• Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Mamau

Можливість прошивки в Тернополі!!!

264 повідомлення у цій темі

Шановні Тернополяни, є можливість прошивки в Тернополі, прошити може paliykolya, по форуму читав відгуки по його прошивці, довольних є багато. Якщо збереться хочаб 6 машин він готовий приїхати до Тернополя, я вже на черзі, так шо бракує ше 5, може у вас є знайомі, або хтось сам би хотів прешитись? Мій ланос 1,4 зараз жере як слонус 4,1. ТАк шо якщо є бажаючі відписуйтесь може і перешиємся з слонусів на ланоси :)

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фаховість в даному питанні вищезгаданої особи можу підтвердити. Сам маю його прошивку, вже майже до дрібниць відпрацьовану, якій передував довгий пошук найліпшого результату. Я задоволений.

Поділитися повідомленням

Невже в Області і Тернополі немає нівкомго проблем з розходом? Чи то тільки мені так не повезло?

Поділитися повідомленням

У мне та ж проблема. Але зараз і серйозніша треба міняти РХХ та ДРДЗ іще багато іншого. (оце придбав радість :( ). Після цього може займусь перепрошивкою. Скажіть, а що в Тернополі ніхто білше не займається перепрошивкою. І скільки коштує перепрошивка?

Поділитися повідомленням

Да,цену знать неплохо бы.Я бы тоже подтянулся бы по возможности

Поділитися повідомленням

а під газ (пропан) перешити можна?

Поділитися повідомленням

Так у вас в Тернополе есть человек, занимающийся перепрошивками, зовут Назар.

Поділитися повідомленням

а під газ (пропан) перешити можна?

Можно и под газ.Цена перепрошивки 280грн.

Поділитися повідомленням

Так у вас в Тернополе есть человек, занимающийся перепрошивками, зовут Назар.

єто я

перепрошиваю Вази Сенси ВСЕ ДЕУ и всекие мелочи

Поділитися повідомленням

И так закончилось тестирование самой новой прошивки на Ланос 1.4 под Е-2. За основу взята самая новая заводская прошивка выпущена 11 марта 2008года!!! Которая поступила на завод недельку назад.Идеальный ХХ гарантирую,никаких клевков и дерганий как при сбросе газа так и при переключении передач.В ней включена самоадаптация по ДК.СО холостого хода теперь уже выставлять не нужно.Даже если на диагностики вам выставлят другие параметры прошивка поставит их на место.Расход по городу 9-10л в зависимости от стиля езды.Очень плавная и приятная езда.Динамика лучше чем на стоковой 92.Также можно перешить и под Е-0 тоже очень плавная езда но расход 8-9л по городу.Желающие звоните 806794708шесть четыре.Также перепрошиваю Сенсы 1.3, Ланосы 1.5, Ланосы 1.6. Для перепрошивки никакого блока снимать не нужно всё делается через диагностику!!!

Набрать достаточно 4 желающих и мы приедем!!!

Поділитися повідомленням

Я ПЕРШИЙ!!!

Хочу Е-2! Приїду обов`язково!

Бажано в будь-яку суботу, плс!

Розмовляв з paliykolya по тел., він може перепрошити і інші машини (Сенси, Ланос 1,5, неЛаноси...), встановити БК Спорт. Головне, щоб назбиралося мін. 4 клієнта.

Приєднуйтесь:

1. Kurare - E-2 на Lanos 1,4
    2. ____________

Поділитися повідомленням

Я щось не зрозумів для чого видумувати велосипед, якщо можна прошитись в Назара. Плюс до того, якщо щось не так завжди на місці можна вирішити питання.

Поділитися повідомленням

Я щось не зрозумів для чого видумувати велосипед, якщо можна прошитись в Назара. Плюс до того, якщо щось не так завжди на місці можна вирішити питання.
Без обід. Ніхто не проти.

Під Е-2? Та сама нова прошивка?

Про paliykolya більше інформації і відгуків по форуму.

Поділитися повідомленням

Без обід. Ніхто не проти.

Під Е-2? Та сама нова прошивка?

Про paliykolya більше інформації і відгуків по форуму.

Та які образи. Мені взагалі без різниці ) Просто не розумію людей які самі шукають собі проблеми.

А з приводу версій самих прошивок то краще звертатись до самих майстрів. Я не в курсі

Поділитися повідомленням

Никого не хочу обижать,пусть человек выбирает что лучше.В начале пусть прошьется у Назара если ему понравится то действительно зачем мне приезжать.За прошивку 1.4 я уверенн что у меня она лучше чем у кого либо(у меня самого 1.4) за остальные ручаться не могу.К нам в Винницу тоже приезжал чиповщик (в начале февраля) так как у меня не было ещё загрузчика под эти блоки.После него все машины я перепрошивал и даже мои первые наброски дали результат выше.А сейчас у меня полностью обкатанные прошивы под 1.4 под Е-0 и под Е-2 я по несколько раз в день себе перепрошивал пока не убрал много недостатков в том числе и клёвки(машина сейчас плавная) хотя чиповщики со стажем говорили что это такая машина.Можете спросить у Fusion из Одессы найдёте на сайте ему тоже прошивал местный чиповщик(я не говорю про Назара) вывод сейчас он катается на моей одной из первых вариантов.Отзыв узнайте у него.Так что выбирайте сами.Ещё одно словечко о Е-2 прошиве. У меня прошивка с самоадаптацией по лямбде.(Сама регулирует Гхх,даже если на СТО поставят неправильные значения прошивка выставит их такими чтоб лямбда была 1 то есть правильная смесь воздух-топливо) благодаря этому машина работает стабильно на Е-2.Единственная разница с Е-0 расход чуток выше вот и всё.На Украине она есть у меня и ещё у одного человека это гарантия.Другой живёт на востоке Украины.А с другой стороны выбирайте сами.У меня и в Виннице еще работы хватает.

Поділитися повідомленням

Я давно хотів перепрошитися. Але варіант з Євро-0 мене не влаштовував, адже це крок назад, для мене це всерівно, шо карб замість інжектора тулити... :D

Нехай і розхід буде на 0,5 більший від Є-0, але правильний :lol:

Поділитися повідомленням

...Нехай і розхід буде на 0,5 більший від Є-0, але правильний :lol:

Не на 0.5, а на 1.

Поділитися повідомленням

...Нехай і розхід буде на 0,5 більший від Є-0, але правильний :lol:

Не на 0.5, а на 1.

По... , 0,5 чи 1, зате правильний режим паливоподачі.

Ти ж задоволений:

Сам маю його прошивку, вже майже до дрібниць відпрацьовану, якій передував довгий пошук найліпшого результату. Я задоволений.

Хто ще хоче бути задоволеним? :D

Поділитися повідомленням

Я ПЕРШИЙ!!!

Хочу Е-2! Приїду обов`язково!

Бажано в будь-яку суботу, плс!

Розмовляв з paliykolya по тел., він може перепрошити і інші машини (Сенси, Ланос 1,5, неЛаноси...), встановити БК Спорт. Головне, щоб назбиралося мін. 4 клієнта.

Приєднуйтесь:

2. ____________

2. Mamau

Поділитися повідомленням

2. Mamau

3. marcusTD

Поділитися повідомленням

Я давно хотів перепрошитися. Але варіант з Євро-0 мене не влаштовував, адже це крок назад, для мене це всерівно, шо карб замість інжектора тулити... :D

Нехай і розхід буде на 0,5 більший від Є-0, але правильний :lol:

ТИ САМ ХОТЬ ПОДУМАВ ЩО СКАЗАВ

ПОДИВИСЬ СКІЛЬКИ ЛЯМБД НА НОРМАЛЬНИХ МАШИНАХ? 0!!!

ТОБІ ЛЮБИЙ ТОЛКОВИЙ АВТОЕЛЕКТРОНЩИК ВІДПОВІСТЬ - ЩО ЛЕГШЕ , КРАЩЕ І НАДІЙНІШЕ МОЖНА НАЛАШТУВАТИ АВТОМОБІЛЬ В ЯАКОМУ НЕМАЄ ЛЯМБДИ!

ВСІ НОРМАЛЬНІ ПРОШИВКИ ПИШУТЬСЯ ПІД ЄВРО 0

ХОТЯ МОЖНА І НА ЄВРО 2 І ЄВРО 3 ЗРОБИТИ

ПОВІР - ЦЕ ФІГНЯ

Поділитися повідомленням

ЦІКАВИТЬ ВАРТІСТЬ ПРОШИВКИ З ЇЇ ЗАЛИВКОЮ НА АВТОМОБІЛЬ ЛАНОС 1,5 zxjn СИНІЙ ЧІП (МЕНША ВИТРАТА - АЛЕ КРАЩА ДИНАМІКА)

+ ЦІКАВИТЬ ЦІНА РОБОТИ З ЛАНОСОМ 1,4, СЕНСОМ І ЛАНОСОМ - ШЕВРОЛЕ

ЗРАЗУ ПОПЕРЕДЖАЮ - ПРОСТО ЦІКАВЛЮСЬ - РЕКЛАМУВАТИ НЕ ПОТРІБНО

Поділитися повідомленням

ЦІКАВИТЬ ВАРТІСТЬ ПРОШИВКИ З ЇЇ ЗАЛИВКОЮ НА АВТОМОБІЛЬ ЛАНОС 1,5 zxjn СИНІЙ ЧІП (МЕНША ВИТРАТА - АЛЕ КРАЩА ДИНАМІКА)

+ ЦІКАВИТЬ ЦІНА РОБОТИ З ЛАНОСОМ 1,4, СЕНСОМ І ЛАНОСОМ - ШЕВРОЛЕ

ЗРАЗУ ПОПЕРЕДЖАЮ - ПРОСТО ЦІКАВЛЮСЬ - РЕКЛАМУВАТИ НЕ ПОТРІБНО

Моя робота коштує 300-350грн.Під Евро-2 якщо не можеш зробити нормально то не потрібно говорити що Е-0 краще.Я сам катаюсь на Е-2 витрата палива до 9л.В свій час теж так думав але добився нормальної роботи на Е-2.І рівний ХХ і динаміка краще чим на стокі.

Поділитися повідомленням

КРАЩЕ І НАДІЙНІШЕ МОЖНА НАЛАШТУВАТИ АВТОМОБІЛЬ В ЯАКОМУ НЕМАЄ ЛЯМБДИ!

ВСІ НОРМАЛЬНІ ПРОШИВКИ ПИШУТЬСЯ ПІД ЄВРО 0

Які нормальні прошивки пишуться під Е-0?.Чим тобі не подобається

Е-2? Не можеш вирівняти ХХ? А я вирівняв даже в 92 заводскій версії.

Поділитися повідомленням

від заводської Які зміни ти зробив в прошивці? крім вимкнення лямбди і підняття УОЗ?

Поділитися повідомленням

Велике прохання, усі зображення та файли завантажувати на наш ресурс!

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор