятницю. Як щодо зустрічі?

через пятницю, чи ти вже забув??????????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зустріч тривала до глибокої ночі. жаль шо мені прийшлося швидше поїхати. Можливо хтось відгукнеться про цю п`ятницю. Як щодо зустрічі?
Там фотомонтаж :lol: , роз`їхалися ще у світлий час доби :D

2 cyberwolf, а Тарасу привично приїзжати щоп`ятниці :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ха-ха як смішно! Я пропоную збиратися не через а кожну п`ятницю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ха-ха як смішно! Я пропоную збиратися не через а кожну п`ятницю.

Тут два рази на місяць народ не може з`їхатися, а ти пропонуєш щоп`ятниці. :shock:

А взагалі-то майбутні зустрічі ми обговорюємо в

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

темі...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Зустріч 28.11.08 відбулася!

Ну що ж, поки Кураре, мабуть, готує всебічний звіт, я відпишуся по праву першого приїхавшого на зустріч.

Отже, не ївши за цілий день нічого, крім шести чашок кави, я вирішив приїхати до Арсену на півгодини раніше. Але де там: мало того, що був день евакуації, та ще й на світлофорі Незалежності/Івасюка два жигулятора займалися нетрадиційним сексом, то ж тягнучка була аж до "Надіі". Тим не менше, мені вдалося таки приїхати за 10 хв до сьомої, і я, розуміючи важливість події, обрав місцем зустрічі самий центр стоянки. Покинувши одиноку машинку, я побіг їсти. Тільки-но повернувшись, я помітив, що так чи інакше, а зустріч відбулася - у моєї машинки з"явилася подружка, задорно підмигуюча аварійкою. Це був taraSICK. Отож ми сіли в машину перемивати кісточки відсутнім. Хвилин за 10 почали підтягуватися інші бійці. Деякі навіть без коней (Gad100). По мірі їх надходження хлопці ділилися новинками, якими встигли обвісити своїх бойових друзів. Справжній фурор, як завжди, викликав Юра, показавши свою відеосистему - невеликий дисплей (приблизно 20х10 см), і озвучив плани на відеокамеру заднього обзору. Усі ахали і охали рівно о тих пір, поки не під"їхав cyberwolf, в миру - Женя. Неозброїним оком в його салоні було видно монітор, разів у три вищий і у півтори ширший, ніж у Юри. На Kurare було боляче дивитись, усі кинулися розглядати теє чудо - справжнісінький персональний комп"ютер в салоні Ланоса. Але Жені було того мало - він далі і далі клацав по свому моніторчику (там сенсорний екран, до речі), розкриваючі нові глибини його можливостей. Нарешті Юра віджив і уже хотів покритикувати систему навігації (в народі - жпс), але і тут його чекав облом - карта працювала прекрасно! Єдине, що трішки втішило нашого модератора - cyberwolf обіцяв нею поділитися. Таким чином, станом на 28.11.08 міряння піськами (це ж не мат?) членів ІваноФранківської філії завершилося переконливою перемогою cyberwolfа нокаутом.

Трішки відігрався Юра в наступному змаганні - у кого краще світять фари. Його прозорий і чистий, наче синя сльоза, ксенон виявився найбільш симпатичним і яскравим, а приз глядацьких симпатій виграли мої фари, які на ближньому світлі неможливо було відрізнити від габаритів. Симпатії у всіх викликав той факт, що такими фарами неможливо засвітити не те що очі назустріч, а й фотоплівку, навіть якщо би хтось задумав перемотати її перед моєю машиною.

Потім Юра розповів нам, які недоліки установки ксенона на Ланос, а я служив наглядним посібником і екраном, на якому дуже зручно було показувати відбитки фар. Сподіваюся, до тестів протекторів зимової гуми у нас не дійде.

Як не дивно, у світлі усіх тих обновок було чим похвалитися і мені: На моє лобове незадовго до зустрічі накакали одразу дві ворони, так що машина набрала дещо ексклюзивного вигляду. крім того, навіть діти знають, що якщо на вас сильно накакали пташки, то це до крупних грошей. Спішу повідомити шановне товариство: хоча я витер каку тільки сьогодні, грошей так і не поступало!

Ну, зустріч зустріччю, а надворі майже зима, тому продовження засідання клубу було перенесено до піцерії. Там ми їли піцу, пили пиво, деякі члени клубу - чай (куди світ котиться?), і продовжували балаканину. Спочатку в основному Юра і Женя мірялися, хто ж більше знає незрозумілих слів про автозвук, їм пробував піддакувати Тарас, сказавши незрозуміле "рессивер", який у нього згорів, але більше нічого по темі придумати не зміг, то ж решта товариства потрохи почала засипати, коли Kurare почав показувати способи захисту номера від міліціянської відіокамери, і всім стало не до сну: ну не люблять у нас в місті передачу "Прихована камера", хоть ти трісни. Тим більше, що у зв"язку з новими штрафами вона грозить перерости у "Голі та смішні". Варіант "не порушувати" набрав найменше голосів. яб навіть сказав - катастрофічно провалився, в наш час рулить популізм, а не сувора правда життя.

Десь по десятій нас почали виганяти з піцерії, бо шансів, що ми підемо самі, не залишилось - чим далі, тим більше всі входили у азарт, і здавалося, що зустріч Ланос-клубу буде з ночівлею. На щастя, ми вчасно спам"яталися, що треба залишити ще трішки недосказаного, недовипитого і недореготаного на наступну зустріч, і нарешті роз"їхалися.

Думаю, Юра, який трохи наклацав фоток, проведе тут сеанс девіртуалізації, щоб Батьківщина знала своїх героїв.

ЗІ: Сподіваюсь, букв не забагато?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:lol::lol::lol:

94232358f57c2b2eeefa09f098630f5c.gif

Мені нічого додати, окрім фоток :)

113dv1.jpg

111ca7.jpg

112xx0.jpg

114eh3.jpg

З.І. Тарас говорив про кросовер, а не про ресивер :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Зустріч була велелюдною :party11:

Вітаємо нового Ланосовода з Галича - Івана. В наступний раз допоможу з реєстрацією в форумі (якщо треба) та привезу наклейку (залишилася одна).

В мене сьогодні бувважкий і напружений день на роботі, після роботи мавще "біганину", в планах були ще справи. Отож та напруга сказалася на моїй пам"яті - захлопнув машину з ключами з замку запалювання і з ввімкнутим магнітофоном. :(:oops:

SergDrag мабуть все опише в епістолярному жанрі. :D

Але дякуючи taraSICK-у, який довіз мене додому по запасний ключ і допоміг зустріти гостю, моя машина була врятована.

За мною велике :g28: в наступний раз.

А взагалі - приємно було побачити старих знайомих та нових форумчан!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А Іван зареєстрований, до речі. Я ще вчора не зрозумів, що він мав на увазі, бо ми ж читали його пости в темі з обговореннями. Він хотів сказати, що ніякого іншого ніка собі не придумав, ото й усе :)

П.С. Епістолярний жанр - це вміння писати листи. Не думаю, що опис зустрічі у вигляді: "Доброго дня, моя мила жіночко! Учора я не прийшов додому, бо був на зустрічі ланосоводів. А потім боявся вертатися. Розкажи, як там дома? Як діточки, як ти, як погода? Цьом, па-па!" - це саме те, що треба :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...
А Іван зареєстрований, до речі. Я ще вчора не зрозумів, що він мав на увазі, бо ми ж читали його пости в темі з обговореннями. Він хотів сказати, що ніякого іншого ніка собі не придумав, ото й усе :)

П.С. Епістолярний жанр - це вміння писати листи. Не думаю, що опис зустрічі у вигляді: "Доброго дня, моя мила жіночко! Учора я не прийшов додому, бо був на зустрічі ланосоводів. А потім боявся вертатися. Розкажи, як там дома? Як діточки, як ти, як погода? Цьом, па-па!" - це саме те, що треба :lol:

ТИ друже як завжди вмієш дотепно пожартувати! Так тримати!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привіт Ланосоводам Івано-Франківська! тут така справа! я у понеділок 20 липня 2009 року, маю вже бути в Вашому місті, у відрядженні, за попередніми даними буду до пятниці 24 липня... вертатимусь у Київ 18-ти годинним потягом. То, можливо, комусь щось передати? Атрибутика там, наліпки, привіти.... :) в підписі на форумі вказані мобільні телефони та "аська". За можливості, пишіть дзвоніть, зустрінемось! :) спілкування це завжди добре!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт Ланосоводам Івано-Франківська! тут така справа! я у понеділок 20 липня 2009 року, маю вже бути в Вашому місті, у відрядженні, за попередніми даними буду до пятниці 24 липня...
А може тебе зустріти? Якщо буде потреба, можу допомогти...

Свої координати кину в асю.

А стосовно наклейок - позитивно! На зустрічах буваєш? Якщо можеш, то захопи побільше чорних клубних наклейок і трохи білих...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Клубна зустріч відбулася!!!!!!!

pic.php?mode=large&pic_id=18272

Випили нульового пива з типовими пивними аксесуарами, потестили машини(діагностика, драйв), побалакали про життя автомобілів і навколо них. Чемненько поїхали додому.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Клубна зустріч відбулася!!!!!!!

Випили нульового пива з типовими пивними аксесуарами, потестили машини(діагностика, драйв), побалакали про життя автомобілів і навколо них. Чемненько поїхали додому.

Фотосесія тривала хвилин 5, причому на кількох камерофонах, а тут так скромно.... :)

Олег, ти забув додати що пригощав нас SergDrag, який сьогодні св"яткує ДН!

Отож, вітаємо іменинника!

Побажати можна все,та чи збудеться бажання?

А я бажаю головне: Щастя,Радість і Кохання!

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прошу пробачення за неточності.

Щиро вітаємо SergDrag! Здоровя!

Гощення було добре!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Красно дякую! :yahoo:

Якщо стане натхення, то після свят :wacko: спробую написати звіт про зустріч.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я значить пропустив :cry: клубну зустріч але зато напився і натанцювався :tong: Вітаю SergDrag, всього тобі найкращого!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Отже, сьогодні, 04.09.09 відбулася чергова зустріч Івано-Франківського філіалу Ланос-клубу!

Формат заходу дещо помінявся. Якщо раніше, намилувавшись машинками, ми мігрували у бік кафе, то тепер перший ж учасник зустрічі, ivf, окупував плацдарм одразу! Я приїхав другим, і одразу інтуїтивно попрямував у бік кафе. Внутрішній голос покликав мене до туалету, підказавши у такий дивний спосіб, в якому напрямку шукати одноклубника. Таким чином, за наявності двох членів клубу, зустріч було офіційно відкрито, от тільки замість гімну ми взяли по маленькій піці.

Через невеликий проміжок часу до нас приєднались Kurare і cyberwolf. З сумом новоприбулі одноклубники проводжали кожен шматок піци, тож як тільки до нас приєднався taraSICK, вони забажали більш неформальної обстановки, тож, затарившись пивом, ми розклали пікнік на багажнику у Тараса. Невдовзі до тусовки приєднались Rols, Vit23 та Tank. Як виявилось, новачок на зустрічі, Rols, приїхав аж з Верховини, на радощах він запропонував всіх пригостити. На жаль, гощення вже було куплене (якось ми забули той факт, що вже вкотре пригощає Kurare), тому одразу з"явилась ідея провести виїздне засідання клубу у Карпатах - усім відомо, що там живуть надзвичайно гостинні люди.

Тим часом зустріч протікала у вже звичному руслі: пригоди на дорозі, обновки, сервіси и т.д. Як не дивно, цього разу найбільше обновок було в мене: накладка на руль, пляшечка з зеленою фарбою, абсолютно безпомічний порохотяг, і чудова підстилка для пікніків на багажнику. Так що в кількісному вираженні я виявився переможцем.

Крім того, похизувався якимось невиразним магнітофоном Kurare, який нічого особливого не вміє, крім грати музику і фільми з чого завгодно, включаючи мобільник, показувати зображення з камери, працювати в якості голосового зв"язку з мобільником, і ще всілякі такі непотрібні фентифлюшки. Інтерфейс страшшено незручний - замість вишуканих і ергономічних кнопочок з кольровою підсвіткою, які так милують око, там недолугий сенсорний екран, геть засмічений різними мальованими кнопками і написами, як холодильник магнітиками і наклейками від жуйки.

taraSICK не зміг нічого показати, заите наплів з три короба, що у нього там всередині і палка якась від Вектри, і закриває він машину на колодки від Вектри, і диски з музикою в нього від Вектри, і навіть фреон у його кондиціонер йому залили з Вектри. Тепер от мріє купити дешево Вектру, і всадити в неї все те, що познімав з свого Ланоса.

cyberwolf ще раз довів, що до його машини можна приєднати будь-що, якщо воно має шнурок ля під"єднання, починаючи з мікрохвильовки та бойлера, закінчуючи трьохфазною трансформаторною будкою, але побідкався, що в останньому випадку у нього швидко сідає акумулятор. Цього разу ми приєднювали камеру спостереження, тому ще деяким одноклубникам влом дивитися у лобове скло, якщо у них в машині є модний екран.

Поки ми отак собі весело ми проводили час, почало темніти, і прийшла пора прощатися. Першим злиняв "гость с Юга", потім taraSICK, Tank і Vit23. Ми уже й собі подумавали мастити лижі, як до компанії приєднався неформат - довгоочікуваний білий хетч. Гордо в білому ставши поміж нас, як Юлія Володимирівна серед Верховної Ради, він затих. Це був adest, якого ми вже і не сподівалися побачити. Розмова перейшла в нове русло, яке у дітей називаеться "Знайдіть десять відмінностей". Після детального огляду авто ми вирішили пограти і китайський (чи японський?) театр тіней. Я, як звичайно, грав роль екрану, яка цього разу мені не дуже вдалась, адже я був без плаща, проектором служив хетч, а Юра з допомогою спритності рук показував у світлі фар всякі непристойності на моїй спині. Недосвічений adest нічого не зрозумів, щиро думаючи, що Kurare налаштовує йому оптику, а наш модератор повністю увійшов в роль, з розумним видом пояснюючи, що одна фара і так добре світить, а іншій не допоможе навіть трепанація (він у нас медик), єдине, що врятує ситуацію - підважити машинку з одного боку градусів на п"ять, що досить легко реалізвати, достатньо поставити амортизатори від Каяби тільки на один бік, на другому залишивши рідні.

Отак потриндівши ще трохи часу, було вирішено закрити чергове засідання клубу, ухваливши рішення роз"їхатися по домівках. Фа-Фа і блим-блим!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.