Перейти до публікації

Коломия - Берегово


tyz

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть вибрати маршрут. Так складеться, що буду в Коломиї. Як краще їхати до кордону(Берегово).

Знайомий для мене маршрут через Делятин, Рахів, Хуст. Але спілкуюся с знайомою з Рахова, то вона каже що доріг немає, там де проїхжала за 2 години, зараз витрачає 4 години .

Є ще варіант пробиратися до Франківська, а далі якось до Стрия а там уже траса Київ-Чоп. Але які там дороги зараз? Поруч бачу Калуш і Рогатин, В Рогатині був 4 роки тому, то тоді дороги мене шокували. Через Калуш начеб то ближче.

Короче, не знаю кудою їхати

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

З Франківська на Рогатин дорога на половину полатана, 60км до години часу можна буде проїхати. Багато сел, ну і ями подекуди ще є..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

З Франківська на Рогатин дорога на половину полатана, 60км до години часу можна буде проїхати. Багато сел, ну і ями подекуди ще є..

а з Буська на Рогатин? Доїхати можна, чи ліпше на Франківськ з Рівного їхати через Тернопіль?

Змінено користувачем pablitos
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.