Kurare

Технічні проблеми наших машин

В теме 558 сообщений

Щоб не засмічувати непрофільні теми, пропоную в цій гілці проводити обговорення технічних проблем наших машин з посиланнями на відповідні теми загального форуму щобо вирішення цих проблем!

Засмучує лише одне, сьогодні оглядав машину, почув славнозвісний гул спереді зліва (при холодному двигуні), хвилин через 5 пропав. На питання "що це за звук?" відповідь менагера вбила "у всіх так". Настрій впав зразу :(

Будем боротися!!!

Якщо хто вже розібрався з цією проблемою відпишіться!

Правильно сказав манагер, у всіх так! http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=16237

Що за гул?

В мене частыше щось дзвенить.

Швидше за все вижимний, я так думаю. Наразі звук в мого авто пропав ( майже ). Вже просто не звертаю уваги .

Поделиться сообщением

А що вижимний хіба дзвенить??? Від вижимного звук трохи шиплячий (так нібе десь воздух десь захватує) Але щоб від дзвонив ще такого не чув. Що таке може бути??? В когось були такі проблеми?? В мене дзвенить тільки на холостих в непрогрітій машині і поки я виїжджаю з гаража то він пропадає............

Поделиться сообщением

Захист картера поставлений? Може він не дотягнутий?

Простіше було б заїхати на естакаду, глянути, послухати, подотягувати всі кріплення.

Ще варіанти з загального форуму: вал 5-ї передачі, ролики кондера, ремінь. Читати тут:

http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=2105

http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=16237

Перечитавши теми, ясно одне: забити і забути, і гучніше музику :D

Поделиться сообщением

Шиплячий звук то швидше за все гофра. В мого знайомого така сама ситуація, правда ще + каталізатор. І це все при пробігу 2000 км.

Поделиться сообщением

А звук який дзвенить і тільки на холодну машину в мене такий самий, правда вже значно рідше і тихіше

Поделиться сообщением

В мене якраз каталызатор поганий сьодня ъду на СТО для заміни по гарантії

Поделиться сообщением

Що там з каталізатором? Цікаво, відпишися!

Поделиться сообщением

Та от чекаю на той каталізатори вже місяць................... Ніяк не можуть з Запоріжжя привезти. :(

Поделиться сообщением

Напевно ремонтуєш по гаранії на Юності? :)

Поделиться сообщением

ПЕРЕНЕСЕНО!

Доброго дня Всім! хочу звернутися до всіх власників та водії ланоса 1,4: ЯК ВАМ АВТО? БО МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ!

Правда є пару запитань на які власне і хочу отримати відповідь! На форумі є ціла куча розділів, а ніде нормально до кінця і не вияснили хто навчився боротися з підтіканням ТОСОЛУ! поділіться!

Привіт Юра(Kurare)!Це Саша, що деколи паркується навпроти твоєї! хочу запитати, чи ти вияснив, як можна і як правельно підтягнути прокладку ГБЦ і як ти борешся з ковпачком бачка бо я у своєму все ж таки зняв один клапанец і ніби нічо.

Привіт Саша! Я також задоволений своїм авто. Нормальна машина за свої гроші.

Боротися з підтіканням тосолу - доливати тосол! :lol: Я за 8 тис. долив 1 л. ОР. Думаю, що це не багато. Потерплю до 10 тис., а там поїду на ТО-1, тикну свій динамометричний ключ в руки майстрові. Повідомлю йому норму моменту затяжки болтів ГБЦ.

Наразі катаюся з недокрученою кришкою розширювального бачка. Поспостерігаю за витоком ОР. Потім, мабуть, закручу.

Поделиться сообщением

Доброго дня всім! Все ж хотілося б почути хто з СТО у нашому місті являється нормальним по ланосах і сенсах, чи можливо хтось має хороших знайомих майстрів? поділіться, наперед вдячний!

Поделиться сообщением

І ще прохання! Поділіться, хто займався перепрошивкою ЕБУ у своєму авто?(стосується Ланос 1.4) Чи дійсно вона реально змінює показники розходу топлива і зменшує температуру реагування датчика охолоджувальної системи? і взагалі хто займається перепрошивкою?

В одному з розділів вичитав, що комусь на сервісі пропонували замінити чіп від ланоса на чіп так званої "десятки"( сказали, що вони підходять і економічніші і перепрошивати нічого не потрібно)! Чи хтось знає про таке? Можливо це хохма, а можливо це дійсно правда? :lol:

Поделиться сообщением

Доброго дня всім! Все ж хотілося б почути хто з СТО у нашому місті являється нормальним по ланосах і сенсах, чи можливо хтось має хороших знайомих майстрів? поділіться, наперед вдячний!

:lol::lol::lol:

Знову не в тему. Є відповідна тема.

Ну добре... Саме позитивне враження в мене від СТО під мостом на Незалежності-Тисменицькій. Там завжди мені якісно ремонтували машину. Тільки домовлятися про ремонт треба наперед.

Поделиться сообщением

І ще прохання! Поділіться, хто займався перепрошивкою ЕБУ у своєму авто?(стосується Ланос 1.4) Чи дійсно вона реально змінює показники розходу топлива і зменшує температуру реагування датчика охолоджувальної системи? і взагалі хто займається перепрошивкою?

Перепрошивкою в нашому регіоні ще ніхто не займається, наскільки я знаю. Але можна змінювати параметри паливоподачі і холостий хід. Я робив це на СТО АвтоДоктор на Набережній, біля ОККО. Коштувало це 50 грв. Але і там майстри "включають умняк", пробують розвести на бабло. Уважно дивись під руки. Можуть і замінити датчики на б/в, в процесі їх чистки. Я там був, коли знімали датчик ХХ, не бачив. Закрався сумнів, що мені підмінили. Холостий хід після того почав плавати. І зовнішний вигляд датчика не виглядає на новий.

Розхід зменшився на 1л./100 км., з 12 на 11 л./100 км.

В одному з розділів вичитав, що комусь на сервісі пропонували замінити чіп від ланоса на чіп так званої "десятки"( сказали, що вони підходять і економічніші і перепрошивати нічого не потрібно)! Чи хтось знає про таке? Можливо це хохма, а можливо це дійсно правда? :lol:

Бачив таку тему. Вважаю, що це неадекватна заміна. Якщо це було б можливо, то давно б міняли ЕБУ і не заморочувалися з перепрошивкою.

Поделиться сообщением

Я займаюсь перепрошивкою ЕБУ, але поки що тільки для СЕНСів.

Поделиться сообщением

Всім привіт.

У мене з під прокладки картера КП підтікає масло, при ТО-1 на Юності зробили дотяжку болтів, але безрезультатно, а також злили лишнє масло його там було-2,8 л, при тому, що у КП залишилось масла по контр. отвір.

Хто міняв масло КП на Ланосі 1.5 з заміною прокладки мене цікавлять деякі питання:

1. Чи можна зробити це самому?

2. Яке масло заливати в КП і як його туди заливати?

3. Де у м.Івано-Франк. можна придбати прокладку картера КП і якісне масло?

Поделиться сообщением

Доброго дня усім! Хотілось ще раз почути думку ланосоводів 1.4 які ще недоліки хто замітив при експлуатації мотора, бо наскільки бачу зараз ланосів з такими моторами у нашому Івано-Франківську є уже вдосталь! Я раніше на загальному форумі задавав питання про підтікання тосолу і пробував дочекатися технічної відповіді як правельно цьому запобігти! Та наскільки зрозумів, скільки людей, скільки рішень! Правда вичитав таку штуку і я вже про неї писав, що один з наших колег на розширяючому бачку видалив клапанець, тобто зменшив тиск у ОС і таким способом вирішив проблему (тосол з ГБЦ не підтікає!). Веду до того що я зробив так само і все ніби норма і датчик спрацьовує (найбільше помітно у тисняві по місту) і тосол не підтікає з під ГБЦ і з бачка не виливається (кришечка закручена добре)!

Цікавить думка більшості, хто як бачить дане вирішення проблеми?

Поделиться сообщением

Привіт, я новачок. Власник Ланоса 1,4. Пробіг 9100. Аналогічні проблеми з вижимним, на рахунок цього ще нічого не робив. Але є дещо нове - деколи при заводці дуже низькі обороти двигуна, клк. раз аж машина глохла (чи прогріта чи не прогріта). Цікаво у кого ще таке спостерігається ? :?:

Поделиться сообщением

що один з наших колег на розширяючому бачку видалив клапанець, тобто зменшив тиск у ОС і таким способом вирішив проблему (тосол з ГБЦ не підтікає!). Веду до того що я зробив так само і все ніби норма і датчик спрацьовує (найбільше помітно у тисняві по місту) і тосол не підтікає з під ГБЦ і з бачка не виливається (кришечка закручена добре)!

Цікавить думка більшості, хто як бачить дане вирішення проблеми?

я привідкрив кришку розширювального бачка (не докрутив кришку). Після цього не долив і краплі ОР (протягом 2 тик.)

Поделиться сообщением

Привіт, я новачок. Власник Ланоса 1,4. Пробіг 9100. Аналогічні проблеми з вижимним, на рахунок цього ще нічого не робив. Але є дещо нове - деколи при заводці дуже низькі обороти двигуна, клк. раз аж машина глохла (чи прогріта чи не прогріта). Цікаво у кого ще таке спостерігається ? :?:
Спостерігав таке до заміни мастила на ТО-0 (до 2 тик.)

Після заміни - плавність роботи двигуна стала краща. Залив напівсинтетику Кастрол Маджентіс (якщо не помиляюся)

Поделиться сообщением

Всім привіт.

У мене з під прокладки картера КП підтікає масло, при ТО-1 на Юності зробили дотяжку болтів, але безрезультатно, а також злили лишнє масло його там було-2,8 л, при тому, що у КП залишилось масла по контр. отвір.

Хто міняв масло КП на Ланосі 1.5 з заміною прокладки мене цікавлять деякі питання:

1. Чи можна зробити це самому?

2. Яке масло заливати в КП і як його туди заливати?

3. Де у м.Івано-Франк. можна придбати прокладку картера КП і якісне масло?

п 1. - 2. http://lanosoil.narod.ru/

п 3. У магазинах - партнерах. Див. відповідну тему.

Поделиться сообщением

Спостерігав таке до заміни мастила на ТО-0 (до 2 тик.)

Після заміни - плавність роботи двигуна стала краща. Залив напівсинтетику Кастрол Маджентіс (якщо не помиляюся)

Ну але у мене вже 9100 ! Теж було ТО-0, здається також той Кастрол. З історії - на першому тижні після купівлі машинка почала дьоргатись при натисканні педалі газу. На Юності сказали замінити датчик ХХ - виїхав з Ів.Фр. - 20 км. - не помогло :twisted: . Далі замінили датчик дроссельної заслонки, до тепер проблем з цим вже не має.(Добре що ще по гарантії).

Поделиться сообщением

Ну але у мене вже 9100 !

Недогледів :oops:

Варіант один - їхати на СТО, перевірити помилки ЕБУ, підкорегувати ХХ.

А ще - можна перевірити/замінити свічки.

Поделиться сообщением

Спасибі Kurare за п.1,

а по п.3 то у м. Івано-Франк. я так і не знайшов прокладочки до КП і на замовлення не возять (немає на складі) мабуть буду вирізати вручну або стару поставлю на герметік.

Поделиться сообщением

Попробуй пыдыбрати прокладку під КПП від якоїсь іншої машинки, а там вже підрізати і підігнати по місту. Робили колись таке на Опелі Рекорд.

Поделиться сообщением

Убедительная просьба, все изображения и файлы загружать только на наш ресурс!

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор