Перейти до публікації

своїми руками з 1,4 (МЕМЗ) на 1,5 16V


yurec 777

Рекомендовані повідомлення

Вот и у меня возникли вопросы. Мотор 1.5 8 кл. уже куплен и лежит в гараже. У меня все немного сложнее, т.к. сенс. Так вот.

1. Что делать с клапаном продувки абсорбера? Абсобер у меня с завода не предусмотрен.

2. Как быть со жгутом идущим от плюсовой клеммы к генератору и стартеру? Он аналогичен с сенсовским или необходимо менять? Сравнивал визуально ланосовский и сенсовский. Так у меня от него в блок предохранителей в подкапотном идет тонкий проводок, а в ланосе толстый обвернутый в гофру.

1. не передбачено в машині чи в двигуні якщо в двигуні то нічого не робити, яко в маши то є 2 варінти:

а) заглушити його на моторі і тупо викинути з системи (не знаю чи треба щось перепрограмовувати і робити дирку в заливній пробці, у мене адсорбер був на машині і залишився);

б)установити всю систему, як на ланосі;

2. жгут міняти, в сенсі він закороткий. Дроти приблизно одинакові різницця в ізоляції і гофрі + може українці зекономили на товщині, але функціональність не міняється. У себе робив просто: відрізав сенсовський жгут від клеми "Плюс" так щоб вона залишилася на машині на згаданому дроті, потім розрізав клему так щоб з неї залишилось тільки кольцо за яке можна її прикурутити і прикрутив на клему + ланоса (робив так щоб не лазити в блок запобіжників і потім не шукати що не контачит).

3. На сенсі трохи складніше не забудьте про кулісу і опори двигуна.

Змінено користувачем yurec 777
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

не забудьте про кулісу і опори двигуна.

У себе робив просто: відрізав сенсовський жгут від клеми "Плюс" так щоб вона залишилася на машині на згаданому дроті, потім розрізав клему так щоб з неї залишилось тільки кольцо за яке можна її прикурутити і прикрутив на клему + ланоса

если можно фото вышеописаного.

вот засада, прийдется отдельно этот жгут заказывать.

кулиса, палка переключалка и лапы крепления приехали ко мне вместе с кпп и двс. Как я понял подушки можно родные оставить? Просто не имею возможности сейчас под авто залезть. При этом ни в одном мануале, что по ланосу что по сенсу эта ситуевина нормально не раскрыта. Даже их фото нету.

У себе робив просто: відрізав сенсовський жгут від клеми "Плюс" так щоб вона залишилася на машині на згаданому дроті, потім розрізав клему так щоб з неї залишилось тільки кольцо за яке можна її прикурутити і прикрутив на клему + ланоса

если можно фото вышеописаного.

Змінено користувачем txdriver
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

чтоб не менять всю палку переключалку, можно снять ручку переключения, там снизу штифт на защелке и поставить ланосовский, и отломать сенсовский стопор включения задней передачи(он накладной и на клею) тоесть сама железная палка и корпус рычага остается плюс немного сэкономленного времени. подушки крепления двигателя одинаковые.

И жгут стартера с генератором лучше поменять, меньше колхоза меньше проблем.

Змінено користувачем korsar_
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

если можно фото вышеописаного.

фото немає і зробити не можу, але там все інтуїтивно зрозуміло. Відрізати жгут сенса так щоб на машині залишився дріт, що виходить з блока запобіжників з клемою "плюс". Клему розрізати так шоб лишилася обжимка дрота і кусок в який вставляється болт тобто щоб лишилася кільцеподібна клема. До неї підєднується клема "Плюс" ланоса (вони на відміну від сенса зйомні і дроти до них прикручені гайками).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

подушки крепления двигателя одинаковые.

И жгут стартера с генератором лучше поменять, меньше колхоза меньше проблем.

задня опора коробки в сенсі не така

Про джуг згоден, про теж і написав.Я не став лазити до блока запобіжників іпід"єднувати в нього новий дріт (що зменшить ймовірність проблем з ним), а залишив рідний (тільки пожертвував сенсовською клемою) в резултаті вийшло все як з заводу

По кулісі не підкажу, але як я розумію у Вашому випадку не буде фіксатора З/Х, що є не дуже добре.

Змінено користувачем yurec 777
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем спасибо за подсказки. Сегодня разобрался в проводке двигателя. необходимый мне жгут уже стоит на двигателе, просто я невнимательно рассматривал, осталось его только к клемме прикрутить.

Сегодня разобрал верх мотора и снял голову.

Все что я там увидел подтвердили слова продавца о пробеге около 130 тыс. км. Фоток не делал. Но могу сказать, что ресивер засран очень видать его нечистили давно. Форсуночки в идеальном состоянии. Снял выпускной коллектор, очень расстроило то, что две из десяти шпильки были сорваны, и вкручиваются только на два три оборота( сорваны видать давно т.к. в месте срыва уже немного окислились). Заглянув в выпускные окна увидел потеки масла по стержню клапана так же немногосочилось масло из под головки, недолго думая свинтил головку. Ничего криминального я там не увидел, слегка черный нагар. Зеркало цилиндров в идеале, на выработку нет и намека, поршни не болтаются. Думаю ограничусь заменой прокладок, сальников клапанов и притиркой.

При разборке обращал внимание на штампы даты. Все они говорят о том что мотор 1996-97 года сборки.

Так же возможно предположить, что масло в двиг лили абы какое ибо нагар на клапанной крышке прсто "Ачуметь" и сапун картерных газов забит. Распредвал идеальный, следов износа и задиров нету.

Снял сцепление, таж история...все в идеале, диск без износа( сравнивал его с аналогичным корейской эпохи, друг за ненадобностью подогнал) на корзине и маховике выработки нет вообче. Наверное дедушка ездил на этом моторе. При все при этом везде стоят штампы Деу и надписи "Сделано в корее", что гласит о том что оно скорее всего родное.

Ну что ж теперь я могу спать спокойно, мотор нормальный впереди сборка...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, во сколько обошолся двиг, по деньгам, сам присматриваюсь,,,

Змінено користувачем Nik24
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, можно глянуть))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

задня опора коробки в сенсі не така

Про джуг згоден, про теж і написав.Я не став лазити до блока запобіжників іпід"єднувати в нього новий дріт (що зменшить ймовірність проблем з ним), а залишив рідний (тільки пожертвував сенсовською клемою) в резултаті вийшло все як з заводу

По кулісі не підкажу, але як я розумію у Вашому випадку не буде фіксатора З/Х, що є не дуже добре.

Корпус кулисы одинаковый только на сенсе приклеен с права фиксатор для задней передачи.

Опоры разные, я писал про подушки они одинаковые и задняя в том числе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Корпус кулисы одинаковый только на сенсе приклеен с права фиксатор для задней передачи. - Не спорю так як точно не знаю.

Опоры разные, я писал про подушки они одинаковые и задняя в том числе. - я ж писав про опори в зборі: права підходить рідна тільки перевернути, задню можна міняти тільки кронштейн (я так розумію?), а ліву я незнаю взагалі (між іншим теж цікаво).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда производили замену мотора коробку снимали или можно установить мотор без снятия коробки, меня интересует имеено 1,5 16 клапанник.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда производили замену мотора коробку снимали или можно установить мотор без снятия коробки, меня интересует имеено 1,5 16 клапанник.

не знімали і без різниці який двигун 1,5-1,6.

П.С. в пості 1 про це написано.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хлопцi! Я вам скажу в замiнi двигуна нема нiчого надзвичайного аби руки росли з потрiбного мiсця! А так нема там нiчого серйозного!!!

Змінено користувачем andriks
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хлопцi! Я вам скажу в замiнi двигуна нема нiчого надзвичайного аби руки росли з потрiбного мiсця! А так нема там нiчого серйозного!!!

+1

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну все, їду до Вас зі своїм мотором на переобладнання :smile284:

за потрачені кошти на дорогу можна і на місці поставити двигун ще й на пи... мінералку лишиться щоб обмити

і нас пригостити.

Змінено користувачем yurec 777
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

http://
.первичный осмотр ГАИ-0грн.киев эксперт-390грн.диагностика соответствия-350грн-

Несколько вопросов:

1. Какая цель первичного осмотра?

2. Какая форма общения с киевским экспертом?

3. Где и кем проводится диагностика соответствия?

Заранее спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Всем добрый вечер. Присоединяюсь к ланосоводам которые имеют 1,5 16 клапанник. Теперь и у меня такой моторчик. Впечатления просто супер. Все делал сам ушла неделя на разборку и установку. У кого какие будут вопросы спрашивайте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем добрый вечер. Присоединяюсь к ланосоводам которые имеют 1,5 16 клапанник. Теперь и у меня такой моторчик. Впечатления просто супер. Все делал сам ушла неделя на разборку и установку. У кого какие будут вопросы спрашивайте.

вітаю,бачу тенденція виправлення патологій відчизняного автопрому набирає обертів. :yahoo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вітаю,бачу тенденція виправлення патологій відчизняного автопрому набирає обертів. :yahoo:

У меня вопросик по термостату я так понял Вы меняли свой из за недогрева мотора. Какой фирмы Вы покупали?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня вопросик по термостату я так понял Вы меняли свой из за недогрева мотора. Какой фирмы Вы покупали?

я міняв тільки вкладиш, поставив GM на 87 градусів звичайний ланосовський. Пластиковий термостат пізніших модифікацій вирішив не ставити тому, що на мій погляд дорого і не практично.

Змінено користувачем yurec 777
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

      Вирішив трохи оновити тему своїми врадженнями.

Майже рік їзди на 1,5 16v -10 тис. в міському режимі 

- розхід - місто 10-12л. (90% поїздки до 8 км, центр Дніпропетрорвська, на  1,4 доходило  до 13

- траса 6-6,5л. (швидкість 100-140)

- макс швидкість до якої розганяв на горизонтальній поверхні 182 км/год по GPS (по відчутях не межа, але машина була не загружена без пасажирів, для порівняння 1,4 -170 км/год по спідометру і двигун в тосолі).      

       З приводу того що двигун б/у і у нього невідомий  ресурс не переживаю,    так-як зараз взяти такий же двигун можна без навісного біля  3-х тис. грн. (попередньо проїхавшись на ньому) поставити і дальше їздити. 1,4 ресурс тж невідомоий і така ж лотарея.

      Так, що порівняно з 1,4 тільки  позитивні емоції. Їде краще, розхід при аналогічних умовах такий же чи нижчий, не боюся крутити. 

 

      П.С. -  зараз подумую над донором  з Прибалтики 1,6-16 v, автомат, АБС, 14" тормоза, 2 подушки, кондиціонер (караще в кузові "СПОРТ" заради оригінальних - бампера і туманок. Простіщого розпродажу залишків донора)і після переробки перехід на газ

      

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Майже рік їзди на 1,5 16v -10 тис. в міському режимі 

 

- розхід - місто 10-12л. (90% поїздки до 8 км, центр Дніпропетрорвська, на  1,4 доходило  до 13

:suicide:  и что вы выгадали или получили? литр-два? салон удобнее стал? машина лучше? багажник больше? типа сьэкономили? кроилово ведет к попадалову. купить более современную и экономичную машину(даже б/у) выгоднее и проще

Змінено користувачем дядяшнюк
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я Вам отвечу за топикстартера он выиграл  в том что имеет теперь нормальный мотор который не надо регулярно слушать  , смотреть за ним каждый день и радоваться что день работы этого мотора прошел без головняка, а также у него теперь стало тише в салоне и запас мощности тоже появился и когда наступит время продажи то его авто будет интереснее рассматриваться покупателями нежели авто с МЕМЗовским сердцем! Я тоже такой СВАП делал и остался очень доволен !!! Это мое мнение!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

 

наступит время продажи то его авто будет интереснее рассматриваться покупателями нежели авто с МЕМЗовским сердцем!

поверьте, никому такое не надобно, или в сток будете переходить, или цену скидывать. а сколько отдали за переделку(на ветер выбросили), если их к продажной цене машины добавить, на нормальную не хватало?

 

 

нормальный мотор который не надо регулярно слушать  , смотреть за ним каждый день и радоваться что день работы этого мотора прошел без головняка, а также у него теперь стало тише в салоне и запас мощности тоже появился 

по опыту владения сенсом скажу по аналогии - надо сразу брать нормальную машину, или хоть с более-менее нормальным мотором(ланоса) а не заниматься потом онанизмом

Змінено користувачем дядяшнюк
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.