Перейти до публікації

Спілкування: флудилка та оффтопи.


Гість Римар Тарас

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Не знаю до якої гілки правельно віднести своє питання, тому пишу тут! Хочу у своєму авто власноруч притемнити вікна! Хто поділиться досвідом у такій справі? Чи можливо хто має якусь інфу чи інструкції?

Наперед вдячний!

Затонувати самому без досвіду роботи буде геморно.

Потрібно спочатку зняти ущільнювач. Необхідно ретельно вимити вікно за допомогою миючого засобу для вікон. Нанести плівку та розгладити за допомогою спеціального шпателя, при потребу підігріваючи плівку феном. Обрізати надлишки плівки по периметру вікна.

Але:

1. Без досвіду роботи обов`язково вилізуть складки та пухирці.

2. Купити добру плівку на базарі практично неможливо. По-перше - її ширини не вистачить на заднє вікно, потрібно робити шов, який з часом буде видно. По-друге - базарна плівка дУже швидко вицвітає, стає за 2-3 роки прозорою. Перевірено. Навіть "американка" з базару.

3. У випадку неякісної роботи нема кому пред`явити претензії :)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Там 17 сторінок про тонування у спеціалістів, не знайшов інфи про технологію самостійного тонування.

Як непаритися нарахунок сертифіката. А що хіба пррблем з виїздом за кордон не буде. І хтот знає які там вимоги, чи допуски (мається на увазі % тонування) щоб потім на кордоні не віддирати.

Лобова та передні шиби мають бути прозорими або допустиме 5% заводське тонування. Сертифікати на кордоні ніхто не питає. Можна проїхати і на затонованих, якщо пощастить. А можна і зайнятися здирництвом плівки, і сертифікат не допоможе.

Задні бокові і задня шиби можуть бути затоновані і під 100%. Ніхто нічого не скаже.

Моя порада: купи на базарі плівку на верхню частину лобової шиби (козирьок). Спробуй приклеїти сам, і все зрозумієш. Потім знайди спеціалістів, які працюють зі своїми (перевіреними) плівками, але беруть недорого. Так як радить IFOleg.

І буде тобі щастя. :lol:

На старій машині мені тонував спец в гаражах в Угринові біля тролейбусного депо . Коштувало це недорого. Звати його Мардан. Координатів не залишилося.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт! Дякую за відповіді на питання про тонування вікон!Просвітили мене конкретно! Але кортить мені попробувати, що вийде самому (вчора заїзджав у магазин на С.Бендери так там плівка коштує всього навсього 11 грн. і ще казали, що впринчипі буває можливість відтінків). Як варіант розглядаю можливість купити шторки замість тонування, хто що скаже?

П.С. Юра (Kurare) привіт! Бачу ти собі на задне віконце поставив шторку, поділись які враження! можливо варто купити такі шторки на бокові віконця? яка взагалі їхня вартість на даний час?

А ще побачив наклеєчку, коли поділишся?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

плівка коштує всього навсього 11 грн.
Яка? На лобове шкло? :shock:

на задне віконце поставив шторку, поділись які враження! можливо варто купити такі шторки на бокові віконця? яка взагалі їхня вартість на даний час?
На заднє скло - штука класна! Коштувала гривень 25.

На бокові - ІМНО - не практична і не естетична. :?

А ще побачив наклеєчку, коли поділишся?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Тема вже 3 місяці на нашій гілці висить. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А от деякі мої знайомі стверджують, що тонування як захист від розігрівання салону не допомагає. Вірніше, допомагає незначно, відсотків на 5. Хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А от деякі мої знайомі стверджують, що тонування як захист від розігрівання салону не допомагає. Вірніше, допомагає незначно, відсотків на 5. Хто що скаже?

На попередній машині 5 років їздив без тонування, потім трапилася нагода недорого затонувати якісною напів-дзеркальною плівкою. І ще 5 років їздив на затонованій машині. Різниця у внутрішній температурі відчутна. Я би сказав на 50% комфортніше. ПОднозначно - позитивні враження.

Планую затонувати і цю машину, але ще не припекло... :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Римар Тарас
0  

Я так зрозумів, що прийдеться мені їздити на не затонованій машині. Оскільки 5% тонування маловато. А Клеїти різні плівочки також влом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт!

Гарні новини: у нас відкрився магазин АТЛ!

На Галицькій, (біля Целевича) справа відразу за мостом на Пасічну.

Сьогодні там був. Дуже гарні ціни. Є багато розхідників, ламп, і т.д.

Усім покупцям перші кілька днів - картка постійного клієнта зі знижкою на 10 %.

А тепер ще цікавіше - амортизатори Каяба Ексель Джі - по 225 грв! Це акційна ціна.

Поспішіть, картки і знижки можуть швидко закінчитися...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ух ти! А я мрію тоті аморизатори поміняти! Воно реально підніме машину? Позавчора на Василіянок так захистом об наплив на каналізації навернувся, думав, на друзки розсиплюся. Але я зоавсім не в курсі, то треба на всі чотири колеса брати, тобто 225x4? І як на гарантії відіб"ється?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пропоную зробити клубну зустріч в обласному центрі, поспілкуватись, поділитись проблемами і порадами, випити пивка безалкогольного. Хто і як на це дивиться? Ваші пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ух ти! А я мрію тоті аморизатори поміняти! Воно реально підніме машину? Позавчора на Василіянок так захистом об наплив на каналізації навернувся, думав, на друзки розсиплюся. Але я зоавсім не в курсі, то треба на всі чотири колеса брати, тобто 225x4? І як на гарантії відіб"ється?
Найбільш доцільніше поміняти перед, у випадку якщо немає можливості поставити всі чотири. Вони машину не піднімуть, тільки їзда буде комфортніша.

Щодо гарантії - ці амортизатори для Ланоса вибирають по каталогу.

Заодно краще поставити проставки над пружини для підвищення кліренсу.

П.С. Акція по амортизаторах триває до кінця місяця. Варто поспішити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пропоную зробити клубну зустріч в обласному центрі, поспілкуватись, поділитись проблемами і порадами, випити пивка безалкогольного. Хто і як на це дивиться? Ваші пропозиції.
Створюю нову тему з обгововенням цієї теми. Читаємо і обговорюємо

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:idea:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Побував я 31-го у тому АТЛ, придбав собі манометр, мочалку і водичку ХІТ у омивач. Мочалка вже вийшла з дисконтною скидкою 50 коп. ). Решта - акційне. Дивився на ті каяби, дивився, але все ж стримався, і вирішив перше інет почитати. В інеті пишуть, що коплект з чотирьох коштує 850 грн, тобто щось акційна ціна від АТЛ особисто мене не вразила. Потім дочитався, що установка цих стієчок коштує від 300 гривень і більше, плюс треба робити розвал/сходження. В результаті отримуємо більш жорстку машинку, яка краще тримає повороти. По-моему, дорогувате ото задоволення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На носі ТО-1.

Хто недавно був? Який тепер кошторис і регламент робіт?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скільки ви в день виїжаєте кілометрів? Шось мало їздите :) В нас хлопці умудряются за такий період(9місяців), як я наїздив 22 тисячі то вони вже по 35 перекрили :) Вроді і я немало катаюся, але то таке, соваюся постійно тут, десь далеко то рідко коли їздив :( Вже вот літом десь трохи поїду відпочити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зробив собі сьогодні склопідіймачі шоб відкривалисязакривалися без запалювання, довольний як слон, ато так нервувало. Вже навіть був електрика просив шоб він подивився і якось це зробив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скільки ви в день виїжаєте кілометрів? Шось мало їздите :) В нас хлопці умудряются за такий період(9місяців), як я наїздив 22 тисячі то вони вже по 35 перекрили :)

Ще донедавна в моєму розпорядженні було 3 машини, тепер 2 :D

І на роботу їхати всього 5 км. Але проблема в тому, що ці 5 км іноді доводиться їхати 25-30 хв. :shock:

А тепер по суті мого питання: ніхто не їздив на офіційне СТО на техогляд?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я з початку тижня станом на вчора 200 км виїздив, а з початку місяця - 500. Але раз на раз не приходиться, буває, що за тиждень і 50 не назбирається. Три-чотири поїздки по місту вдень - і без машини ніяк, і кілометраж смішний.

2Kurare

Я думаю, простіше дізнатися на загальному форумі - розцінки на Укравто приблизно однакові всюди.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2Kurare

Я думаю, простіше дізнатися на загальному форумі - розцінки на Укравто приблизно однакові всюди.

Дивився...

Від 450 грв до 2000 грн :shock::shock::shock:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2000 - то для тих, хто з зеленими ковпачками на колесах приїжджає :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шосьзавжди так тихо у нас на форумі :( , шось треба трохи говорити :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привествую всех ланосоводов от лица Кривого Рога,

щас нахожусь у вас в командировке, но, увы, без машины.

Нужна небольшая помощь по приобритению нескольких приколов в машину:

1. Фильтр салона.

2. Приборку с тахом. Был на вашем авторынке, шарился по запчастям, нашел одну приборку за 700грн, но чтото дороговато, ибо она в Кривбассе стоит 800. Может ли ктото помочь купить ее дешевле? Или есть ли у вас где то разборки по ланосу, где можно купить приборку бу?

Буду благодарен за любую помощь. Если есть возможность, наберите на мобильный 8-093-721-13-99, Дима.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Хто в нашому місті ставив бортовий комп'ютер? Цікавлять ті версії, що йдуть замість годинника. А також де можна придбати плафон освітлення та бокс для окулярів від Лачетті, здається.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене ось такий

Де брав, де ставив, скільки коштує, ну і як враження?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.