Перейти до публікації

Спілкування: флудилка та оффтопи.


Гість Римар Тарас

Рекомендовані повідомлення

Гість Римар Тарас
0  

Хто зная скільки коштує поставити сигналізацію і магнітолу. Сигналка двохстороння. Ціни вказуйти тільки на офіційному сервісі - машина на гарантії... Чекаю відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

тел. 50-54-25, ІваноФранківськАвто, дзвониш питаєш тел. сервісу, там запитуєш про вартість установки.

Щоб в ІФА установити сигналку треба і в них її придбати., Двохсторонній Шеріф коштує на 300-400 грв. дорожче від реальної ціни! Установка може потягнути під 500 грв, враховуючи ЦЗ.

А поставити сигналку на стороні буде дешевше приблизно на 100 у.є., але злетиш з гарантії по електриці. Вибирай сам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в темі по СТО я писав про те, як ставив магнітолку. 50 грн в касу + 45 майстру, "за шахту".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт!

ставив все в Укравто: сигналка шеріф 725 1100 грн з установкою, мафон будь-який, купляєш де хочеш - встановлення 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт!

ставив все в Укравто: сигналка шеріф 725 1100 грн з установкою

А про що я говорив:

1. SHERIFF ZX-725 Цена: $79 / ?59

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

2. SHERIFF ZX-725 486.00грн.

Продовжувати далі не буду...

Більше 600 грв за установку! :shock::shock::shock:

мафон будь-який, купляєш де хочеш - встановлення 50 грн.

+ вартість шахти - 40-45 грв, яка на базарі коштує 20 - 25 грв.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зідрали за установку сигналізації 500 грн. разом з ЦЗ.

А магнітофон буду ставити сам. Порадила знайома купити спеціальний перехідник. І потому коли буду їхати на станцію мафон просто напросто зняти.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Римар Тарас
0  

Всім привіт! Кому міняли каталізатор???????????????

Бо мій ланос попався з бракованим каталізатором, тепер чекаю на заміну по гарантії.........................

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бо мій ланос попався з бракованим каталізатором

А які симптоми бракованого каталізатора? Чим проявлялося?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Римар Тарас
0  

Симптомів немає ніяких. Просто засвітилася жовта лампочка в полі спідометра (ЧЕК). Я поїхав на компютерну діагностику - 53 грн. Ну і мотор тестер показав цю помилку. Тепер чекаю поки подзвонять замінити. Сказали що нічого страшного їздити можна, та от лампочка ЧЕК постійно світиться і не буде видно якщо ще щось вийде з ладу, чи буде якась помилка В ЕБУ. :idea:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось я не знаю такої помилки! А міг би навести код помилки?

Хіба каталізатор має датчик? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Римар Тарас
0  

Кода не памятаю. Він є на Заказі-Наряді чи як воно там правильно називається записано. Якщо дуже треба то напишу в пятницю. а на рахунок датчика незнаю.. чи він там є. Але якщо навіть і нема то ЕБУ все одо викидає помилку, що не працює якась система в машині....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кода не памятаю. ... ЕБУ все одо викидає помилку, що не працює якась система в машині....

В темі

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

я виклав коди помилок, можеш друканути і кинути в бардачок. При нагоді перевіриш код.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Шановне панство. А підкажіть будь ласка, можливо хто знає або може дізнатись - вузькоколійка у Вигоді, та що зветься "Карпатьский трамвай" - чи працює вона у будні дні для туристів?

Буду дуже вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шановне панство. А підкажіть будь ласка, можливо хто знає або може дізнатись - вузькоколійка у Вигоді, та що зветься "Карпатьский трамвай" - чи працює вона у будні дні для туристів?

Буду дуже вдячний за відповідь.

Тепловоз і два вагончики нині бігають вузькою залізницею від Вигоди вглиб Ґорґанів двічі на тиждень.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Три роки тому підприємство «Уніплит» організувало програму «Карпатський трамвай».

Подорожі вузькоколійкою влаштовують кілька організацій:

-Відділ туризму ТОВ «Уніплит» — (03477) 61-334, (050) 373-24-75.

-Долинська філія Івано-Франківськог обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді: Мороз Михайло Васильович 8067 3558110

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все прояснив, дуже дякую.

Німа за що! :D

Будеш в наших краях, заїзджай на :g28:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будеш в наших краях, заїзджай на :g28:

Буду з 5 по 12 травня. Друзі мої вже попереджають мене щодня - "ніяких зупинок з одноклубниками, ми тебе знаємо" :oops:

Але хтож мене зупинить, якщо я на дорозі побачу машинку із рідною наклейкою :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почув на автоюа, що у нас у Франківську гайці новий жарт придумали - їдуть на цивільній машині та знімають на відео порушників. Потім передають колегам, ті зупиняють, ці підїжджають, і показують фільму. Деморалізований водій зізнається у всьому, далі - по ситуації :) Не будьте [цензура], не їздіть по зустрічці!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почув на автоюа, що у нас у Франківську гайці новий жарт придумали - їдуть на цивільній машині та знімають на відео порушників. Потім передають колегам, ті зупиняють, ці підїжджають, і показують фільму. Деморалізований водій зізнається у всьому, далі - по ситуації :) Не будьте [цензура], не їздіть по зустрічці!

Це загальноукраїнська акція. Вчора бачив по ТВ в новинах сюжет про нововведення. В принципі я за такі нововведення. Може меньше стане гонсчегів на дорогах. В Європі ніхто і не подумає перетнути суцільну осьову лінію або не пропустити пішохода на переході.

Заодно і буде підстава підтвердити свою правоту при спілкуванні з занадто активними стражами порядку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Всім привіт! Не знаю до якої гілки правельно віднести своє питання, тому пишу тут! Хочу у своєму авто власноруч притемнити вікна! Хто поділиться досвідом у такій справі? Чи можливо хто має якусь інфу чи інструкції?

Наперед вдячний!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Римар Тарас
0  
Всім привіт! Не знаю до якої гілки правельно віднести своє питання, тому пишу тут! Хочу у своєму авто власноруч притемнити вікна! Хто поділиться досвідом у такій справі? Чи можливо хто має якусь інфу чи інструкції?

Наперед вдячний!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт! Не знаю до якої гілки правельно віднести своє питання, тому пишу тут! Хочу у своєму авто власноруч притемнити вікна! Хто поділиться досвідом у такій справі? Чи можливо хто має якусь інфу чи інструкції?

Наперед вдячний!

Недавно тонував свій оливковий Ланос американкою графітового кольору. Щоправда тільки бокові вікна бо ззаду у мене шторки і тонував не я а майстер "на хаті". Але досить непогано вийшло, претензій щодо якості (пилюка між плівкою і вікном, повітря, тощо.) немає. З середини навіть у ночі не погано видно (якраз я таке і хотів), у день звичайно коли сонце падає через лобове то салон видно. Але вже салон не так нагрівається як без плівки. Про сертифікат звичайно мова ніяка не йшла (хіба окремо докупляти :D ). Ага ціна, - 170,00грн., матеріал майстра, робота майстра, час - 2год. Якщо цікавить (це в Болехові) - мій тел. 8067 129 48 66, звони дам майстра координати (він у нас тут дві служби таксі на Сенсах затонував :lol: ). За сертифікат не парся - на.... воно тобі, а в майстерні за це відвалиш не менше 100 у.е.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Римар Тарас
0  

Як непаритися нарахунок сертифіката. А що хіба пррблем з виїздом за кордон не буде. І хтот знає які там вимоги, чи допуски (мається на увазі % тонування) щоб потім накордоні не віддирати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну звіняй, не знав що ти закордон на відпочинок збираєшся :shock: Я наприклад туди не горю бажанням найближчих 5 років, а там побачимо (в нас самих тут буде отота "заграниця" 8) )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.