• Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Kurare

Технічні проблеми наших машин

558 повідомлень у цій темі

Джип то Дайхатсу Теріос, рівно в рішотку.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Порвався мій шланг оприскувача скла. Перетерся там, де з-під крила він під капот виходить. От не знаю. що тепер робити: пробувати його зрощувати, чи міняти на новий? Чи взагалі він продається, і як міняти, треба знімати крило і ще щось?

Поділитися повідомленням

Порвався мій шланг оприскувача скла. Перетерся там, де з-під крила він під капот виходить. От не знаю. що тепер робити: пробувати його зрощувати, чи міняти на новий? Чи взагалі він продається, і як міняти, треба знімати крило і ще щось?

Якщо кінчик шланга не впав під крило, то не треба крило знімати)

Особисто я спробував би наростити шланг, попитайся в магазинах чи на розборках, чи у них є куски такі.

Змінено користувачем jasonua

Поділитися повідомленням

Крило знімати не треба, досить відкрутити підкрильник. Шланг продається (я в себе міняв ще на першій)ціна була в діапазоні 30 грн.

Поділитися повідомленням

Кінчик, звичайно, упав під крило :) Але це не є велика проблема, я його можу дістати, відігнувши підкрилок. Але шланг у мене уже раз рвався, у іншому місці, тому й думаю, може, зовсім його поміняти. Тоді я залізячку-трубку вставив, і натягнув на неї шланг. Тут так не вийде. Буду думати, дякую за поради, хлопці!

Поділитися повідомленням

Всім привіт!

Народ, хтось знає де у нас в місті можна обшити кермо шкірою?

Поділитися повідомленням

Всім привіт!

Народ, хтось знає де у нас в місті можна обшити кермо шкірою?

магазин-майстерня "шевро", вул.Нова, 29, тел. 0506711496 або міський 77-79-17, в 2009 був у них по питанню ремонту одягу, вони там перешивать і салони і кермо не знімачи можуть обшити, правда не знаю працють вони зараз чи ні. Саша заодно спитаєш та відпишеш скільки в них коштує кермо перетягнути на чотири шпиці не знімаючи і скільки часу приблизно.

Поділитися повідомленням

магазин-майстерня "шевро", вул.Нова, 29, тел. 0506711496 або міський 77-79-17, в 2009 був у них по питанню ремонту одягу, вони там перешивать і салони і кермо не знімачи можуть обшити, правда не знаю працють вони зараз чи ні. Саша заодно спитаєш та відпишеш скільки в них коштує кермо перетягнути на чотири шпиці не знімаючи і скільки часу приблизно.

Ок, дякую, завтра наберу! :beer:

На форумі мені за обшивку керма залупили ціну 520грн + пересилка біля 50грн. 

Одним словом ще 2 руля можна купити))) 

Поділитися повідомленням

Велике прохання, усі зображення та файли завантажувати на наш ресурс!

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор