Перейти до публікації

Спілкування: флудилка та оффтопи.


Гість Римар Тарас

Рекомендовані повідомлення

Ігор, чого партизаниш і не признаєшся як пройшла зустріч?  :D

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:hi:

Змінено користувачем ivf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чому партизаню. На приклад 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  знав. А якщо по правді на нашійзустрічі хотів розказати про поїздку до Києва і про зустріч.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні з допомогою Ivf перевірив свій страховий поліс,  перевіряв по номеру автомобіля і просто обалдів: під моїми номерами (а може вже і не моїми) їздить ще одне авто - Volkswagen Caddy. Одне радує - мій страховий поліс є дійсним. А що робити дальше навіть не знаю, в принципі мені на швидкість руху не шкодить, але якщо запровадять фотофіксацію порушень ПДР то можуть виникати нюанси. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

можливо при внесені даних про автомобіль страховики зробили блуд (зробили помилку при введені даних).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хлопці, скиньте ссилку сюди для перевірки страхового полісу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Цікаво нині по місту їздити, через страйк маршруток. Раніше я думав, що більшість тягнучок і заторів саме через них. тепер переконався, що ні: маршруток нема, заторів не менше. Магія.

Змінено користувачем SergDrag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дійсно, без маршруток ще більші пробки!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просто сьогодні виїхали ті що переважно їздять автобусами. До речі їздити по місту сьогодні важкувато - "оленів" багато.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отже, маємо невтішний висновок: маршрутчики все одно винні у пробках: зазвичай через те, що маршрутки є, а сьогодні через те, що їх нема. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Всім привіт. Народ, хто може позичити реєстратор на тиждень?

Може бути поломаний на половину), головне щоб знімав і записував відео...

Ще питання, вони всі на 12В? Якщо його на пряму від аккумулятора підключити, скільки він буде робити на ньому? 8год аккум його потяне? Карточкана памяті на 8 годин зможе записувати?

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. напруга 12/24 В у всіх.

2. працювати від АКБ без проблем, наскільки часу залежить від стану заряду. сам реєстратор бере мало на рівні лампочки у фарі (це моя думка). у самому реєстраторі є своя батарея, але її на довго не вистачає.

3. у мене карта на 32Гб, так її вистачає на 5 год. безперерви. питання тобі потрібно щоб усі 8 год було зняти, чи фрагментами протягом цього часу.

 

 

Свій реєстратор не пропоную він у мене не справний (не записує, шукаю майстерню по ремонту).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бажано 8год, але може бути і 5.. Ігор, карту позичиш, ящо знайу реєстратор?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Без проблем.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Немного добавлю информации:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Каждому участнику в подарок футболка:

post-24394-0-06218000-1403195114_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...
21,9 тис.   585

Хлопці, вітаємо іменниника SergDrag :beer: ))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Міцного здоров'я Сергію та досягнення мрій !    

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Ух ти, а я все проспав...

  :SM068::many-beer:... в салаті олів'є :hiihii:

 

Приєднуюся до привітань!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Увага - Автозлодії Пасічна !!!!
На пасічній школа садок #6 , в той час,як батьки відводять своїх діток в садочок двоє моральних уродів,відкривають припарковані автомобілі і крадуть з них цінні речі(а може просто відкривають і сидять в них). Сьогодні сам став "жертвою ".судячи з того що 2 телефона і реєстратор не взяли ,"працюють " паддонки на сумки і барсетки залишені в авто.Що цікаво відкривають авто брилком від сигналізації. Це я побачив коли лізи в друге авто.коли пробував їх зфотографувати вони почали тікати.
Цікаво те що я б ніколи не здогадався що в авто хтось був навіть якби вони щось взяли бо машина була закрита і ніяких слідів злом не видно(водій до якого залізли тоже не замітив що в його машині вони були)Але Мудак який заліз курив в авто, дим і попіл з сигарети залишився в авто:)
Фото толерантності не вийшло,але як мінімум будьте обережні. (В капюшоні)
На вигляд середнього росту, спортивна тілобудова, кросівки,спортивні штани ,другий в синіх джинсах, 2 статистичних гопніка тільки без кепок. 
90 вже тут:)

 

п.с. Розповідь від знайомого..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Читав я про цей випадок на Фіртці. (В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ГОПНИКИ "ЧИСТЯТЬ" АВТІВКИ В ТОЙ ЧАС, ЯК БАТЬКИ ВІДВОДЯТЬ ДІТЕЙ В САДОК)

написано 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем ivf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні отримав посилку з піднебесної. Замовив Автосканер Launch Creader VI

детальніше на сайті. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Можна при наступній зустрічі спробувати. Можливо комусь більше цікаво то звоніть, зустрінемся.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І скільки чудо коштує, чому не купляв блутуз обд адаптер, телефон на андроїді маєш і ціна його гривень 80 а функції напевне одинакові.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так і робив. Спочатку замовив під Андроід, ще у листопаді. Але на всяк випадок перестрахувався і замовив оце чудо 05 грудня. Як результат 3 тижня і товар у мене, а замовлення під Андроід ще у дорозі ( ще 2 дня ) і буду відкривати спор на сайті про відсутність товару. Термін доставки замалий або є інша причина яка від мене не залежить.

Змінено користувачем ivf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І скільки чудо коштує, чому не купляв блутуз обд адаптер, телефон на андроїді маєш і ціна його гривень 80 а функції напевне одинакові.

Ціна питання 50₴.

На рахунок функцій не знаю, але у цьому приладі є російська мова, і перелік авто великий. Сьогодні пробував на своєму авто. Помилок не було.

Змінено користувачем ivf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.