Перейти до публікації

Промывка системы охлаждения


nkokarev

Рекомендовані повідомлення

В 01.09.2017 в 20:00, vzx сказал:

 

100% мало мив,  я пічку окремо не мив а вона походу забита так як слабо гріє. Перемию але знов попадос на бабос)))

Змінено користувачем vzx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С бензиновым фильтром есть прикол - слишком плотный, у него пропускная способность маленькая, а ОЖ густая...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Хто промивав лимонною кислотою систему, підкажіть я на всю систему сипнув 300гр. кислоти. Це небагато?

Проїхав на ній 350км., злив жовту жижу, промив водою з шланга (200л. пропустив) і знову залив дис. воду+ лимонка але вже 200гр. Ще планую поїздити 200-250 км. і тоді вже буду промивати дис.водою.

Змінено користувачем ТЕРІ
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Нормально.

Выше описывал подобное.

Главное промывать хорошо, много воды.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

     Слил я ОЖ Хепу, и потратил почти пол дня на промывку системы - первые несколько кругов глангом и обычной водой при включенном зажигании, потом 1 круг очиститель радиатора ОККО, второй и трейтий лимонка, и последние 2 круга дистилятом. Залил феликс красный и проехал километров 100 - ОЗ чуток потемнела, стала не такой девственной как в канистре, но дальше не стала мутнеть.

     На самом деле геморно менять эти ОЖ, если чуток не домыл что-то  в системе - меняй по новой...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

34 минуты назад, Barburon сказал:

     Слил я ОЖ Хепу, и потратил почти пол дня на промывку системы - первые несколько кругов глангом и обычной водой при включенном зажигании, потом 1 круг очиститель радиатора ОККО, второй и трейтий лимонка, и последние 2 круга дистилятом. Залил феликс красный и проехал километров 100 - ОЗ чуток потемнела, стала не такой девственной как в канистре, но дальше не стала мутнеть.

     На самом деле геморно менять эти ОЖ, если чуток не домыл что-то  в системе - меняй по новой...

Скільки брали Фелікса літрів? 

5л. вистачить на Сенс а остальне дистильованою водою долити?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Феликс в прошлом, читай отзывы и тут тоже посты других форумчан.

Я брал концентрат типа Хепу-80°  3 л,развёл залил, долил получился -35° 

Мне когда прокладку ГБЦ меняли, я и мастер был в шоке от того что наделал Феликс, сразу вымыл и залил новый.

Змінено користувачем vzx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, vzx сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Феликс с прошлом, читай отзывы и тут тоже посты других форумчан.

Я брал концентрат типа Хепу-80°  3 л,развёл залил, долил получился -35° 

Я теж весною брав Хепу 999 G12 червоний концентрат 2*1.5л. по 146грн. Але так як слабо промив він вмене став бурим за місяць. Зараз ціна Хепу 185грн. Фелькс виходить дешевше. Він що поганий?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 18.09.2017 в 12:56, ТЕРІ сказал:

 

Аналогично, Хепу стал бурым, поэтому вернулся на феликс. 5 литров мне хватило, но взял +1 л на всяк случай. Его не нужно разбравлять.

Змінено користувачем vzx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я Febi взял. Не жалуюсь. А с  Hepu была вот такая лажа.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, orthodox сказал:

А я Febi взял. Не жалуюсь. А с  Hepu была вот такая лажа.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Продавалы на рынке сказали, что Хепу очень чувствителен к чистоте системы, мол если хоть чуток грязи будет, он будет вступать в реакцию, феликс менее чувствителен к чистоте. Лично мне кажется, что Хепу сейчас много подделывают, и я, скорее всего взял не Хепу, а какую-то бодягу мейд ин юкрейн.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 С первым Вашим предположением абсолютно согласен! Действительно надо супер-промывка. Чего я не делал... 

До этого тоже Феликс был - и нормально. Решил попробовать немца, но другого.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ребят подскажите карлсон сильно гудит походу подшипникам попа они там меняются если да не знаете их номера?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Может гудеть от вибрации, может не закреплён где-то винт, или ещё что-то, они редко дохнут.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скільки читав про промивку лимонною кислотою, ніде небуло інфи, що кислота створює неслабий тиск в системі охолодження. Я аж очкану коли попробував патрубки, були просто дубові і при відкручуванні кришки йшли великі бульки в бачку. Я вже подумав, що прорив газів. Але в суботу вчергове промив водою систему і залив саму дисводу- тиск пропав, патрубки мякі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Хто може підсказати, в чому проблема, пічка то гріє то перестає?Це все відбувається підчас руху, температура піднімається до половини показника, а повітря холодне іде і навпаки. Стрілка показника температури трішки піднялась іде тепле повітря потім по ходу руху холодне.Вминулому році пічка взагалі не гріла поміняв кришку бачка все стало на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так саме було. Поменяв Антифріз, з промивкою, термостат, помпу. Гріти стала краще, але не сильно. Падіння температури під час їзди не стало. А коли промив радіатор пічки - стало жарко. Правда немає ще морозу, але вранці було +3.

P.S. Й кришку бачка поміняв. А ще фільтр на обратку поставив. Сміття вистачає.

Змінено користувачем Altorn
Додав коментар
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Помогите оценить проблему после замены ож на новую( после hepu g12 ) стала мачмала за месяц бурий. 

Промывал лимонной кислотой,после залил антифриз готовый зелёный через неделю стал слегка пениться, а также появились свечи беловатые. Что может быть плохо промыл или подделка, кста печка то греет то нет.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Почитайте эту тему, тут всё есть, главное хорошо и обильно промывать и после слива старой ОЖ и перед заливом новой ОЖ.

А у вам бурду надо сливать и мыть хорошо.

Печка может быть забита от остатков промывки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тобиш пробоя ГБЦ нет я так понял.. просто система грязная... Спасибр

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Пробой прокладки, тогда у вас уровень ОЖ должен или уйти (значит уже уходит в двигло)или добавится ( значит добавилось в ожидании масло).

Проверяйте уровни ОЖ и масла, а также цвет и вид, а сколько прокладками по пробегу ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну если верить продавцу то было в апреле 105 к, щас 114к.. поменял вверх сальник и помпу на 113к с завода стоит... Буду смотреть..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тогда нормально.

Обычно после промывки лимонкой, печка - агонь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

сколько нужно лимонки засыпать  для промывки системы охлаждения  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 30-50гр розводите у теплій воді і заливаєте це все у систему :) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.