Перейти до публікації

ГБО в БЦ


Artete

Рекомендовані повідомлення

 

Появилась идея вкинуть есче денег и переделать на ГБО4 и у нормальных мастеров. Кто что думает???

П"ятий рік експлуатую ГБО 2 покоління  особливих проблем не наблюдав.Лише своєчасна заміна ВВ проводів.При поїздці в Крим на відпочинок ,розхід газу становив 8.3 літра.Отаке.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

П"ятий рік експлуатую ГБО 2 покоління  особливих проблем не наблюдав.Лише своєчасна заміна ВВ проводів.При поїздці в Крим на відпочинок ,розхід газу становив 8.3 літра.Отаке.

У мене 4-те брало 7,3-7,5 л на повністю завантаженій машині по трасі взимку. Влітку до 7 л.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не повірю. :nene:

Чому ? .....

40  л на 550 км вистачало взимку по трасі. Швидкість 90 -100. Що тут такого фантастичного??

А влітку на 570-580 км, як на море їздив.

У місті 40 л на 400 км.

4-те покоління бере менше від 2-го.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 Швидкість 90 -100.

 

Я так "мєдленно" не їзджу. :D Моя крейсерська 120 :letun: Тому розхід газу відповідний.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сама економна швидкість до 100. Я теж їду швидше в основному, але коли далеко і вночі (на море) то не лечу...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

П"ятий рік експлуатую ГБО 2 покоління  особливих проблем не наблюдав.Лише своєчасна заміна ВВ проводів.При поїздці в Крим на відпочинок ,розхід газу становив 8.3 літра.Отаке.

Я теж на прошлому ланчику їздив на 2 пок. за 40 тис. ні одної проблеми навіть вв проводи не міняв. В чому фокус його в Києві встановлювали. Я нашим Білоцерківським дегенам показував фотки як нормальні люди ставляють, усе акуратно ні одної соплі не висить, про хлопки я тільки від людей чув (здавалось мені якимось байками). І Олегу автостоп не вірив що воно може таке бути.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Моє 4-те теж у Києві ставили - проблем не було 4 роки. Тільки планово міняв "внутрянку"  форсунок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Моє 4-те теж у Києві ставили - проблем не було 4 роки. Тільки планово міняв "внутрянку"  форсунок.

От і висновок! Що майстрів у Б.Ц. по ГБО немає :-| , або принаймі я їх не зустрічав.

І цінник у Києві нижче ніж у Б.Ц. я вже поцікавився, різниці якраз хватить на горючку туди і назад.

Змінено користувачем s@SHOK
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От і висновок! Що майстрів у Б.Ц. по ГБО немає :-| , або принаймі я їх не зустрічав.

Підтримую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Кто знает в городе вообще есть конторы которые ГБО ставят в кредит, а лучше в рассрочку? Потому, что дальше уже  не цена на бензин, а трагедия  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ставив у них.

Як варіант набрать спитать.

Газ 7.45 заливав сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вже сам подумую ставити ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вже сам подумую ставити ))))

:D  :D  по любому ставить надо, с 30.01 л-92 = 17,89 :shock:  (на заправке сегодня сказали)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось там ніхто не відписується.....

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ти не дзвонив до Артема на Таращанську? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,не не звонил. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

На "Кобзі" установка під ключ 9500

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На "Кобзі" установка під ключ 9500

На Кобзі - це де???? Рассрочка у них есть хоть какая? Бенз 20 грн за литр - это просто ппц :wacko:  :wacko:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

За молокозаводом. Яка розстрочка? ))) Там треба завдаток давати наперед, потім тебе запишуть на кінець місяця )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Могу узнать у Вовы, где я ставил, возле Шилова. Я после него переделывал обогрев редуктора, ну а в целом делает все аккуратно.

Знаю людей, которые ставили у него, и никаких вообще проблем не было.

Змінено користувачем Chest_AV
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сегодня узнавал про ГБО (знакомый ставить хочет) - возле шынного на выезде из города - 350 евриков по курсу 29 хотят, приехали на Кобзу и заказали за 9500 25 числа ставить будут. Посмотрим, что получится.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Возле шинного я тоже был, правда на диагностике-настройке. После визита к ним я бы у них не ставил установку. Сначала один мастер сказал что у меня прошивка на польском и ничего сделать не может, другой мастер крутил-вертел, проблему не нашел. Отправил, как у них принято, если проблема не выявлена, к инжекторщику.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Второе на кобзе на 2000 тыс., если не ошибаюсь, дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.