Перейти до публікації
Гість Римар Тарас

Спілкування: флудилка та оффтопи.

Рекомендовані повідомлення

ivf

Це ще раз доказує що новігатору не потрібно вірити на всі 100%. Але є ще варіант дивитись на знаки (при умові що вони там встановлені і їх видно).

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
SergDrag

це як у анекдоті про мандрівників.

Сидять дві бабулі біля хати і бачать на дорозі зупинилась машина у якій переглядають карту.

- Дивись витягнули карту, зараз будуть питати про дорогу, як проїхати.

Це застаріла версія анекдоту, до того ж не по темі. Сучасна така:

Сидять дві бабулі в садку, дивляться, червона тойота звертає в глухий провулок і упирається в потік з нечистотами:

- Ади, ще одна курва з навігатором!

Поділитися повідомленням

moll

Колись добре порившись в налаштуваннях нафігатора, шукаючи якесь реально забите село, поставив галочку "самий короткий шлях" чи якось так, і поїхав. Я знав що це дуже далеко від траси, но чому я стою посеред поля де дорогою є тільки напрямок і легенька колія по цілині від трактора. Це був шок, так дорога була б коротка, но тільки пішки, в обїзд лишні 10км. Отаке.

Поділитися повідомленням

jason_ua

Ну і дискусію розвели)))

Карти гугл мапс рулять і не треба навігаторів))

Поділитися повідомленням

catkiev

Привіт усім ))) дивлюся тут цікава розмова )) не проти, як приєднаюсь? 

я довго користувався навігацією в телефоні. і скажу чесно - в далеких поїздках краще мати окремо навігатор від телефона. Чому? Бо не раз бувало, що в хтось подзвонить в самий непідходящий момент, коли наближаєшся до роздоріжжя )))) Але це коли дійсно їдеш не знаючи куди. А по місту переважно використовую телефон з гуглкартами чи яндексом, переважно для того, щоб дивитися пробки і прокладати в голові оптимальний маршрут. 

А приколи в мене колись були з iGo, коли мене на черкащині хотіло вести полями і через територію спиртзаводу )))

Поділитися повідомленням

catkiev

і доречі ))) Я зовсім забувся... виклав фотки з поїздки до вас в серпні ))))

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

оригінальні файли якщо, то якось придумаю як передати

Поділитися повідомленням

catkiev

Навігатор: -поверніть на право -я повертаю -знову, поверніть на право - повертаю - ДАІ, тут проїзд заборонений

ми так від вас верталися в серпні, в Чернівцях, наФігатор каже їдьте прямо. А знаки тільки наліво і направо. Знаю, що нам треба наліво, але зліва машини ще одним рядом. Ну вирішуємо їхати вперед, і вони повернуть, а ми за ними. а вони раз - і їдуть прямо. ми вже повернути не можемо, і їдемо з ними прямо. а там односторонній рух нам назустріч, і даішники... першого зупигили, а ще одну машину і нас таким поглядом проводжали, що так і читалося... "от зараза, наші гроші мимо проїхали", бо їх було двоє, і зупинили дві машини, а нас не мали права вже зупиняти ))))

Поділитися повідомленням

SergDrag

Тю, колія, я їхав через Косів у бік Франківська, і навігатор запропонував повернути наліво, так там не те що поле і колія, а паркан і забудова за нею, і ніяких ознак, що коли-небудь була дорога. А взагалі, гугль-мапи і яндекс-карти - штука кльова, але в дорозі я люблю паперові карти і атласи. Не так зручно, але дуже надійно. А в комбінації з "Добрий день, а ми на Кам"янець добре їдемо?" працює безвідмовно!

Поділитися повідомленням

husain

я теж мав навігатор. Так блукав по ньому..  По містах кружляв туди-сюди..  потім подивився спокійно вдома на гугл мапс, найшов скорочену дорогу (трасу..) і потім їхав по ній обїжаючи міста.

А навігатор поміняв на телефон в якому теж навігатор є)

Тепер маю вже інший телефон теж з GPS гугл мапс.  Москаль мапс не довіряю) Єдиний мінус що батарея скоро сідає якщо весь час по навігатору їхати( десь 1-2 години і батарея точно сідає... 

Правду кажете, паперові карти рулять або надрукувати свій шлях і не паритись                       

/emoticons/default_ch.gif">

Поділитися повідомленням

ivf

У мене був випадок - новігатор + карти європи. Як наслідок новігатор завис (дорога через Будапешт на Мюнхен), новігація по Мюнхену і не тільки, і до дому (через Австрію, Венгрію). Телефон НОКІЯ С6-01.

Поділитися повідомленням

garry_crannon

Телефон з мапами рулить, якщо є зарядний пристрій.)) Без нього сідає за пару годин, навіть по місту кататись не дуже. 

Поділитися повідомленням

ivf

перед самою поздкою (в даний день) старався щоб заряд був максимум.

Змінено користувачем ivf

Поділитися повідомленням

tdu

Прошу помощи. Нашёл в Ивано-Франковске сабвуфер, хозяин наложкой не хочет отправлять. Нужно с ним встретится, посмотреть саб, расплатится с хозяином, и отправить мне Новой почтой. Деньги я вышлю. Пивосок гарантирую

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif">. Пожалуйста помогите! Очень саб этот хочу.

Поділитися повідомленням

jason_ua

Прошу помощи. Нашёл в Ивано-Франковске сабвуфер, хозяин наложкой не хочет отправлять. Нужно с ним встретится, посмотреть саб, расплатится с хозяином, и отправить мне Новой почтой. Деньги я вышлю. Пивосок гарантирую

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif">. Пожалуйста помогите! Очень саб этот хочу.

Пиши в ЛС, допоможу.

Поділитися повідомленням

tdu

Дякую за допомогу. Разом змогли розставити крапки.

P.S. Аккаунт продавця за такі номери заблокували.

Поділитися повідомленням

ivf

Добре що все добре. Хоть гроші на перед не закинув ?

Поділитися повідомленням

jason_ua

Ні, не кидав нічого, все в переписці вирішили, взяли на живця))))

Змінено користувачем jasonua

Поділитися повідомленням

SergDrag

Віддам в хороші руки старий телевізор моїх батьків: Соні Трінітрон, електронно-променевий, 50 см діагональ, є пульт ДУ. Працює, має один недолік: час від часу зображення пропадає, потрібно вимкнути телевізор з мережі, а потім увімкнути. Ремонту не підлягає - кажуть, проблема у трубці. Франківчанам можу підвезти, куди треба, для інших - самовивіз. Або підкажіть, чи є якісь установи, що займаються утилізацією таких речей, викинути на смітник мені совість не дозволяє.

Поділитися повідомленням

jason_ua

Сергій, заберу у село. Зараз правда вже в селі, у понеділок вечером звяжуся з тобою і заберу, ок? 

Поділитися повідомленням

SergDrag

Супер, чекаю у понеділок дзвінка.

Поділитися повідомленням

jason_ua

Народ, де всі пропали? ))

Ніхто не хоче на зустріч клубу у Київ поїхати?

В ідеалі добре б було поїхати двома машинами на газі або на дизелі по 4-5 чол. в кожній))

По моїх підрахунках при їзді на газу виходить орієнтовно у дві сторони з чоловіка по 170-200грн з чоловіка.

Є бажаючі?

/emoticons/default_russian.gif">

Поділитися повідомленням

ShuR@

Поділитися повідомленням

ivf

Народ, де всі пропали? ))

Ніхто не хоче на зустріч клубу у Київ поїхати?

В ідеалі добре б було поїхати двома машинами на газі або на дизелі по 4-5 чол. в кожній))

По моїх підрахунках при їзді на газу виходить орієнтовно у дві сторони з чоловіка по 170-200грн з чоловіка.

Є бажаючі?

/emoticons/default_russian.gif">

Я не протів. Пропозиції...

Поділитися повідомленням

Гость_D&B_

О! Вот и конструктив) Приезжайте мы рады будем!

Поділитися повідомленням

jason_ua

Я не протів. Пропозиції...

Ну нас вже 2. Хто ще з нами?)

Поділитися повідомленням

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор