Перейти до вмісту
  • Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Kurare

Технічні проблеми наших машин

558 повідомлень у цій темі

Ну щось зовсім туго. :evil:

ТО може дійсно дайте оголошення як Vit23 пропонував :D

Тема про перепрошивку відокремлена і винесена на верх регіональної гілки.

http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?p=269661

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А хто другий власник ланос 1,4?

тай розхід палива нормальний - 7,1/100км.

7.1 то траса? Бо шо в місті не поврю, шо би не казав, стільки машин таких вже є і у всіх найбільша проблема - плавання холостих і розхід...

Ніяке ТО не виправить ні того ні другого. Єдиний варіант - перепрошивка. Крім того прошивки palikoli повністью обкатані і робочі, відгуків по форуму море, прошивки даного чоловіка забирають всі клюваня носом і дьоргання, машина стає немов нова, багато з ким спілкувався хто прошився, всі довольні шо слони, кажуть немов не їх машина...

Так шо якшо надумаєте не забудьте про мене. Я руками і ногами за прошивку :)

7.1 - траса - цілком реально, в мене 6.5л (недавно їхав в Одесу та назад 1800км.) Місто десь 8.5л. Але дьоргання вбиває, я також за перепрошивку, але далеко... !

Поділитися повідомленням

Але не забувай, що міста бувають різні. В Калуші рух трохи спокійніший, і заторів меньше.

Я вже колись писав, що мій звичний маршрут на роботу займає 20 хв часу при відстані 5 км! Отже середня швидкість руху - 15 км/год. Про який нормальний розхід при таких умовах можна говорити?

Зараз я маю розхід 9 - 9,5 л., і вважаю його припустимим.

Поділитися повідомленням

Всім привіт!!! Підкажіть, скільки літрів масла іде на мотор (ланос 1.4), бо на тех.книжку по двигуну ще не розжився! На нульовому ТО купляв 4-х літрову каністру Esso (обслуговую сам - не по гарантії) і залишилась 1 літра. Після того бачив у продажі менші розфасовки і тепер думаю просто докупити ще 2 літри такого, щоб використати раціонально!

Поділитися повідомленням

Хочу поставити захист піддону. Вартісь з установкою на СТО (Юності 41) - 360 грн. На нашому ринку ця бляха коштує 170 грн. Самому можна встановити, чи потрібен майстер?

Нагадую, мова йде про Ланос 1,4.

Привіт! Я особисто захист ставив зразу при покупці машини на Юності і заплатив 360грн. + 40грн. за постановку. Мені пояснили знайомі, що він так і коштує тай на вигляд бляха, тобто її товщина викликала в мене довіру :)

Поділитися повідомленням

У мене підходить час ТО1. На УкрАвто їхати ніякого смислу немає, так як машинку після ДТП відновлював у приватника. Хтось порадить, як зробити це якісно і недорого в нашому місті? І яке для нашого регіону мастило заливати?

Поділитися повідомленням

Всім привіт!!! Підкажіть, скільки літрів масла іде на мотор (ланос 1.4), бо на тех.книжку по двигуну ще не розжився! На нульовому ТО купляв 4-х літрову каністру Esso (обслуговую сам - не по гарантії) і залишилась 1 літра. Після того бачив у продажі менші розфасовки і тепер думаю просто докупити ще 2 літри такого, щоб використати раціонально!

Для Ланоса 1,4 - 3.45л. мастила. По-любому, вигідніше купляти 4-х літрову каністру.

Поділитися повідомленням

Проханнячко: запостіть, будь-ласка, або ткніть носом, якщо десь бачили, перелік робіт на ТО1 для Ланоса 1,5. А то в мене наші сумлінні органи правопорядку вилучили сервісну книжку.

Поділитися повідомленням

Проханнячко: запостіть, будь-ласка, або ткніть носом, якщо десь бачили, перелік робіт на ТО1 для Ланоса 1,5. А то в мене наші сумлінні органи правопорядку вилучили сервісну книжку.

органи правопорядку вилучили сервісну книжку - :?: :shock: :!: :?:

http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=432,

або на наступній зустрічі почитаємо сервісну книжку.

Поділитися повідомленням

О, красно дякую! А що таке "обтяжка ходової"?

Ще після пошуків по форуму прийшов до висновку, що у мене може поскрипувати сайлентблок переднього правого. Це означає, що його треба міняти, бо йому скоро гаплик, чи краще просто звикнути?

А з сервісною книжкою... ну що сказати, то в мене така смуга була. 19.07 вгамселився в бетонний блок, 21.07 був допитаний у Косові у справі про ДТП, 22.07 до мене додому завітав слідчий з Києва з приводу придбання мого Ланоса. Виявляється, менеджер, через якого я купував, оплачуючи готівкою, щось там мутив з грошима, не віддаючи їх своєму салону. Таким чином, крім моєї, він прокрутив ще 13 машин. Відповідно, у всіх власників вилучили як речовий доказ договори купівлі-продажу, а у мене, так як я свій не знайшов, забрали сервісну книжку, причому обіцяли неодмінно повернути.

Поділитися повідомленням

Отже, ніхто не хоче нічого казати, то я поїхав міняти мастило на свій страх і ризик у Автолідер, так як там заміна безкоштовна, плюс завдяки Kurare я маю картку на знижку. Прибав у них:

Кастрол магнетик 5в40 каністру 4л: 241 грн.

фільтр F OP570/ФМ JC90 OF: 21 грн

фільтр F PP905/4F 357318^ 29 грн

всього 291, з урахуванням знижки - 272 грн.

фільтри - то паливний і масляний, але який де, я без поняття :). В Вартість увійшла робота по заміні паливного - це +10 грн.

Мастило з урахуванням знижки - 227 грн. Дідько його зна, враховуючи, що то з заміною, думаю, що нормально. Двигун не промивав.

Тепер би ще зрозуміти, що то є "обтяжка ходової", і де її робити. І чи треба :)

Поділитися повідомленням

Отже, ніхто не хоче нічого казати, то я поїхав міняти мастило на свій страх і ризик у Автолідер, так як там заміна безкоштовна, плюс завдяки Kurare я маю картку на знижку. Прибав у них:

Кастрол магнетик 5в40 каністру 4л: 241 грн.

фільтр F OP570/ФМ JC90 OF: 21 грн

фільтр F PP905/4F 357318^ 29 грн

всього 291, з урахуванням знижки - 272 грн.

фільтри - то паливний і масляний, але який де, я без поняття :). В Вартість увійшла робота по заміні паливного - це +10 грн.

Мастило з урахуванням знижки - 227 грн. Дідько його зна, враховуючи, що то з заміною, думаю, що нормально. Двигун не промивав.

Тепер би ще зрозуміти, що то є "обтяжка ходової", і де її робити. І чи треба :)

З приводу мастила і розхідних матеріалів - однозначно зекономив близько 100 грв.

Обтяжка ходової - це дотягування усіх різьбових з`єднань, які доступні на підйомнику. Провести її можна на СТО Юність, коштувати це буде зовсім недорого, близько 40 грв., якщо знайду свій наряд-замовлення з "Юності", відпишу точніше. Також це можна зробити на СТО "Під мостом" на початку Тисменецької або на будь-якій іншій СТО, якій довіряєш. Переважна більшість різьбовиз з`єднань дотягується ще на чверть оберта. По ходу провірять і стан тяг, опор і т.д.

Відмінний по якості сервіс і на СТО "МегаОм", але по ціні мабуть вищий.

Поділитися повідомленням

Тиждень назад в мене зявилася маленька неприємність. При запуску холодного двигуна(восновному зранку) зявляється тихенький стукіт зі сторони двигуна. Коли відкрив капот зрозумів, що звік іде від клапанного відсіку. Після прогрівання звук звісно пропадає. Можливо це повязано із похолоданням?

Поділитися повідомленням

Спробуй вижати щеплення на холодну, якшо звук пропаде значить то коробка стукає, а стукає тому шо масло гусне!!!!

Поділитися повідомленням

Спробуй вижати щеплення на холодну, якшо звук пропаде значить то коробка стукає, а стукає тому шо масло гусне!!!!

Пробував. Всеодно стукає. Підозрюю, що клапана. Ядесь читав, що причиною може бути поява зранку конденсату. Може хто якусь ссилочку скине.

Поділитися повідомленням

А ти на загальному форумі і гілці по двигуну спитайся. Там і народу більше, і всякого уже бачили. А нас тут купка, навіть на трьох випити одного завжди не вистачає.

Поділитися повідомленням

Зробив підтяжку ходової на сто "під мостом". Смішна процедура: Машинку підняли, мужик з розумним виглядом походив знизу, покрутив колеса, підтягнув дві-три гайки, причому реально покрутилась лише одна, стало йому совісно, то він спобував покрутити захист, з чого теж нічого не вийшо. Я попросив ще пасочок на кондиціонер одіти - за всьо те задоволення - 30 грн. По-моему, для нової машини воно як мертвому припарка. Хоча дідько його зна. Правда, походу виявилося, що у мене задня амортиззаційна стійка планує поспатки піти - на ній сліди мастила. Треба міняти.

Поділитися повідомленням

А де у Франківську можна фари выдрегулювати, крім УкрАвто?

Поділитися повідомленням

А де у Франківську можна фари выдрегулювати, крім УкрАвто?
краще зеконом нерви, годину-дві часу і 20-30 грв.

Почитай тут

Поділитися повідомленням

О, дуже дякую, а то мене налякали, що там все непросто, і навіть не кожен електрик зможе їх настроїти. Власне, в останньому я не сумніваюся :)

Поділитися повідомленням

Всім привіт!!!

Поділитися повідомленням

Всім привіт!!!
І тобі привіт!

В нас тут тема про тех. проблеми а не "Фа-Фа" :D:shock: :roll: (взагалі-то) :wink:

Поділитися повідомленням

Хто з наших має накачані колеса газом :?: Який ефект, яка ціна :?: Игра стоит свеч :?: :lol:

Поділитися повідомленням

Хто з наших має накачані колеса газом :?: Який ефект, яка ціна :?: Игра стоит свеч :?: :lol:
В мене на газі колеса. Різниці в їзді не відчуваю ніякої. Але я не профі-гонщег а юзер-любитель. :)

Але замітив що колеса не потрібно так часто докачувати як колись. Колись раз у місяць вирівнював тиск, а тепер і пів-року тиск тримається практично без змін.

По ціні - приблизно 50 за 4 колеса (точно не пам`ятаю)

Поділитися повідомленням

Абсолютно не варто. По-перше, більшість недурних заправщиків накачують отой "газ" звичайнісіньким компресором. Перевірити ж неможливо! По-друге, у мене, як фізика, аргументи про закачку "газом" викликають істеричний сміх. Єдине, в чому є певний сенс - закачувати шини в суху погоду, або підсушувати повітря з компресора. Тоді всередину не потрапляє волога, яка може конденсуватися і випаровуватися, змінюючи тиск, внаслідок чого може створюватисяч враження, що шину необхідно підкачати. Ніяких причин, чому б отой хитрий "газ" мав залишатися у шині довше, ніж повітря - немає.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор