Перейти до публікації

Можливість прошивки в Тернополі!!!


Mamau

Рекомендовані повідомлення

Бумаю це дачик холостого ходу коштую 120 грн вроді! ) Заїдь хай подивляться!)

Робить paliykolya його ціна 300-350 грн! Уточни в нього! А на холостому як обороти тримає??? якщо то газує то скидає то датчик!

на холостих вроді нормально тримає обороти, а куди заїхати в нас можна на нормальну діагностику?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є за білим замком діагностика по сенсам десь в гаражах! Якщо цікавить набери мене завтра в 14:00 дам координати майстра,а ще краще приїжай на зустріч Біля подолян на 14:00 нижня парковка! 25.11.11 (неділя)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не в цій темі вот тут!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт! Я новенький!

можливо б і я дописався в список.

Але хочу знати наступні речі:

2. Чи прошивка виріщить мої проблеми, а вони такі:

на холостому горить ЧЕК, при скиданні газу машину дьоргає, при рушанні також. Свічки, ВВ провода поміняні

Авто Daewoo Sens 1.3 2006р., який стоїть ЕБУ ще не визначив бо не знаю як це зробити, буду радий любій підказці :rolleyes:

Чек горить чи моргає? якщо моргає то це пропуски запалювання( причина - клапана,запалювання, форсунки), може буди ще причина і в іншому, сканер потрібно підключити. Якщо горить, то потрібно підключити сканер і подивитися що за помилка...ЕБУ стоїть Мікас 7.6, машина кінець чи початок 2006 року, якщо кінець то вона з катом і лямбдою...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чек горить чи моргає? якщо моргає то це пропуски запалювання( причина - клапана,запалювання, форсунки), може буди ще причина і в іншому, сканер потрібно підключити. Якщо горить, то потрібно підключити сканер і подивитися що за помилка...ЕБУ стоїть Мікас 7.6, машина кінець чи початок 2006 року, якщо кінець то вона з катом і лямбдою...

Чек моргає, машина напевне початок 2006, тому що по техспорту поставлена на облік 29/06/2006, сервісної немає...

Треба буде з'їздити на діагностику, але це вже напевне після Нового року. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чек моргає, машина напевне початок 2006, тому що по техспорту поставлена на облік 29/06/2006, сервісної немає...

Треба буде з'їздити на діагностику, але це вже напевне після Нового року. Дякую!

У вас пропуски запалювання. І не помішало б, діагностику зробити не тільки сканером,тому що пропуски запалювання сканером можна побачити тільки в якому циліндрі появляється пропуск, а ще й мотор-тестером зняти осцилограму, щоб провірити чи добре працюють ВВ провода, свічки модуль запалювання. Потім осцилографом теж можна зняти осцилограму, та й визначити чи нормально вірегульовані клапана, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. plantoe - 1,6 2009р.

2. wilson_3000 - 1,5

3. SashaKrolik (sens-2004) зараз іде обкатка двигуна!

4. vsmelsky111-СЕНС М-10.3

5. igors4811-сенс se 1.3 мікас 11.4 2011 рік

Нас 5 ще 1 хоть!

Підтвердіть свою готовність, думаю на наступні вихідні ми до вас завітаєм...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Підтвердіть свою готовність, думаю на наступні вихідні ми до вас завітаєм...

я готовий!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   0

А я 50 на 50 бо надумав продавати свою пташку літом!(((

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   0

Пацани мене не буде 100% попав на гроші тре міняти передні аміки і пружини може і рульову бо машина як тазік неможливо їхати(((( :verysad:

Змінено користувачем SashaKrolik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

я б непроти перепрошити дево ланос 1.4

чи знає хтось орієнтовно коли Нікалай з Вінниці приїде у Тернопіль??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

чи знає хтось орієнтовно коли Нікалай з Вінниці приїде у Тернопіль??

не Нікалай, а Микола. :) тобі Deep_Shadow вище написав телефон...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Микола мене цікавить конкретно твоя перепрошивка. Коли орієнтовно відбудеться твій приїзд в Тернопіль????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли орієнтовно відбудеться твій приїзд в Тернопіль????

Я ж вам по телефону говорив, коли збереться біля 8 машин...Як тільки я збирався весною їхати, із всіх бажаючих половина не підтвердила свою готовність.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.