Перейти до публікації

Літопис клубних зустрічей


Kurare

Рекомендовані повідомлення

:D ну SergDrag, ти молодець, справжній Нестор-літописець! Сміявся до сліз! :lol:

Ось тільки не зрозумів, ти в туалеті знайшов одноклубника? :crazy:

:yes: мені нічого добавити. окрім фотки:

pic.php?mode=large&pic_id=19398

П.С. SergDrag минулий раз ти пригощав (виставляв за ДН).

А пиво виставити я обіцяв ще пів-року тому, зокрема Тарасіку.

Наступний раз треба брати більше пива, щоб два рази не бігати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:D SergDrag :yes::yes::yes: Так тримати. Хоть хтось опише зустріч в світлих кольорах. :yes:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наступний раз треба брати більше пива, щоб два рази не бігати.

Кста, народ, есть вопрос насчет Б.А. пива. Меня уже два раза останавливали после токо как я пил безалкоголку. Пытались пугать штраф площадкой и тем что права заберут. Мои пояснения что пиво Б.А. не принимались. Вобщем заканчивалось тем что я требовал ехать на экспертизу и они сразу отдавали документы) Один раз я набрался наглости и спросил гаишника можно или нет пить безалкоголку?! :beer: На что он категорически ответил что НИЗЯ!!! :shock: На мой вопрос ПАЧЕМУ НИЗЯ?! :crazy: Он ответил что низя и все! Без аргументов и ссылок на какие либо прописаные правила 8-)

Так вот собсна вопрос... Кто-нить знает точно можна или низя? А если низя- то где эт написано? Есть подозрение что ихнее НИЗЯ мотивировано тем что запах пива их теперь просто збивает с толку :D:tong: и чтоб не путатьса они себе сами придумали это :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2adest:

Здесь это оффтоп, так что Юра куда-нить перенесет :)

Итак, вопрос, можно ли пить безалкогольное пиво - некорректен. Закон вообще не запрещает нам пить за рулем. Запрещено водить в состоянии алкогольного опьянения, под действием препаратов и т.д. Что же такое "алкогольное опьянение"? Наличие опьянения определяют по содержанию алкоголя в крови (так называемое "промиле"). В нормальных странах есть граница, ниже которой - можно, выше - нельзя. У нас такого нет. То есть, теоретически, наличие хоть сколько-нибудь спирта в крови - опьянение. То есть, как бы, даже после кваса или кефира, не говоря уже о б/а пиве. НО!!!! кроме теории, есть еще методика определения этого самого промиле. И эта методика чаще всего НЕ ПОЗВОЛЯЕТ определить даже целую бутылку самого настоящего пива, а безалкогольное не определяется ни при каких обстоятельствах. Теперь по алкоголю: количество алкоголя в крови напрямую связано массой тела - и это понятно: чем больше меня любимого, теперь сильнее растворится во мне бутылка пива. Ты вот маленький, у тебя содержание будет больше, я большой - у меня будет меньше. Дальше: у разных людей разный обмен веществ. Кто-то выпил пиво, тут же поссал - у него меньше алкоголя. Кто-то все добро несет домой - у него, естественно, больше. Для людей, которые весят за 90 кг, обычно и две бутылки не определятся.

Таким образом, что можно ответить по твоему вопросу: пить безалкогольное пиво можно. Но если выпить, допустим, бутылок 10, это будет еквивалентно 2 бутылкам обычного. Т.е. уже опасно. Т.е. пить нельзя :). Правда, я не могу себе представить, кто сможет выпить столько этой дряни.

Теперь еще пару слов о гаишниках и пиве: признаваться нельзя! Ни в б/а, ни в том, что пил позавчера, ни что вчера бутылочку светлого - вообще ничего! Даже если ты только что вмазал 150 коньяка - в отказ!!! Что? Запах? Какой запах? Да это от вас несет, я вообще не употребляю, ну или стекло понюхайте, может, омывайка на спирту. Самое главное оружие гаишников - наше признание. Нет признания - нету оснований что-либо проверять.

И второе: ни в коем случае не отказываться от медицинской экспертизы, если ее требуют гаишники! Отказ означает признание вины, такие вот у нас законы.

Третье: Если они заставили подышать в трубочку или прибор, и он показал опьянение - требовать экспертизу! Приборы, как правило, работают неправильно. Настаивать, что не пил, и ехать с ними на медэкспертизу. Скорей всего, они сами отстанут и ничего парить не будут.

Четвертое: Помнить, что с момента остановки парить мозги они имеют право не более двух часов! Засечь время, и внимательно за ним следить. Есть большая вероятность, что с экспертизой им не удастся уложиться в положенное время. В этом случае надо вежливо указать им на это, и они пожелают счастливого пути.

И последнее: не надо с ними быковать, психовать, обзывать и т.д. Следует вести себя максимально вежливо, но уверенно в себе: остановиться на палочку, из машины не выходить, выслушать "му-му-му... Петренко... му-му-му - Ваши документы". Спокойно дать документы. Не наезжать, но и не бегать перед ним на задних лапках. Шансы, что они вскоре отцепятся, возрастают многократно.

______

Дискусія по темі, оскільки коментуються попередні пости і фотки. :wink: Kurare

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мені я бачу з нмером повезло! :lol: Дякую Юра шо не 7777 (це вжн не прикольно) На рахунок Фреону від Вектри це ти SergDrag :ay-yay: , але гарна вийшла зустріч от тільки жаль шо в мене часу більше небуло :beer:

О І ше питання, може хтось знає білий хетч з лінзами в фарах, тре поговорити :oops:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мені я бачу з нмером повезло! :lol: Дякую Юра шо не 7777 (це вжн не прикольно) На рахунок Фреону від Вектри це ти SergDrag :ay-yay: , але гарна вийшла зустріч от тільки жаль шо в мене часу більше небуло :beer:

О І ше питання, може хтось знає білий хетч з лінзами в фарах, тре поговорити :oops:

Номерок щось кривий у тебе :D

А от з білим хечтем, а точніше з adestом міг би поспілкуватися, якщо б почекав ще трохи. Він підїхав через пів-години після твого відїзду :tong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Був 11.09.09 на місці зустрічі з 18.30 до 19.45. Чи можна вважати зустріч такою, що відбулася? Балтику "0" я чесно випив. :-|

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Був 11.09.09 на місці зустрічі з 18.30 до 19.45. Чи можна вважати зустріч такою, що відбулася? Балтику "0" я чесно випив. :-|

Ну раз був наш "літописець" як сказав Кураре. То можна вважати що відбулася!!!! :boyan::beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну що ж, історична зустріч 18.09.09 відбулася... випадково. Я приїхав трішки зарано, десь 17.40, і пішов до Арсену. Машину, як звичайно, гордо поставив посередині стоянки. По моєму виході вона все ще стояла одиноко, коли раптом десь скраєчку, під самим магазином, я помітив білого хетча. Ну, думаю, хоч цього разу не пролетів. В хетчі нікого не було. Я собі вирішив, поки є час, перевірити маселко, відкрив свій капот, озираюсь - а adest вже стартує, з понтом об"їхав якось стовпа, чемно пофафакав і змився. Я так розумію, на зустріч він потрапив нечаянно. Я простояв ще годину, але ніхто так і не з"явився. Навіть тотих громадних Інфініті на стоянці було дві, чорна і біла, стали одна навпроти одної, і самі собі дивувалися, а от Ланос - один-єдиний. Зате гарний! 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ЭЭЭЭЭ..... Было такое) Вобщем эт я тогда ток с моря приехал) и видимо 4ре часа сна после 16ти часового марш броска оказалось мало :wacko: ну и мой соображалко еще не совсем соображало :crazy: ))) плюс моя любимая :pinkglass: из киева приехала и мы на крылах кохання :witch: в арсен приехали! собсна- это я ее вокруг столба крутил) нравиццо ей эт очень...- блондинко она у мя) :yes: Ну и канеха я про клубну зустрич и что седня пятница вспомнил уже подъезжая к светафору) Прошу мя понять :oops: без обид :beer: )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Какие обиды, ты ж единственный, кто все-таки был на встрече! А то бы мне пришлось дублировать пост с предыдущей встречи, и Кураре меня бы забанил за даблпостинг :)

Любимая в Киеве - это ненормально. Вот жену куда-нить хоть ненадолго сплавить - это да, песня :boyan:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привіт усім! Не було на зустрічі SergDraga, а в мене так не вдасться описати, але спробую.

Отож, приїхавши, як завжди з деяким запізненням (на 10 хв.), я застав невтішну картину,- стоянка ПОРОЖНЯ!!! :o:shecry:

Покрутившись біля машинки, покуривши, вирішив піти шукати щастя в піцерію. Ну, думаю, хоч перекушу, раз сюда приїхав, і традиційну нульовку посербаю :)

Замовив піцу, взяв пиво, зайняв наш традиційний столик біля мегаілюмінатора, аж тут бачу - чорний Ланос нарисувався біля мого. Махав я руками, - без ефекту, вже й свистіти хотів, та хто мене почує з підводної лодки...

Навіть почав згадувати у кого чорний Ланос, щоб передзвонити. Навмання подзвонив до Олега, та виявилося що це не він. Ну і розпочавши зустріч у телефонному режимі (обговорюючи технічні проблеми, прошивки та ін. питання), покинув я своє пиво і столик та й подався на парковку. Там був Vit23. По ходу розмови мій наворочений мафон перетягнув блютузом розмову на себе в режим "хендсфрі" - прийшлося лізти в машину щоб продовжити бесіду.

Ну і тут підрулює до нас Ланос з номерами АХ-АХ, вроді не наш по всіх параметрАХ, а усмішка видає, що мабуть він щось знає! Це виявився Саша :yes: , родом з Криму, на машині з Вінниці, з Харківськими номерами, який тимчасово проживає в Івано-Франківську, а постійно в Києві. Я взагалі-то може щось і напутав, :crazy: , заблудився з географією :write:

Сашу ми урочисто посв'ятили в одноклубники, ciberwolfу вдалося в темноті приклеїти наклейку майже рівно:

d91c923c3c91.jpg

Його машинку ми вже не чіпали, вона й так світилася від щастя, вся сяяла :yahoo: :

d17a6155b393.jpg

Повернувшись в піцерію, ми нашого столика вже не застали вільним, благо до пива і піци нові клієнти ще не добралися, своє ще не допили. прийшлося нам кілька раз перебазовуватися по залу, шучаючи кращої долі :tu-tu: , точніше зручнішої опори для 5-ї точки.

А далі мене вирвало (НЕ в прямому значенні цього слова :) ) по справам, і я змушений був їхати.

А на парковці: О чудо!!! Стоїть ще одна машинка. Я здогадався що до нас приїхала crazy_olja :she: Хотів вже познайомитися :giveheart: , але нікого не було ні в машині, ні поряд. Залишив на склі привітик :ku-ku: з телефоном, я рушив далі.

Сподіваюся що хлопці зустрілися і познайомилися з Ольгою.

Пишіть, як там було далі.

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А на парковці: О чудо!!! Стоїть ще одна машинка. Я здогадався що до нас приїхала crazy_olja :she: Хотів вже познайомитися :giveheart: , але нікого не було ні в машині, ні поряд. Залишив на склі привітик :ku-ku: з телефоном, я рушив далі.

Сподіваюся що хлопці зустрілися і познайомилися з Ольгою.

Привіт!! так була там, пішла в магазин пройтись, бо приїхала і нікого нема((((

записочку знайшла, правда не знаю де вже її кинула, бо зразу після зустрічі поїхала грати у квест, а там речі літали по салону....

та, хлопці мене розважили.....зразу вирішили перевірити мої знання в автоспорті......правда виявилось шо вони ше менше знають від мене)))

але продемонстрували всі прєлєсті своїх машинок))))

далі я в свою конячку, поїхала за командою, запакувала усіх і поїхала гратися)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я не встиг. Мало того, що й так мав повністю забитий графік, та ще одразу після дзвінка Юри викликали на третій об"єкт. Теж свого роду квЄст - приїжджаєш якнайскорше і розгадуєш загадки, бо у антивірусів цтого тижня, схоже, страйк. Одним словом, тяпниця в мене не пішла. Зате я навчився позбавляти комп"ютери того віконечка, яке простить послати СМС і бакси, і не пускає у Віндовс. Так що звертайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт усім, я був на стоянці (біля Арсену) від 16-30 до 17-30, мені пізніше не вийло. Шкодую, думаю на другий раз бути. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Де клубні літописці і чому про зустріч не пишете)))

І чому всі, хто обіцяв бути, не приїхали???

Приїхала вчасно десь 18:05. На стоянці була одна машина, але в машинці нікого не було(((

постояла, поговорила по телефончіку..та довго скучати не довелося....власник сусіднього Ланусятка Vit23 забіг до мене в машинку грітися....троха поговорили і тут приїхав власник номерів АХ-АХ під ніком CRASH , покурив і побіг у свою машину, думали шо він зараз буде робити....виїхав перед нами і почав моргати фарами....новими "ксенонками"...ми потішилися за нього, але як виявляється після неудачної установки, одна вже шось не хотіла сильно моргати.... поставив машинку на місце і теж забіг у машинку грітися і язичками плескати)))

нарешті приїхав славнозвісний Kurare, ну перестала боятися, коли мене міцно обняли і привітали у клубі)))

далі пішли в кафе, хто випив пиффка з горішками, я капучінно і попросили з"їсти кусочок піцци в знак дружби)))...

поговорили трішки про все шо можна...вияснили трошки мою скромну особистість....і тут роздався телефонний дзвіночок....Kurare знов побіг, але про обійми не забув))))

Ми допили, доїли і пішли на вулицю....

CRASH дав мені машинку прокататися трішки, я побалділа...дуже люблю пробувати як яка машинка їздить)))

і після цього всього дружню гусачком роз"їхались)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Де клубні літописці і чому про зустріч не пишете)))

Ггг, не втрималася, написала :) От і стала літописцем, чи то літоп....ою :D ГУСАРЬI, МОЛЧАТЬ!!! (с)

Тільки не сердися, я люблячи, ти ж знаєш :oops::flower:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

нарешті приїхав славнозвісний Kurare, ну перестала боятися, коли мене міцно обняли і привітали у клубі)))

То він просто ще не показував тобі свій потужний адмінресурс. Мабуть, через те, що любить Оль та синій колір :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ти поставив лiнзи??? Маю до тебе багато питань... я буду з 18.00

так и небыло этого человека у которого БАГАТО ПИТАНЬ! а вобшем было и так прикольно! я не думал что девушки могут нормально ездить оказалось могут, кстати трошки было страшно! :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ти поставив лiнзи??? Маю до тебе багато питань... я буду з 18.00

так и небыло этого человека у которого БАГАТО ПИТАНЬ! а вобшем было и так прикольно! я не думал что девушки могут нормально ездить оказалось могут, кстати трошки было страшно! :energy:

питань по лiнзах багато... Небуло мене бо лежав хворий з температурою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Отже, зустріч 20 листопада 2009 року таки відбулася! Народу зібралося тьма, адже, як пам’ятаєте, наживкою, чи то родзинкою здибанки повинна була стати поява нашої Першої Леді. Приїхали навіть ті хлопці, про існування яких ми давно забули – отака вона, сила краси. Але про все по-порядку.

Якщо для когось наша зустріч – просто привід утекти на вечір від жінки, то для Ivf це справжнісіньке свято, з приводу якого у нього на роботі оголошується вихідний день, всі працівники відбувають на пиятику, а Ігор з самого ранку чергує під Арсеном, аби не пропустити одноклубників, за що йому низький уклін, бо тепер я приїжджаю не перший. Часу було вдосталь, ми встигли сходити по пиво до супермаркету, а потім вивчали його бортовий суперкомп’ютер, який особисто мені дуже нагадує мій «Електроніка» МК-61, фантастичний програмований калькулятор, від якого я отримував стільки ж радості: він виводив якісь циферки, а моя буйна фантазія перевтілювала їх у підводні човни та зорельоти, що борознять неосяжні простори Великого театру.

Не встигли ми досхочу насолодитися затримкою часу відкриття форсунки у мілісекундах, як під’їхала ще одна машина. Ми впізнали її по слинявчику на капоті (клята епідемія, уже й машини в масках їздять), ну і меншою мірою по синіх очах на фоні яскраво-жовтих протитуманок. Як ви, мабуть, здогадались, ЦЕ ВИЯВИВСЯ CRASH. Він трохи морозився, бо ми раніше не бачились, але безалкогольне пиво в наших руках видавало нас з головою - хто ще збирається більше одного, беручи з собою машини? Зав’язалася бесіда про те, що у кого скрипить та де болить, прямо як у бабусь під кабінетом в поліклініці. На щастя, одноклубників наче прорвало, і вони почали прибувати один за одним. За одним виключенням, звісно. Ну, ви здогадались. Тим часом почалася суто чоловіча розмова, в якій Kurare виявив свій черговий талант – закатавши рукав, він відкрив капот автомобіля без жодних зусиль, якщо не рахувати, що такому височенному вуйкові досить непросто прогнутися під Ланос у формі букви «Зю». Всі були настільки здивовані Юриними здібностями, що не дуже-то звернули увагу на сам красномовний факт, а варто було б приєднатися до списочку замовлень, поки не пізно.

Та не будемо про сумне. Краще про прекрасне. До приїзду Олі у ролі прекрасного виступала музика. Стало вже звичним, що попереду усіх на цьому фронті все той самий Kurare. Цього разу він, розчулений моїми попередніми літописами, вирішив не вдаватися до хайтеку, а роздобув справжню гуцульську трембіту, яку пришпандьорив собі замість вихлопної труби. Мальовниче поєднання сучасних мп3-композицій та етнічної музики з вихлопної труби неначе переносить нас у чарівний край Черемоша й Прута, де стрімкі потоки ріки, смерічок розмай і Rols квасить для нас бринзу.

Коли приїхав Cyberwolf, якось несподівано виникла ідея справити клубний Новий рік разом, адже святкова ялинка у нас уже є, залишилося тільки обрати Діда Мороза та Снігуроньку, ну і скинутися на подарунки.

Наше бажання побачити Ольгу ставало дедалі гарячішим, приваблюючи до товариства сторонніх дівчат бальзаківського віку. Нічим інакшим пояснити величезне бажання однієї дами протиснутися в саму середину ряду ланосів своїм ВАЗом, коли навколо було повнісінько вільного місця, нам не вдалося. Юра зустрів її суворо, по-модераторськи: «А хто це вам отак ставив ксенон?». Дама не розгубилась, одразу підхопила розмову: «Один знайомий, а що?» Юра тим самим тоном, який виробився у нього роками напрацьованою звичкою турбувати тишу, лише аби сказати щось прекрасне, виніс вирок: «Наступного разу звертайтеся до спеціалістів!» Налякана дама, побачивши такий великий натовп спеціалістів, як на дві нещасні фари, швиденько утекла до Арсену, а ми лишилися чекати далі.

Недаремними виявилися наші очікування, бо невдовзі і господиня балу з’явилася перед гостями на своїй червоній машинці, яка вирізнялася з-поміж наших сріблястих, синіх та зелених наче вишукана вечірня сукня посеред спортивних костюмів «Адідас». Мабуть, тому вона почувалася дещо ніяково, не виявляючи жодної крейзанутості, крім самого факту присутності серед нас, таких цікавих своїми оповідками про стійки, тосол та мастило.

Звечоріло, і ми перемістилися до піцерії. Далі було як на весіллі – один край столу говорив собі, інший собі, серединка узагалі збиралася заспівати – одним словом, усім дуже хотілося танців, але для піцерії то був неформат, то ж з почуттям внутрішньої невдоволеності частина хлопців скоро перемістилися до машин, а невдовзі до них приєдналися й ті, що попервах залишились усе попід’їдати.

Коло машин розпочалося таїнство розподілу наклейок. Не пройшло й двох років, як модератору вдалося реалізувати другу світлову наклейку. Чесно кажучи, це на нього анітрохи не схоже. Ольга забажала наклейку з крильцями (гусари, мовчати!). Невдовзі вона поїхала, і сталося щось неймовірне: чомусь усім дико закортіло розповідати анекдоти про блондинок за кермом та даїшників. За тим пішли бувальщини з водійського життя, і уже зовсім трішки залишалося до історій про вдалу рибалку, але ставало все пізніше, і мало-помалу ми роз’їхалися. Отже, до нових зустрічей, вибачайте, якщо про когось не написав, і втішайте себе тим, що, можливо, насправді вам ще пощастило!

P.S. Обіцяний ролик про дам, які паркуються:

Змінено користувачем SergDrag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:clapping::lol:

SergDrag, як завжди, на висоті! Талант! :appl:

302176_341164.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:bravo::lol::yes: Супер так тримати !!!! :beer:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...

Вітаю усіх членів клубу із вдало проведеним виїзним засіданням! Мабуть, дуже вже за м"ясом скучили! Отже, по-порядку:

Шашлик - це ідея, яка об"єднує! Обрали місце - озеро коло Старого Лисця, визначили коло учасників, а далі вже просто - визначили відповідальних за те і інше, і залишилося тільки чекати на результат.

Я призначився на купівлю їжі, Pugik пообіцяв мангал і шампури, Руслан із смайлом - дрова, Yaros 31 - розвідав місце. На скупівлю до "Арсену" мені на допомогу підтягнувся Tarasik, і разом ми прикупили замариноване "по-домашньому" м"ясо, кетчуп, майонез, мариновані огірочки, свіжі помідори, хліб та пиво, в основному, безалкогольне.

Поїхали на місце зустрічі, поворот на Ст. Лисець. Я був на своєму Ланосі, а Тарас на його старшій сестрі - Таврії з будкою. мабуть, тому йому здалося, що я швидко їжджу. Бо минулого разу, коли ми зустрілися на виїзді з Лисця у бік Богородчан (він, ясне діло, мене обігнав), і по телефону домовилися випити кави на ВОГу, він мене там чекав хвилин п"ять, мабуть.

Отож, приїхали ми на місце, а там - нікого. Ну, думаємо, час ще є, поспостерігаємо за трасою. Тарас, як виявилося, людина в місті відома, майже всі машини з нами віталися, а через одну - ще й за руку. Коли вже підходила точка від"їзду, з"явилися ще два учасники - Pugik (Василь) та ivf (Ігор). Також виявилося, що наш Сусанін-провідник Yaros 31 (Славік) запізниться, так що будемо покладатися на зорову пам"ять Василя.

Сюрпризом виявилася поява Ігора: він привіз з зустрічі з Луцька сувенірчик-пам"ятку - руку в гіпсі. Але ні часткова втрата рухливості, ні лікарняний не змогли завадити йому приїхзати на зустріч. "Учітеся, брати мої" (с)

Руслан, який обіцяв дрова, не з"являвся. Це було неприємно, але порадував Василь - в нього в багажнику виявився старий паркет. Звичайно, перше ж питання було: "Лакований?". Так, лакований. Не ламінат, і то слава богу.

Шоста година, чекати більше немає сил, рушаємо. В якийсь момент дорога стає танковою, воно й не дивно, бо веде до танкового полігону. Мій Ланос, попри зелений колір, зовсім не танк, тому пузом я черкнув не раз. На щастя, погода була пречудова, дорога суха, тому доїхали без пригод. Не встигли ми розвантажити багажники, як під"їхав Славік. Взнав, що немає дров, але є паркет. Звісно, спитав, чи лакований. Так, лакований, але яка тепер різниця? Наперед скажу, що шашлик на лакованому паркеті по смакових якостях анітрохи не поступається, скажімо, вишневим полінцям, тобто Руслан так і не з"явився.

Розподілили трудові ресурси - хлопці з золотими руками заходилися поратися коло складання мангалу і розпалювання вогню, решта почали пити пиво і давати поради. І перші, і другі швидко впоралися - вогонь весело запалав, трудяги відкоркували своє перше пиво, а ми, відповідно, друге. Балакали, як завжди, заодно пекли м"ясо, потрошки вечоріло.

Шашлик вдався на славу, а так як одного учасника не було, його було багато! Коли стемніло, я підсвітив наш столик протитуманками, заодно нарешті дізнався, для чого вони потрібні.

Насилу доїдали м’ясо, коли один за одним почали дзвонити мобільники - стурбовані дружини шукали своїх сужених. Це стало сигналом для завершення засідання. Поговорили про більш активні зустрічі, типу змагань-походів-вікторин, вирішили спробувати на наступний раз. На тому й роз"їхалися.

Хочу підкреслити, що жодного сміття за собою ми не залишили, всі порожні пляшки, кульки, недоїдки спакували до пакетів і вивезли до контейнерів зі сміттям у місті.

Фотки має запостити Ігор.

P.S. Наостанок хочу подякувати Руслану за дрова, за те, шо не подзвонив і не попередив нікого, що не приїде, і запевнити, що його порція була найсмачнішою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Оце так розписав, можна сказати "роздраконив" :yes:

р.s. і нехай завидують ті, що могли а не приїхали

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.