Перейти до публікації

Самодельный БК «Україна» на SENS.


chaosss

Рекомендовані повідомлення

і хотів подякувати chaosssу, бо я хотів купувати собі БК, почав вивчати це питання, набрів на цю тему, замовив деталі,спаяв, і вчора вже навіть врізав його замість одометра, чекаю нові шкали щоб все виглядало гуд.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,7 тис.   2

і хотів подякувати chaosssу, бо я хотів купувати собі БК, почав вивчати це питання, набрів на цю тему, замовив деталі,спаяв, і вчора вже навіть врізав його замість одометра, чекаю нові шкали щоб все виглядало гуд.

скиньте, пожалуйста, фото после установки в приборку!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фото з телефону, і з старою шкалою.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,7 тис.   2

а этот экранчик как-то подсвечивается?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Звичайний ЖКИ екран, підсвітку я вибрав зелену( вони є різного кольору). Яркість підсвітки я зробив мінімальну, бо вчора так спостерігав за миттевою витратою пального, що трохи не заїхав якомусь ВАЗУ в зад, та й по нашим дорогам часу дивитись на екран БК немає, весь час треба пасти ями, тому спеціально зробив мінімум.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

На самом деле количество людей повторивших и установивших в машину данный проект достаточно велико! Достаточно посмотреть ветку на Славута-форуме,где этот проект очень активно обсуждается. Я тоже собрал этот БК и установил его в машину

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем alexprost1
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...
17   0

Я сам собрал и поставил на Ланос 1.4 больше года, работает все ок. Вмонтировал вместо указателя температуры, Табло без тахометра. В центре вместо одометра ставить не стал, т.к могут возникнуть проблемы при продаже авто. А так за 10 минут поставил та место указатель температуры и все. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Ось і я зібрав даний девайс. Майже. Не вистачає тільки мікросхеми К-ЛАЙН адаптера, обіцяли на понеділок. А так, наче, працює. Ось мій варіант:

369330857.jpg

787489117.jpg

389786569.jpg

915627725.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та наче все пучком. Залудилися швиденько, так що думаю що не прегрів. Як показала практика, корпус кварца на землю - стабільна робота!
Ось так моє чудо світиться:
167085346.jpg

Хоч я і люблю зелений колір(але вони всі якісь поносові. пардон), а цей виглядає кошерніше, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

я тоже сам собрал,работает четко.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем boh
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.