Перейти до публікації

ОПРОС: как вы относитесь к Б/У резине


wr-mir

  

446 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 взагалі чим більший радіус шини на авто тим вигідніша покупка б\у шин. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Що краще купити на Матіз? 

1. Росава Itegro 155/70-13 - реальна ціна в магазині 650 грн. По нету з доставкою вийде приблизно так само.

2. Matador (або інша імпортна бюджетна) 155/70-13 - ціна в магазині 850 грн

3. Вживані шини зі складу у Львові - 4 штуки 2015 р.в. - 155/70R13 Debica Passio 2 - ціна 450 грн за штуку (на фото)

 

Реклама в неті щодо цін - це не зовсім правда. На Росаву пишуть 550, в реальності - 650. На Матадор пишуть 750, в реальності - 850. А б/у що пишуть в неті, це і є в магазині-складі. Отже розрив між новим Матадором і б/у  Дембіца складає 1600 грн.  

 

Чи варто розглядати Росаву як компроміс? На Рапід і Джилі мені нічого не шкода, але дешевому Матізу якось в облом брати дорогі шини... 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

30 минут назад, sens2012 сказал:

На Рапід і Джилі мені нічого не шкода, але дешевому Матізу якось в облом брати дорогі шини...

Выходит, что чем "дешевле" автомобиль, тем меньше внимание безопасности, тем дешевле жизнь и здоровье водителя? Щось із логікою не гаразд або "пацанська" бравада. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 часов назад, Anatolij сказал:

Выходит, что чем "дешевле" автомобиль, тем меньше внимание безопасности, тем дешевле жизнь и здоровье водителя? Щось із логікою не гаразд або "пацанська" бравада. 

Та берегут же не себя, а железо)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 годин тому, Anatolij сказав:

Выходит, что чем "дешевле" автомобиль, тем меньше внимание безопасности, тем дешевле жизнь и здоровье водителя? Щось із логікою не гаразд або "пацанська" бравада. 

Тут ключове слово не дешевий, а "Матіз". Машина, яка їздить із швидкістю 20-60 км/год і дуже рідко 80-90..... А щодо логіки, то бажаю вам проїздити як я 36 років без єдиного ДТП. І це були роки, коли нові шини діставали по блату, а про зимові ніхто поняття не мав. А ці шини 2015 року я вважаю цілком придатними і для машин більш швидкісних. Інше питання, що є вибір і економічна доцільність

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13 часов назад, sens2012 сказал:

бажаю вам проїздити як я 36 років без єдиного ДТП.

Я за кермом з 1973 року. Дуже пам"ятаю, як діставали резину, як її наварювали і таке інше. Так от про "без единого ДТП" скажу, що це не правда, так не буває 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6 годин тому, Anatolij сказав:

Я за кермом з 1973 року. Дуже пам"ятаю, як діставали резину, як її наварювали і таке інше. Так от про "без единого ДТП" скажу, що це не правда, так не буває 

Не просто без єдиного ДТП, а навіть без подряпини кузова чи бампера. Пробіги в середньому - 15 тис. в рік , 80% місто, 15% траса, 5% гори - важкі і дуже важкі умови, включаючи їзду руслом річок і карапкання по обледенілих схилах. Бог оберігає. 

 В мене була ситуація, коли Жигулю позаду не вистачило пару см і він дістав бампер мого Кадета. Без наслідків, тому я це не причислив до ДТП. А мій батько за кермом 50 років і також не попав в жодне ДТП. Сестра, дружина - 25 років за кермом без ДТП. 

Часто повчаю в Фейсбуці молодих, як треба їздити. Вони за це мене ненавидять... Феномен автомобілізму - це прояв людської сутності за кермом. І часто ця сутність є гнила. І я на це людям вказую. Правда, як правило, не подобається. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні знайшов ще один компроміс між  б/у і новими шинами. В магазині є KLEBER VIAXER 155/70 R13 75T (ПОЛЬЩА) ціною 770 грн., хоча такі самі шини в неті коштують 850 грн., а з доставкою всі 900 грн.  Виявилося, що шини в магазині 2017 року випуску. Думаю, це нормальний варіант.

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Остаточно визначився і замовив 4 шини Kelly ST 155/70 R13 75T , Польща, кінець 2018 р. Ціна 639 грн. Самовивіз із складу. Склад за 5 км від мого дому. В понеділок будуть. Муки вибору закінчились. 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...
29.02.2020 в 17:23, sens2012 сказал:

Сьогодні знайшов ще один компроміс між  б/у і новими шинами. В магазині є KLEBER VIAXER 155/70 R13 75T (ПОЛЬЩА) ціною 770 грн., хоча такі самі шини в неті коштують 850 грн., а з доставкою всі 900 грн.  Виявилося, що шини в магазині 2017 року випуску. Думаю, це нормальний варіант.

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Более чем! Хотя дороговато... У себя в городе почти такие же покупал за 650.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

Категорически только за новые шины. Никогда не покупал б/у и покупать не собираюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

не зарекайся... - бывает 3 шины нормальных, а одну резануло... новую одну не купишь ибо со старыми будет расхождение... а вот одна б/у тут как раз в норму... или новых нужно сразу две покупать - чтоб две новых на одну ось... а если полный привод, то вообще рекомендуется сразу 4ре... так, что лучше одну б/у подобрать, чем 4ре новых.

17 часов назад, Vachovskiy сказал:

Хотя дороговато... У себя в городе почти такие же покупал за 650

за 650 уже можно полноценные новые купить.

особенно если на Ланос.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.