Перейти до публікації

Де можна в Луцьку якісно пофарбувати авто?


vbi

Рекомендовані повідомлення

Потрібно пофарбуввати крило і капот. Де якісно підберуть фабу і пофарбують якісно у Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

050 516 6828 - Юра. В нього фарбувався і я і petronik. Дешево і якісно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

050 516 6828 - Юра. В нього фарбувався і я і petronik. Дешево і якісно.

А там як? в Камері фарбує? Чи варто зараз зимою в нього фарбуватися?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В одном луцком салоне который мне порекомендовали я спросил "Какая вероятность, что вы подберете краску точно, что не будет заметно?", на что мне ответили:

я не зумів вирахувати ймовірність такої ситуації, труднощі виникають у випадку того що люди які підбирають фарбу мають різну властивість розрізняти відтінки кольорів, ну і клієнти також мають різну властивість розрізняти відтінки кольорів, ну і обладнання теж.

не факт що ви побачите різницю ну і не факт що не побачите

. Стоит ли доверять такому салону?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А там як? в Камері фарбує? Чи варто зараз зимою в нього фарбуватися?

Чесно кажучи, я не знаю. В середині не був, оскільки там якраз були машини. Свою лишив, і через декілька днів забрав. Краска підібрана дуже точно. Тримається крепко. Якістю задоволений повністю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чесно кажучи, я не знаю. В середині не був, оскільки там якраз були машини. Свою лишив, і через декілька днів забрав. Краска підібрана дуже точно. Тримається крепко. Якістю задоволений повністю.

Питав в нього, фарбує в гаражах, температурний режим не підтримується. Жаль.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Пофарбувався в "ПітСтоп"і

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, що в Луцьку. Дуже задоволений обладнанням і особливо відношенням до роботи і до клієнтів. Фарбу підібрали ідеально! Робота зроблена якісно! Фарбу довго підбирали використовуючи компютерий підбір. Причому лючок бензобака для цього не підійшов, бо був пластиковий, того знімали крило і везли для визначення його.

В них є великі гаражі, а в них металеві спеціальні камери. При сушці авто, температура в камері 60 градусів цельсія. Так що зимою фарбуватись без проблем.

Їхні фото:

med_gallery_47118_4198_112189.jpg

med_gallery_47118_4198_24380.jpg

med_gallery_47118_4198_73220.jpg

med_gallery_47118_4198_58046.jpg

За деталями можна дзвонити сюдаа: 050-339-98-31 Альона.

Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пофарбувався в "ПітСтоп"і

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, що в Луцьку.

Шо вийшло по грошах? а то мене тут на днях втулили. треба робити свою ласточку. І як в них з чергою?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шо вийшло по грошах? а то мене тут на днях втулили. треба робити свою ласточку. І як в них з чергою?

Черга є, так на 3 дні.

Значить пофарбували: Капот з обох боків, рама, на яку вішається радіатор, крило, напилення іншого крила, напилення стойки, реснички, реснички декоративні - все це обійшлося в 3000 грн разом з рихтовкою і шпаклівкою там де потрібно було. Пройшов тиждень. Зараз фарба тримається нормально. Вдень фарбу відрізнити не можу.

Крім цього вони мені ще вирівнювали ланжерони і рихтували сам кузов, бо як виявилось - ті що раніше рихтували мені кузов (на Коньякіна, поворот за Вог чи то за ОККО), сплюснули мені правий підсилювач, замість того щоб вирівняти геометрію машини просверлили нові дірки і на них повісили крила. Капот вже нормально не лягав. А ще забули назад поставити захист двигуна, який в мене був, не підключили піпкалку, вентилятор радіатора, поворотніки не підключили. І це мені робили по знайомству. Вкрай ними не задоволений! Не робіть машину на Конякіна у Жені! Я тепер схиляюсь до того, що краще дорожче і якісно, ніж дешевше і тяп-ляп.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Я фарбував полірував на СТО Автореанімація. Ось їхній сайт 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Короче кажучи фарбують якісно але не дешево. Хоча юра казав що з ними можна і домовитись, фарбував авто у них, поторгувався- йому щей скинули. Радий як слон після дощу :) А так реально класно роблять.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.