Перейти до публікації

Спілкування: флудилка та оффтопи.


Гість Римар Тарас

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижні потому...

на мойках дорого... деруть як за покраску :cry: тому я чистив дома.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я взагалі забив. Саме починається сезон ремонту доріг, тільки відчистиш, як знову вляпаєшся. Темна машина рулить. В черговий раз пожалів, що у мене не чорна. "Колір авто може бути будь-яким, при умові, що він чорний" (с) Генрі Форд :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вул. Липова 7а, тел. 096 2701510, 067 9914897.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

їхній сайт.

Ще є

Змінено користувачем Rols
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт!!! Де можна в Франі помити(почистити) машину від бітумних плям, смоли і т д????????

О, актуальне питання, я на осінь тоже хочу смолу поздирати, і кузов на зиму пастою напастувати...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Всім привіт!!! Де можна в Франі помити(почистити) машину від бітумних плям, смоли і т д????????

О, актуальне питання, я на осінь тоже хочу смолу поздирати, і кузов на зиму пастою напастувати...

Ну то як, хто щось може сказати по даному питанню??????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на надрічній де уз део... там колись за балончики використані брали тіпа 5-декабітів пішло на машину... ??? грошей плати. але найкраще купи декабіт 3 рулони туалетного паперу Кохавинка і агонь!!! ;)

Я собі вже прикупив 4 балончика але судячи з доріг буду декабітитись осінню (лишня трата грошей) імхо...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Користувався декабітом!!!! Він змиває якщо тільки зразу змивати "свіжу" смолу, а якщо вона засохне, то він слабенький і лишає темно жовті пятна!!!

Так вот думаю десь до тих хто цим займається .. поїхати почистити!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

жовтi плями, нажаль, лишаються після всього чим змивають... :shecry: це особливості Нашої Української смоли. я того року теж думаю поїду помию у людей які шарать (мойка) і шо, декабіт папір 2год. роботи 250гр... :-| я за 2год не заробляю 250 тому буду мити сам... і вам рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

жовтi плями, нажаль, лишаються після всього чим змивають... :shecry: це особливості Нашої Української смоли. я того року теж думаю поїду помию у людей які шарать (мойка) і шо, декабіт папір 2год. роботи 250гр... :-| я за 2год не заробляю 250 тому буду мити сам... і вам рекомендую.

А я ще на Ланосі не змивав плями. Стараюся не придивлятися. <_< В моєму кольорі - не так їх і видно. І на швидкість не впливає. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В "Метро" є речовина для видалення бітумних плям "Сапфір". Написано синіми англійскими буквами. Ціна = 8 тургиків з копійками.

В суботу швагро відмивав срібну "кіа" смолу відмив..але жовті пятна на жаль залишаються :verysad:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І правильно, на голубому Ланосі, за логікою, плями мали б лишатися зелені :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І правильно, на голубому Ланосі, за логікою, плями мали б лишатися зелені :)

:D

То хай залишаються чорні!

+ за пару років отримаю безкоштовний антигравійний захист кузова :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

+ за пару років отримаю безкоштовний антигравійний захист кузова :D

:lol: З нашими дорогами це сто відсотків!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вчора відмив смолу :yahoo: хоть і зарікався шо буду змивати осінню :oops:

по матеріалах :

- 3.5 балончика декабіту

- 1.75 туалетного паперу кохавинка

- 2 год. 16хв часу

- добрий друг якому ше вишу :beer:

після першої години ефект від декабіту (вже вставило :SM068: ) після другої, погребло :024: такшо по можливості недихайте цією заразою :wassup:

по машині

смола лишилася на номері, передньому бампері (він всерівно потребує заміни) і на дисках. задній бампер пожовтів, пороги теж стали золотистими. але в цілому смола відмилася добре майже без жовтих плям... (бампер і поріг ше того року були жовті)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Після введення нового вигляду сайту я чомусь у повідомленнях навпроти - зліва не бачу хто їх автор, аватарок

немаэ... ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Після введення нового вигляду сайту я чомусь у повідомленнях навпроти - зліва не бачу хто їх автор, аватарок

немаэ... ?

Це залежить від швидкості НЕТУ, у мене на роботі тоже така ситуація. Дома авторів всіх видно, аватарок 90-95 % видно. Це не від нас залежить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потрібно терпіти.

Змінено користувачем ivf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Після введення нового вигляду сайту я чомусь у повідомленнях навпроти - зліва не бачу хто їх автор, аватарок

немаэ... ?

У мене також таке було. Потім щось змінив в налаштуваннях браузера, тепер точно і не згадаю.

Найпростіше - попробуй скористатися іншим браузером. Точно буде все гуд!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Після введення нового вигляду сайту я чомусь у повідомленнях навпроти - зліва не бачу хто їх автор, аватарок

немаэ... ?

Поглянь сюда.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Зацініть. Дешевий варіант дисків або аналогія титанів як у Авео.

Було б непогано якщо б із заводу Ланоси йшли з ними як тіж Авео...життя було б веселіше

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так на Авео не титани!

А взагалі - нормальні ковпаки.

Рекомендую поставити стяжки (зафіксувати до диска), надовше вистачить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.