• Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнята Украінська. Якщо ви бажаєете змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Kurare

Технічні проблеми наших машин

558 повідомлень у цій темі

То Kurare/ перевірити помилки ЕБУ, підкорегувати ХХ.

Так і зроблю десь за тиждень - два. Мені здається там на Юності не самий ост. електрик (Володимир) тоді і відпишусь на цю тему :!:

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Спасибі Kurare за п.1,

а по п.3 то у м. Івано-Франк. я так і не знайшов прокладочки до КП і на замовлення не возять (немає на складі) мабуть буду вирізати вручну або стару поставлю на герметік.

А можна просто посадити на спеціальний герметик без прокладки. Бачив такий у автомагазині "У Ярослава" на Незалежності. Тюбік у голубій коробочці з надписом "+300". Ціна - 47 грв.

Поділитися повідомленням

Привіт, я новачок. Власник Ланоса 1,4. Пробіг 9100. Аналогічні проблеми з вижимним, на рахунок цього ще нічого не робив. Але є дещо нове - деколи при заводці дуже низькі обороти двигуна, клк. раз аж машина глохла (чи прогріта чи не прогріта). Цікаво у кого ще таке спостерігається ? :?:

Перевір справність високовольтних проводів (в темноті не повинно бути ні свічення ні іскріння)

Перевір зазори в свічках запалювання. Повинно бути 0.9 мм.

Перевір справність свічок запалювання.

Поділитися повідомленням

Дякую, обовязково продивлюсь. А до речі, скільки свічки виходжують, в мене вже 8 тис., може їх треба міняти, які порадите ? :?:

Поділитися повідомленням

Дякую, обовязково продивлюсь. А до речі, скільки свічки виходжують, в мене вже 8 тис., може їх треба міняти, які порадите ? :?:

Все залежить від того яким бензином заправлятись. Якщо бензин з домішками фероцену, то на свічках утворюється наліт цеглового кольору, по якому з часом відбувається стік високої напруги на масу, що зменшує потужність іскри або вона повністю зникає. Якщо бензин без цих домішок то заявлених 30000 хороші свічки вихожують спокійно. З особистого досвіду на свічках NGK виїздив без проблем 30000 км. Ще хороші відгуки чув від знайомих про свічки Denso.

Ще довше ходять платинові або ірідієві свічки (не менше 60000 км). Причому стабільність іскри, а отже і роботи двигуна на них вища ніж на звичайних свічках. Переконався, коли на ланос знайомого вкрутили Bosch Platinum. Правда ціна на такі свічки значно вища звичайних.

Поділитися повідомленням

10 тис. Забив на ТО-1. Там сказали що навіть з сертифікатом на масло з магазину тебе ніхто не чекає! :x . Пішов до знайомих майстрів за 190 грн. поміняв масло в двиг., фільтра (паливний, повітр., масляний). Довольний як слон. :P .

Сьогодня дав машинку на регул-я клапанів, дотяжку головки звідки тосол несе, підняття машинки, регул-я ХХ (бо глохла деколи при заводці), майстер пообітцяв знизити щей витрати палива хоч на 0,5 л. :wink:

Будем бачити рез-т, відпишусь. До речі хотів заодно міняти масло в коробці передач Л-1,4, можливо є десь гілка (підкажіть добрі люди :D ), а можливо з досвіду. Сам дивився, там нема щупу. А варто :?:

Поділитися повідомленням

Забрав машинку нарешті :brows: Підняли на см.3-4, впевненіше проіжджаю ями та нерівності, хоча розкачка як на мене збільшилась. Відрегульовано клапана.

Дотягнуто головку блоку - вже подивимось чи буде текти той тосол :strach: Датчик дроссельної заслінки був погано настроєний - в спокійному режимі заслінка була привідкрита, ще майстер сказав що датчик ХХ виходжує 30 тис. (коштує 75 грн.), але є такий же датчик GM (коштуэ 350 грн.) - довговічніший, при чому тримає ХХ в менших рамках (зараз від 650-1000), а було б 850-950.

Поправили СО, вже буду заміряти розхід - відпишу. :roll:

Поділитися повідомленням

10 тис. Забив на ТО-1. Там сказали що навіть з сертифікатом на масло з магазину тебе ніхто не чекає! :x . Пішов до знайомих майстрів за 190 грн. поміняв масло в двиг., фільтра (паливний, повітр., масляний). Довольний як слон.

Я також рік тому забив на ТО-1 після того як мені назвали ціну. У знайомого на СТО купив масло і усі фільтра, заміна безкоштовна, обійшлось у три раза дешевше.

Поділитися повідомленням

хотів заодно міняти масло в коробці передач Л-1,4, можливо є десь гілка (підкажіть добрі люди :D ), а можливо з досвіду. Сам дивився, там нема щупу. А варто :?:

Я вже писав на попередній сторінці про заміну мастила в КПП: http://lanosoil.narod.ru/

Обговорення: http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=7518

Пошук все ще працює!

Поділитися повідомленням

почну з того що місяць назад купив Lanos 1.5! приїхав додому почав оглядати і поставивши руку на верх стойки закритої резиновою чашкою- покачав машину- в середині стукає, і так добряче! нарив на форумі, що це у всіх Lanos-ах таке! виходом може служити тягуча змазка яка накладається в опорний! поїхав на Юності покликав директора по гарантій, подивився- сказав будемо міняти втулки! цікавить чи хтось уже таке робив??

Поділитися повідомленням

Всім привіт! Рідко буваю на форумі та бачу, що все ж таки класно розвиваємося! Зустрічі організовуються, суперово - треба і мені до Вас підтягнутися! Є у мене питаннячко до всіх. Як після підтяжки ГБЦ на 1.4 є ефект, тосол не тече? хто у нас це нормально робить і скільки вартує?

Поділитися повідомленням

Є у мене питаннячко до всіх. Як після підтяжки ГБЦ на 1.4 є ефект, тосол не тече? хто у нас це нормально робить і скільки вартує?

Я особисто підтяжку не робив, тосол в мана перестав текти сам (тьфу-тьфу-тьфу).

Підтяжку роблять на Укравто, можеш поцікавитися у них під час проходження ТО.

Якщо хочеш - можу позичити динамометричний ключ для підтяжки ГБЦ по всім правилам.

Поділитися повідомленням

Всім привіт! Я знову ж до свого питання! Те, що це робить Укравто спору нема, але довіра до них дуже низенька! Я відмовився від гарантії - сам обслуговую! Взагалі прискіпуюся на рахунок підтікання бо не ганяю на машині, а по місті все ніби в нормі, тай тиск зменшив у бачку! Просто цікавить яка буде реакція після динамічної їзди, можливо хтось пробував (як на високих обертах буде триматися)? З попередніх постів бачу, що хлопці вже підтягували ГБЦ а результатом не діляться! :( Поділіться! :oops:

Поділитися повідомленням

В франківському Ланос-форумі ми двоє зареєстровані власники Ланосів 1,4. Так, що тут тобі ніхто не відповість. Перечитай відповідні теми загального форуму, там дуже багато розписано на цю тему, був би час все перечитати.

Я все-ж таки думаю що найкраще було б поїхати на СТО УкрАвто. Хоч там і трапляються криворукі майстри, але вони мають найбільший досвід по Ланосах 1,4 з підтіканням тосолу. Я пошукаю тел. майстра, який мені проводив ТО на УкрАвто, зашлю тобі в приват. Пацанчик ніби толковий і руки ніби не криві.

Я думаю, що варто просто підтягнути ГБЦ з почуттям міри, як не допоможе - другим етапом має бути заміна прокладки ГБЦ.

Прокладку нужно обмазать графитовой смазкой по 1 мм минимум с каждой стороны,подождать около часа а потом начать собирать.На себе проверил ТОСОЛ НЕ СОЧИТСЯ.Это рекомендация главного конструктора.

Поділитися повідомленням

В франківському Ланос-форумі ми двоє зареєстровані власники Ланосів 1,4.

Я третій :wink:

Але у мене немає проблем з підтіканням тосолу, поки що (8 тис.). Стиль їзди - помірний.

Поділитися повідомленням

А хто другий власник ланос 1,4?

Невже я?

В принципі в мене також немає (поки що) ніякого клопоту з підтіканням

тосолу, тому що відразу після покупки підтягнув всі хомути, тай розхід палива нормальний - 7,1/100км.

Зверніть увагу, це в період обкатки! А от обороти гуляють нормально.

Хто знає на то-1 наші Івано-Франківські фахівці зможуть їх вирівняти чи ні?

Поділитися повідомленням

Невже я?

Ти - четвертий! (Kurare, Oleksandr Gulych, romashkin, Vit23)

А от обороти гуляють нормально.

Хто знає на то-1 наші Івано-Франківські фахівці зможуть їх вирівняти чи ні?

Ні, не вміють! Перевірено (на ТО-0 та ТО-1). Нормально це робить тільки paliykolya з Вінниці. Він може приїхати в Тернопіль. Поїхали?

Як вас всіх переконати в доцільності перепрошивки на нормальний режим???

Мені вже остогидли ці плавання ХХ та смикання машини!

Поділитися повідомленням

тай розхід палива нормальний - 7,1/100км.

7.1 то траса? Бо шо в місті не поврю, шо би не казав, стільки машин таких вже є і у всіх найбільша проблема - плавання холостих і розхід...

Ніяке ТО не виправить ні того ні другого. Єдиний варіант - перепрошивка. Крім того прошивки palikoli повністью обкатані і робочі, відгуків по форуму море, прошивки даного чоловіка забирають всі клюваня носом і дьоргання, машина стає немов нова, багато з ким спілкувався хто прошився, всі довольні шо слони, кажуть немов не їх машина...

Так шо якшо надумаєте не забудьте про мене. Я руками і ногами за прошивку :)

Поділитися повідомленням

80% - траса.20% -місто. В декого 12-15 л/100км (інформація з різних форумів)

А на Юності 41А мені сказали, що "на ТО-1 відрегулюємо клапана і все буде ОК"!

І ще цікавить питання, чому paliykolya з Вінниці не може приїхати в Івано-Франківськ? Бажаючих перепрошитись, думаю, буде достатньо.

Поділитися повідомленням

Доречі,Kurare, що ти там робав? Щось серйозне трапилось?

Проходив ТО на Славуті (є ще і така машина у сімейному автопарку).

Славута на легкосплавних дисках з вазівською ходовою. Народ дивився на машину як на музейний експонат :)

Передбачаючи наступні запитання: витрати 450 грв= 150 грв робота + 300 грв розхідні матеріали (мастило, всі фільтри, свічки).

За час перебування на СТО (3 години) надивився на інші машини: затоплений новий Опель Астра (шкода машинку, зовсім нова), розбиті Чері Амулет (2 шт). В цих Мулях - ніяких силових елементів в кузові, саме листове залізо. На лонжероні - товщина заліза не більша від консервної банки з-під шпротів. :shock:

Поділитися повідомленням

"розбиті Чері Амулет (2 шт). В цих Мулях - ніяких силових елементів в кузові, саме листове залізо. На лонжероні - товщина заліза не більша від консервної банки з-під шпротів. "

Читаєш таке і думаєш - "Класна в мене тачка"!

Поділитися повідомленням

Хочу поставити захист піддону. Вартісь з установкою на СТО (Юності 41) - 360 грн. На нашому ринку ця бляха коштує 170 грн. Самому можна встановити, чи потрібен майстер?

Нагадую, мова йде про Ланос 1,4.

Поділитися повідомленням

Вартісь з установкою на СТО (Юності 41) - 360 грн.

:shock: Ну нічого собі у вас ціни. Якщо є яма або де підняти машину став сам і не думай, там нма нічого складного.

До речі шо там з групою на прошивку, є якісь нові люди?

Поділитися повідомленням

Вартісь з установкою на СТО (Юності 41) - 360 грн. На нашому ринку ця бляха коштує 170 грн. Самому можна встановити, чи потрібен майстер?

Захист є різних виробників, можна знайти і за 450 грв.

Порівняй товщину і переглянь кріплення. Вибери оптимальну для себе по ціні і якості. Стосовно установки - можна домовитися у приватника за 20 - 30 грв., не обов`язково на Юності ставити. На гарантію це не впливає.

До речі шо там з групою на прошивку, є якісь нові люди?

Ну щось зовсім туго. :evil:

Поділитися повідомленням

Ну щось зовсім туго. :evil:

ТО може дійсно дайте оголошення як Vit23 пропонував :D

Поділитися повідомленням

Велике прохання, усі зображення та файли завантажувати на наш ресурс!

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор