Перейти до публікації

Можливість прошивки в Тернополі!!!


Mamau

Рекомендовані повідомлення

Бляха-муха... вже середа а тільки троє бажаючих!?

Змінено користувачем yurik85
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На яке число плануэться приїзд? І як на рахунок приїзду в Борщів?

На яке число плануэться приїзд? І як на рахунок приїзду в Борщів?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене на неділю намічається поїздка по роботі, до п'ятниці буду знати точно... пздц! :angry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене на неділю намічається поїздка по роботі, до п'ятниці буду знати точно... пздц! :angry:

Тоді на ці вихідні для приїзду в Тернопіль відбій

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тоді на ці вихідні для приїзду в Тернопіль відбій

Давайте остаточне слово скажемо в суботу зранку!

Змінено користувачем yurik85
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бачу, прийдеться в Вінницю їхати...

я також бачу такі перспективи, але далековато. якби хоч до Хмельницька, то ще куда нейшло.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Хмельницком бываю намного чаще :)

Коля, здраствуйте !

Будете їхати в Хмельницький - будь ласка, зателефонуйте - 067-946-74-08, Сергій. Ви мій автомобіль "Сенс" дуже добре знаєте. Є до вас два питання, які вас, сподіваюсь, зацікавлять. Чекатиму на дзвінок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

sergio1965 в чому полягає суть ваших "чаклувань"? В прошивці?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

sergio1965 в чому полягає суть ваших "чаклувань"? В прошивці?

В програму контролера не втручаюсь. Старий добрий механічний тюнінг, яким користувалися спортсмени-автомобілісти ще декілька десятків років тому. Якби мали можливість сьогодні зустрітися та протестувати запропоноване, то все відчули би.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В програму контролера не втручаюсь. Старий добрий механічний тюнінг, яким користувалися спортсмени-автомобілісти ще декілька десятків років тому. Якби мали можливість сьогодні зустрітися та протестувати запропоноване, то все відчули би.

Нажаль в будні дні не маю можливості - робота! Хіба на вихідні, тобто в неділю! Можливо і ще когось з тернопільських одноклубників зацікавить!?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хто знає де в Тернополі можна нормально зробити комп"юторну діагностику на СЕНС 2007р.Бажано телефони майстрів. можна в приват

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хто знає де в Тернополі можна нормально зробити комп"юторну діагностику на СЕНС 2007р.Бажано телефони майстрів. можна в приват

Поїдь на Терко-авто, кажуть нормально роблять!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

хто вже прошився останным часом? групу назбирали? paliykolya приїжав?

відпишіться будь-ласка. також хочу прошитись!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хто вже прошився останным часом?

на скільки мені відомо (з тих кого я знаю), так ніхто і непрошився. я тоді дзвонив до Палія Колі, то він сказав буде мінімум 5 авто, а краще 6, тоді приїде. якщо є бажаючі, то збираємся (уже в который раз)? :blink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я теж записувався,ця схема не працює,поки одні записуються другі передумують,морочим чоловікові голову.Для себе вирішив будуть серйозні проблеми з холостими, плюну і переїдусь до майстра.Настороує тільки, що можна одразу не зрозуміти чи є ефект від прошивки,розхід палива,а їхати вдруге щоб виправити якусь дрібницю самі розумієте.Одним словом майстер пов. бути на місці або поблизу.Поправте якщо помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я теж записувався,/// майстер пов. бути на місці або поблизу.Поправте якщо помиляюсь.

цілком згідний, трохи вище Коля писав, що частіше буває в Хмельницькому, думаю це варіант (подзвонити, домовитись і "вогонь" :witch: )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а в Тернополі нема нікого хто чіпує???

Серйозного нема... в Палія Колі багато видів прошивок, і займається не перший рік плюс позитивних відгуків про нього багато. Одне погано - він дуже далеко!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

за місяць - два планую чіпанутися, про результат відпишуся, чіпуватися буду в Тернополі в знойомого який цим займається

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

...чіпуватися буду в Тернополі...

привіт. вдалого чіпування, з нетерпінням чекаєм результатів

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт землякам, знаю хто може перешити авто,ланоси сенси. Як їхати до шостого магазину з Шота Руставелі,з правої сторони будиночки часні,на балконі одного із тих будиночків вивіска Реальні Китайці. Звати чоловіка Назар,він на ринку Реал - навпроти мотора має магазин Реальні Китайці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт землякам, знаю хто може перешити авто,ланоси сенси. Як їхати до шостого магазину з Шота Руставелі,з правої сторони будиночки часні,на балконі одного із тих будиночків вивіска Реальні Китайці. Звати чоловіка Назар,він на ринку Реал - навпроти мотора має магазин Реальні Китайці.

Чули такого,але в нього чомусь ніхто не хоче чіпуватися(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.